• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra ve sirüs uyduları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı kanllar ve dahda fazlası astrada var anteni asrya çevirin izleyin en eski cihazlar bile açıkyor huster tv yi artık
    dostum birden fazla modelde denedim next cihazlarında hem hd ve sd denedim softcamlerde güncel ama gelmiyor her halde 1-nisan şakası yaptın bana next'te şu modelde şu seride kullanıyorum şu anda deme şansın varmı ben bir türlü gelmedi bilgin olsun

Yorum yap

Nextin astra 19 daki kanalları açan uydu alıcıları:
      Next minix cx kartlı olan(****** manuel olarak girilecek)
      Next 2000 süper plusserisi.
      Next 2000 süper hdmı serisi.
      Next 22000 hdmı serisi.
      Next hd ler zaten hepsi açıyor.
      Kolay gelsin.

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı
        dostum birden fazla modelde denedim next cihazlarında hem hd ve sd denedim softcamlerde güncel ama gelmiyor her halde 1-nisan şakası yaptın bana next'te şu modelde şu seride kullanıyorum şu anda deme şansın varmı ben bir türlü gelmedi bilgin olsun
        @Turgut hangi next model cihazlarda sorun var ?
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          @Turgut hangi next model cihazlarda sorun var ?
          hocam hustler tv 19500 cıs denedim bu hustler tv hangi modellerde geliyor saygılar...

Yorum yap

machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam hustler tv 19500 cıs denedim bu hustler tv hangi modellerde geliyor saygılar...
            Benim eklediğim kéy dosyalarında kontrolümü yaptım ben açık 19500 ile Huster tv, tekrar kontrol et güncel kéy dosyasını yükleyerek.
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Benim eklediğim kéy dosyalarında kontrolümü yaptım ben açık 19500 ile Huster tv, tekrar kontrol et güncel kéy dosyasını yükleyerek.
              üstad 2.65 yazılımı vardı cihazda 2.88 yazılımına yükselttim softcam attım geldi teşekkür ederim...

Yorum yap

ben cok eski inf serisi fta 615a yüklü cihazda denedim açıyor hustler tv yi

Yorum yap

astra hepsi emu ile kapalı

karbon hocam bende next 2000 dpcis super plus var astrada hemen hemen tüm kanallar kapandı maalesef ( emu ile seyredilemiyor

hustlar tv açtı digerleri off ehh buna da şükür diyelim ))

Yorum yap

forumdaki en son dosyayı yükleyin o zaman açar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X