• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaş sorun bende de yok,
    değerleride verebilirim, sinyal-kalite,
    tv8hd 98-83
    foxhd 99-84
    ülkehd 97-82

Yorum yap

• kanal listesinden seçince veya kanal numarasını yazıp direk kanal üstüne gidince yapmıyor bunu, kanal değiştirme tuşuyla kanalları zaplarken bu kanallara gelince şifreli kanal uyarısı veriyor.

Yorum yap

• Kanal listesindende numara girerekte ch + - ilede problem yok turksatta bende.
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sinyal yok ve şifreli kanal uyarısı genelde çoklu lnb kullananlarda oluyor merkezi kullanıyorum 2 cihaz test ettim birini ben kullanmaktayım hiç uyarı almadım videoda yayınladım diğer forumda herhangi bir sıkıntı yok ancak cihazın birini arkadaşa teslim edip kullanmaya başlayınca kendisinde 4 lü lnb var onda sinyal yok veya şifreli uyarısı olmuş şimdi çanak ayarlarını elden geçirttik bir kaç güne kadar sonucu alırım gene devam ederse çoklu lnb ler sebep oluyor demektir

Yorum yap

• Benim damdaki tüm sistem 4lü next ve çok eski lnbler var tekli lnbli hiç çanağım yok örnek olarak çanaklarda next 85-95 lik aralıktaki ufak çanaklar kabloda next arada 4lü diseqler vs de var genede problem olmadı hiç o kanallarda.
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• 120 lik çanakla tüm birçok uyduyu sıkıntısız alıyorum hele türksat 90 dan aşağı inmiyor lnb tekli ve baya kaliteli ve yeni cihazda arada oluyor bende ve sistemimle ilgili deyil tamamen cihazla ilgili kiminde oluyor kiminde olmuyor düşündürücü
              NEXT MACHİNA 3D
              2000 UEFA KUPASI
              2000 SÜPER KUPA
              4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Benim damdaki tüm sistem 4lü next ve çok eski lnbler var tekli lnbli hiç çanağım yok örnek olarak çanaklarda next 85-95 lik aralıktaki ufak çanaklar kabloda next arada 4lü diseqler vs de var genede problem olmadı hiç o kanallarda.
                ustam gelen şikayetler hep çoklu lnb lerden geliyor hepsi sendede çoklu var uyarı almadıysan demekki tesisatta sıkıntı var yada çanak ayarlarında
                biraz önce haber geldi arkadaştan 4 lü lnb çanak ayarını elden geçirttik 1 gün oldu arkadaş uyarı almadım dedi şimdilik iyi gidiyor eğer sıkıntı olmazsa uyarı alanlar sistemi elden geçirmeliler yada hala alıyorlarsa uyarıyı cihazda donanımsal sıkıntı var demektir yazılımla düzeliceğini sanmam

Yorum yap

• Mach1 hocam gibi benimkide çoklu next lnb sorun yok.
                  acaba sorun yaşayan arkadaşların lnb leri farklı bir model olabilir mi.

Yorum yap

• Uydu forumundasınız ama birşey bilmiyorsunuz bu sistemden diyenler

Aynı sistem tek lnb lnb next yeni alındı 120 lik çanak tek kablo sinyal 90 ve yukarısı
                    Next point sorun yok
                    Next machina 3d sorun yok
                    Digitürk uydu alıcısı sorun yok
                    Vestel dahili 4k alıcısı sorun yok
                    Next 2000 minix sorun var ( bazen fta kanalları şifreli uyarısı veriyor)
                    Hangi mantıkla sistem diyorsunuz
                    NEXT MACHİNA 3D
                    2000 UEFA KUPASI
                    2000 SÜPER KUPA
                    4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• taskalp47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Uydu forumundasınız ama birşey bilmiyorsunuz bu sistemden diyenler

Aynı sistem tek lnb lnb next yeni alındı 120 lik çanak tek kablo sinyal 90 ve yukarısı
                      Next point sorun yok
                      Next machina 3d sorun yok
                      Digitürk uydu alıcısı sorun yok
                      Vestel dahili 4k alıcısı sorun yok
                      Next 2000 minix sorun var ( bazen fta kanalları şifreli uyarısı veriyor)
                      Hangi mantıkla sistem diyorsunuz
                      arkadaşım sorunun nerden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz gelen şikayetler hep çoklu lnb lerden geldi yorumlardan hareketle konuşuyoruz burada ben bilirim diye birşeyde söylemedik sidik yarışıda yapmıyoruz madem sen fazla uzağa işiyorsun devam et işemeye bizim öyle bir derdimiz yok yukarda yazdım sistem ayarlarını yapıpta hala aynı uyarıyı alanlar varsa bu donanımsal sorundur yazılımlada düzelmez diye sen görmedin demekki arkadaşta şu an ayarları yapılmış ve denemekte uyarıda almadı şimdiye kadar ama ayrlardan önce alıyordu bilmem anlatabildimmi profesör arkadaşım

