• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Series Emu Key Files ‎By uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşekkürler kardeşim
    dunkes:

Yorum yap

• d+ 01 yeni key eklendi

Yorum yap

• d+ 00 key ekllendi

Yorum yap

• hocam su yu-ma-tu da premierler 19 derecede sorunsuz izlenior ya lutfen ben nextin bulgaristan da saticisiyim lutfen bizim gucumuzu de gosterelim her gun guncel softkam verilior ama bizim cihazlarda premier yok.

Yorum yap

• tesekkürler

Yorum yap

• d+ 01 key eklendi

Yorum yap

• d+ 00 key eklendi

Yorum yap

• elimde next 9000 cı var.normal olarak çalışmasına rağmen yazılım yükleyemiyorum kabloda hata yok. sebebi ne olabilir?bilgisayar cihazı görmüyor.başka cihazlara yükleme yapıyoruz ama buna olmuyor

Yorum yap

• bilgisayarı restart yap düzelir...

Yorum yap

• eğer gene düzelmiyorsa kabloyu pc ve makinaya tak..bilgisayarı kapa biraz bekle aç..sonra porgramı açıp com 1 den bağlanmayı dene..bağlanınca yüklersin..

Yorum yap

• unutma cihazın stand by konumunda olmalı..

Yorum yap

• günceleyecek kimse yokmu?

Yorum yap

• Bb353e41066f6a0c0303c24dca962c66 d+ ok...

Yorum yap

• Next 2000cıs süper plususb li*** 6-11-2007 tarihli yazılımı usb flaş bellekden cihaza gönderdim uyumlu dedi ve yükleme tam bitti cihaz kapanıp tekra raçılmasını bekliyorum ya GLON yazısı belirdi cihazın ekranında ve tv den görüntü yok menü yok hiç bişey yok varsa yoksa glon yazısı bütün forumları dolaşdım çare yok çaresiz servise sığındım ve cihaz şu an servisde denildiki hata kodları önümüzdeki hafta gelecek denildi bekliyoruz sadece --??cihazıda uzun zamandır kullanıyordum usb den yapmadıgım yoktu her şeyi görüp açıyordu başka diyecegim yok arkadaşlar bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Yorum yap

• eline saglik

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X