• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 10000 UHD 4K Tavsiye Edermisiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 10000 UHD 4K Tavsiye Edermisiniz

Merhaba arkadaşlar Ben Machina 3D kullanıyorum memnunum birtanede
    Next 10000 UHD 4K almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz
    birde usb ile iptv adresi yükleniyormu
    teşekkürler

Nextten uzak durun derim sadece

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

O kadar kesin konuşmıyalım, yıllarca Next kullandım, yeni cihazlarından bazıları sorunlu evet ama güzel cihazları da var.
      Bununla beraber Next 10000 UHD android cihaz olduğu için uydu yönü zayıf olabilir.
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

cevdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Merhaba arkadaşlar Ben Machina 3D kullanıyorum memnunum birtanede
        Next 10000 UHD 4K almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz
        birde usb ile iptv adresi yükleniyormu
        teşekkürler

acele etme yakında 4k yeni makina gelebilir 2000 serisi diye duyum aldım biraz sabret

Yorum yap

habib_723 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nextten uzak durun derim sadece

selam dostum next den uzak durun konusunda hepsi için değil biliyom çünkü next türkiye emu keyde en iyisi bunu iyi diğer makinlar powur vu tanberg veremeden next verdi artı 36 yazılım çoğu makinada yok next machina sersinde bilgine dostum çoğu cihazlara vermedi next haklı olduğun konu da var dostum saygılar

Yorum yap

Azerbaycandan Gurcistana , Turkiyeye kadar Nextin arkasiyca yuruduk severiz Nexti bir model oarak bir marka olarak varol Turkiye.
            Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
            TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

ben syp box aldım sorun yok tanberg paketinide açıyor ccam serverda sorunzsuz şekilde çalışıyor

Yorum yap

arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim

Yorum yap

android yazılımları tüm uydu cihazlarda sorunlu.

Yorum yap

slm arkadaşlar ben sıparış etim iptalım edım pek iyi yorum yok

Yorum yap

bence de iptal edin cihaz iyi değil

Yorum yap

tşk arkadaşım

Yorum yap

ben b next ten bu kadar kötüsünü beklemezdim 1 gün kullandım hemen iade ettim

Yorum yap

Redline red droid 365 4k diye bir cihaz çıkarmışlar Android 6.0 yüklü.. Sizce next 10000 mi yoksa bu mu.. Red droid 365 4k yî deneyen var mı acaba.. Redline ye emin olmadan bulaşmak istemiyorum

85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

şu anda satışta olan redroid 365 4k cihaz ott box yani uydu alıcı özelliği yok. sadece android tv box. firmadan bir yetkili 6. ay uydu özellikli redroid 365 4k uydu cihaz çıkartacaklarını söyledi.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X