• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 HDTV Almak isteyenler buraya yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler hocam
    Triple-Dragon newcamd server next V-Box 150cm çanak inverto LNB

Yorum yap

gerçek şu ki bu 2000 serisi hükümdar oldu uydu alıcılarında
      tabi bu cihazı yetiştirenlerin emeği büyük evlat gibi bakıldı
      2000 serisine emeklerinize biz satıcılar ve kulananlar minetarız
      başta doktor ve mach1 hoca ve emeği geçen herkese
      satıcılar ve kulanıcılar adına teşekkürler next firması selamlar

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        gerçek şu ki bu 2000 serisi hükümdar oldu uydu alıcılarında
        tabi bu cihazı yetiştirenlerin emeği büyük evlat gibi bakıldı
        2000 serisine emeklerinize biz satıcılar ve kulananlar minetarız
        başta doktor ve mach1 hoca ve emeği geçen herkese
        satıcılar ve kulanıcılar adına teşekkürler next firması selamlar
        arkadaş sana aynen katılıyorum üstadlara saygılar
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

7500 cıs hd ile 2000 hdtv arasında ne fark var arkadaş ( + - ) neler far arasında hangisini almalı yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

sonesmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            7500 cıs hd ile 2000 hdtv arasında ne fark var arkadaş ( + - ) neler far arasında hangisini almalı yardımcı olurmusunuz
            daha almadıysan hiç düşünme direk 2000 hd al

Yorum yap

2000 HD beni çok heyecanlandırdı almayı dusunuyorum. bende 9000 ultra kullanıyorum en hosuma giden yanı newcam1 destegi var (tabi ustalar bu paylasımı verdigi surece ) mach1 hocam sunu merak ediyorum acaba 9000 ultradaki gibi newcam1 paylasım destegi bundada olacakmı yada nasıl olacak bizleri bilgilendirirmisin.. iyi calısmalar

Yorum yap

Bedava server desteği olmayacak paralı server olacak yada isteyen istediği servera üye olup seyredecek...Yıllarca bedava destek verdik 10000 lerce dolar cepten harcadık hala harcıyoruz bide insanlarla kötü olduk beleş olduğu halde küfür işittik artık böyle olmayacak ne yazıkki hesap sormayı kendinde hak görenler hakları yokken hesap ödemeyide öğrenecek yada seyretmeyecek bu kadar basit enayilik bir yere kadar...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Güzeeel.
                  Bu cihazlar sadece diyorlarki.
                  Biz bazı şeyleri yapmaya muktediriz ama...!
                  kartımı,modülümü,serverimi sağlarsan.Görüntüde HD ise değme keyfime...
                  yani mercedes te BMV de arabadır ama benzin olmayınca ııııhhh yani.
                  ona benzemiş işte.

Yorum yap

hocam burası yerimi bilmiyorum izmirde oturuyorum bir çok paralı new2 paylaşım veren kişiler var.. bu zamana kadar hep bize destek çıktınız o kadarda para harcadığınızı söylüyorsunuz eğer 2000hd ler paylaşım paralı olacaksa mesela yıllık 100ytl olsun herkez sizden alsın bizde size borcumuzu böyle ödemeye çalışsak daha iyi olmazmı...

Yorum yap

Ordan alabilirsin o zaman ekinbağ serverı seçim senin ,cyfra full hd kartın maliyeti 950 euro bir düşün istersen 100ytl ne demek diye ...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam bir kaç kişi değil benim demek istediğim belki 1000 kişi sonuçta next satın alan herkez (ev kullanıcıları) bu siteye giriyor paralı paylaşımıda siz verirseniz herkez sizden alır bizde emeğinize katkıda bulunuruz... neyse çok üstünde durdum amacım kimseyi kırmak değil sadece şahsi fikrimdir tabiki herkez dilelediği yerden alır .....neyse ya şunu söyleyimde rahatlayım 2 senedir 9000ultra ile beraber new1 desteğini beleş kullanıyorum kendimi borçlu hissettim size....

Yorum yap

bende bu cihazdan alacağım, yaptığım incelemeler göstermiştir ki, bu fiyata böyle özellikler başka hiçbir cihazda yok. Next'i tebrik ediyorum. cihaz çıkmadan önce 500 dolar olsun istiyordum, tam gönlüme göre oldu. fiyatı da çok çok uygun. düşünmeden alınabilecek bir cihaz, şu an alternatifi yok. Zaten 2000 SD serisinin de alternatifi yoktu, HD serisininde.

Yorum yap

Uzun süredir DigiturkPlus ve Next 2000 HDTV arasında gidip gelen ben, nasılsa günün birinde Digiturk'ün HD yayınlarını modüllü üyelerine de açacağı beklentisinden de hareketle, kararımı Next yönünde verdim. Bana ve tüm Next camiasına hayırlı olsun ...

Yorum yap

hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Uzun süredir DigiturkPlus ve Next 2000 HDTV arasında gidip gelen ben, nasılsa günün birinde Digiturk'ün HD yayınlarını modüllü üyelerine de açacağı beklentisinden de hareketle, kararımı Next yönünde verdim. Bana ve tüm Next camiasına hayırlı olsun ...
                              hayırlı olsun ................

Yorum yap

protesto icin sildim....

sizin yazdiklariniz neden dururken benimki durmuyor....

bende yazdigimi siliyorum.....

kim ne kazanirsa kazansin bana ne....?server isi bu kadar mi onemli sizin icin....demekki kisiler ucuza film izleyemeyecek......

ister 1 e 30 ister 1 e 10 kazansin farketmez.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X