• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mnigma 0.3 SDcard 8gb Wetek Backup by pro_dufa 20-05-2016

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

MNigma'nın KODI'sine Oscam'ı kurmaya gerek yoktur çünkü kanallar E2'den alınıp açılır.

Onun için E2 kısmında Oscam'ın kurulu olması yeterlidir.

Sevgiler...

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      .03 sürümünde benim oscam ile başım dertte. İçinde yüklü gelen oscampwvu sürümünü kullanıyorum. servera bağlanmasına rağmen şifreleri çözmekte sıkıntı var. Çıkarıp Mnigma.02 sürümünü koyuyorum (enigma dostumuza teşekkürler, onun backupı) sorun yok, free to air gibi çalışıyor. Açıkçası başka bir oscam sürümü yükleyip denemeye üşendim, çıkarıp .02 sürümü koydum, onla devam ediyorum. Bilmiyorum aynı sorun baaşkalarında da oldu mu.
      Teşekkürler
      aynen bende 10 yıllık bir dm800li olarak oscampovervu softcam ını çalıştıramadım etc içindeki tuxbox taki iki dosyayada yükledim clineyi açmadı eğer eksik bişey yaptımsa ustalara burdan sesleniyorum .

Yorum yap

neyseki çözdüm sonunda 12000 önüde ben :bu işareti kullanıyomuşum mach1 ustanın sayesinde bunu , virgülle değiştirince olay çözüldü mach1 e burdan tekrar tşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar mnigmayı kurdum gayet stabil çalışıyo. fakat kanal listesi üzerinde iken bazen kanallar üzerinde kilitlenme oluyor. yani hızlı şekilde kendiliğinden kursor aşağı yukarı kayıyor. yeni openelec kumanda aldım. bunu kullanıyorum. bunun bir ayarı var mıdır acaba.ne yapılabilir. şimdiden teşekkürler
          WETEK PLAY 2

Yorum yap

Evet, onun ayarı var abi, bulursam yazarım.

Sevgiler...

Yorum yap

çok teşekkür ederim özkadaradağ ustam.saygılar sunarım.
              WETEK PLAY 2

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=70079&page=5 ve 6. sayfadaki konuları oku abi.

Sevgiler...

Yorum yap

üstad bahsedilen mesajdaki cem786 ustanın vermiş olduğu konfigurasyonla düzeldi gibi. herşey için teşekkürler
                  WETEK PLAY 2

Yorum yap

sayın ustatlar bu backup u güncellesem sorun olurmu saygılar

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın ustatlar bu backup u güncellesem sorun olurmu saygılar
                      Guncelleyebilirsiniz. Sorun çıkarsa tekrar sd karta imaj yazdirirsiniz.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı
                        Guncelleyebilirsiniz. Sorun çıkarsa tekrar sd karta imaj yazdirirsiniz.

Ben gucelleme denedigimde "guncelleme yok" uyarisi aliyorum.
                        Baska bir yolu var midir acaba?

Yorum yap

• Mnigma uzun zamandır güncelleme vermedi. Radikal bir güncelleme olursa tekrar bir backup yapabilirim. Güncellemeden devam derim.

Yorum yap

• pro_dufa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Mnigma uzun zamandır güncelleme vermedi. Radikal bir güncelleme olursa tekrar bir backup yapabilirim. Güncellemeden devam derim.

sayın hocam bekliyoruz saygılar

Yorum yap

• bu image,ı kulanmak için e2 kumandamı gerek.
                              bazı ayarlarda renk tuşu var?
                              P9PLUS

Yorum yap

• Gerek yok ancak küçük kumanda ile çok zor.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X