Yorum yap

• A.kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım sorunun nerden kaynaklandığını bulmaya çalışıyoruz gelen şikayetler hep çoklu lnb lerden geldi yorumlardan hareketle konuşuyoruz burada ben bilirim diye birşeyde söylemedik sidik yarışıda yapmıyoruz madem sen fazla uzağa işiyorsun devam et işemeye bizim öyle bir derdimiz yok yukarda yazdım sistem ayarlarını yapıpta hala aynı uyarıyı alanlar varsa bu donanımsal sorundur yazılımlada düzelmez diye sen görmedin demekki arkadaşta şu an ayarları yapılmış ve denemekte uyarıda almadı şimdiye kadar ama ayrlardan önce alıyordu bilmem anlatabildimmi profesör arkadaşım
                        - Lütfen argo kelime yazmaktan kaçınalım. Burada herkes birbiriyle dost ve arkadaş.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          - Lütfen argo kelime yazmaktan kaçınalım. Burada herkes birbiriyle dost ve arkadaş.
                          iyide tasarım yazdık yukarda çoklu lnb de uyarı alındı sonra ayarlaması yapıldı şimdi uyarı yok diye merkezide ben bizzat kullandım halada kullanıyorum 2 cihazıda hiç uyarı almadığım halde neden ozaman cihaz aynı olmasına karşı arkadaş uyarı aldı sistem farklı olduğundan ama ayardan sonra düzeldi birde ilave ettik buna rağmen uyarı devam ediyorsa donanımsaldır diye malum elektronik cihaz hatalar olabilir üretimden kaynaklı arkadaş ukala cevap yazmış biz burda bağcıyı dövmek için uğraşmıyoruz derdimiz üzüm yemek sorunun kaynağını nasıl bulucaz yazarak okuyarak deneyerek cccam olayı 9 tane giriş yapınca cihaz boot ediyor bunu ilk çıkaran benim cihazı kendi çabamla kurtardım foruma yazdık denendi sorun var iletildi şu anda üzerinde çalışma var düzelmesi için böyle kızarak bilgiçlik taslayarak çözüm bulunmaz herkes fikirlerini yazmalı birileride çıkıp arkadaş gibi yorum yapmamalı yapıcı olunmalı umarım anlatabilmişimdir

Yorum yap

iyide tasarım yazdık yukarda çoklu lnb de uyarı alındı sonra ayarlaması yapıldı şimdi uyarı yok diye merkezide ben bizzat kullandım halada kullanıyorum 2 cihazıda hiç uyarı almadığım halde neden ozaman cihaz aynı olmasına karşı arkadaş uyarı aldı sistem farklı olduğundan ama ayardan sonra düzeldi birde ilave ettik buna rağmen uyarı devam ediyorsa donanımsaldır diye malum elektronik cihaz hatalar olabilir üretimden kaynaklı arkadaş ukala cevap yazmış biz burda bağcıyı dövmek için uğraşmıyoruz derdimiz üzüm yemek sorunun kaynağını nasıl bulucaz yazarak okuyarak deneyerek cccam olayı 9 tane giriş yapınca cihaz boot ediyor bunu ilk çıkaran benim cihazı kendi çabamla kurtardım foruma yazdık denendi sorun var iletildi şu anda üzerinde çalışma var düzelmesi için böyle kızarak bilgiçlik taslayarak çözüm bulunmaz herkes fikirlerini yazmalı birileride çıkıp arkadaş gibi yorum yapmamalı yapıcı olunmalı umarım anlatabilmişimdir
                            - Ben sizi ve o arkadaşı da gayet iyi anlıyorum ama birbirimizi kırmak yerine ve forumu kahvehane ortamına çevirmek yerine birbirimize daha nazik mesajlarla cevap verebiliriz.

Yorum yap

Ben profesörüm dedimmi yazımı iyi oku kulandığım sistemi yazdım birdaha olu bence
                              NEXT MACHİNA 3D
                              2000 UEFA KUPASI
                              2000 SÜPER KUPA
                              4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• taskalp47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben profesörüm dedimmi yazımı iyi oku kulandığım sistemi yazdım birdaha olu bence
                                alıntı <Uydu forumundasınız ama birşey bilmiyorsunuz bu sistemden diyenler>
                                bunu sen yazdın karşılığı bu konuyu çok iyi biliyorum demek ve prof anlamına geliyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X