• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi FreeXTV-Polsat-Premier-Tps Auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• abi hangi şifreyi yazacagız

Yorum yap

• mehmet tahsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben home sharing özelliğini açamadım..
      Nerden Açılıyor acaba..
      Teşekkür Ederim...
      girişler menüsünden kırmızı dügmeye bas 1 2 3 3 4 yaz komport menüsü altta oraya gel ordan degiştir
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Elinize emeğinize sağlık beklemeye değdi next kullananlara hayırlı olsun

Yorum yap

• necla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          abi hangi şifreyi yazacagız
          menüye gel kırmızı tuşa bas 1234 yaz en üstteki emuya gel açık de daha sonra save ye ok de ondan sonra sözkonusu kanallara gel ve bekle kendisi açacaktır sadece tps ve absat kanalalrında yani multiler de yeşile bas tps *** güncelle de 3 saniye güncelller ve açar
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            girişler menüsünden kırmızı dügmeye bas 1 2 3 3 4 yaz komport menüsü altta oraya gel ordan degiştir
            teşekkür ederim....

Yorum yap

• MÜkemmel

Evet beklenene değdi. Harika bir iş. Forumda bazı mesajlara göz attım. gözlemlediğim bir sorunu bazı arkadaşlarda iletmiş. Sorun; digitürk ile ilgili. Yasal kartı cihazın kendi yuvasına taktığımızda yavaş okuyor, bu yüzden kanallar geç açılıyor. Bende digitürk'ün kendi modülü vardı onu taktım sorun yok. Eskisi gibi çalışıyor. Heralde programda bir sorun var kart okuyucu ile ilgili. Birde versiyon 117a görünüyor halen 117b olması gerekirken. Hocalara yazılım için teşekkür ederim. Ellerinize emeğinize sağlık.
              Dreambox 7020si -
              Dreambox 500s -
              250 Gb. WD Usb harddisk -
              7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
              ---------------------------
              İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
              2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
              250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
              Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
              17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör
              ---------------------------
              Türkiye'de NEXT, Dünya'da DREAMBOX :bravo:

Yorum yap

• Kanal geçişleri sorunlu galiba LÜTFEN ÇÖZÜM

Yorum yap

• emperormz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Evet beklenene değdi. Harika bir iş. Forumda bazı mesajlara göz attım. gözlemlediğim bir sorunu bazı arkadaşlarda iletmiş. Sorun; digitürk ile ilgili. Yasal kartı cihazın kendi yuvasına taktığımızda yavaş okuyor, bu yüzden kanallar geç açılıyor. Bende digitürk'ün kendi modülü vardı onu taktım sorun yok. Eskisi gibi çalışıyor. Heralde programda bir sorun var kart okuyucu ile ilgili. Birde versiyon 117a görünüyor halen 117b olması gerekirken. Hocalara yazılım için teşekkür ederim. Ellerinize emeğinize sağlık.
                  doktordan alıntıdır
                  1)kart okuma altyapısı değişti..:yasal kartlardaki kart bilgisi okuma update vb sorunu en üzt düzey hallolacak şu anki yazılım uuzn süre yazılım verilmediğinden iletildi,bilhassa CRYPTOWORKS EN HASSAS olunan konu şu anki sorunlar dt nin yeni kampanyasıyla ilgili bir çalışmadan dolayı madur olunmaması için crypto bölümü bitmedi,kART ALTYAPI ÇALIŞMASI 2 AY ALIR İLK OLARAK CRYPTOWORKS yasal düzelecek..

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazı resetleyip tekrar test ettiniz mi? Çünkü bende ne kanal taşımada ne de normal listede öyle bir problem olmadı.
                    hocam ilk önce ilginize teşekkür ederim 3.4 defa reset cektim ama yinede aynı sorun devam ediyor yazılım yüklemedn önce de reset cektim yükledikten sonra 2 defa reset cektim ama nafile şu an 10 kanaldayım 25 nci kanalı tuşladım rakam cıkıyor kayboluyor 10 ncı kanalda kalıyorgeciş yapmıyor liste düzeni ndeyken de yaptım ama yine geciş yapmadı ses tuşuyla geciş yapıyorum next2000fta usb bilginize

Yorum yap

• comport menüsünde home sharing yok
                      Alone_Wolf

Yorum yap

• arkadaşlar herkese iyi günler.öncelikle yazılıma emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.gerçektende beklediğimize ve next i tercih ettiğimize değdi.bu yazılma daha ilaveler yapılacak olması gerçekten sevindirici.şu an (ve geçmişte )bu işe kafa yoran ustalara teşekkürler.benim öğrenmek istediğim (forumu inceledim ama göremedim yada ben anlamadım kusura bakmayın)yazılım attıktan sonra orion modülün açtığı kanallar artık açılmıyor ve de modül yuvada olduğu zaman diğer auto olan tps,polsat,free hiçbiri açılmıyor.bu konuda yardım ederseniz sevinirim.herkese saygılar.

Yorum yap

• smart kart autoyu kapat birde öyle dene sonucu yaz

Yorum yap

• neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            comport menüsünde home sharing yok
                            girişler menüsünden kırmızı dügmeye bas 1 2 3 3 4 yaz komport menüsü altta oraya gel ordan degiştir home şare kapalı gönderim yazan yerdir arkadaş

Yorum yap

• Evet wievler tekrar auto.Belki yazılıma editlenip verilir...

Yorum yap

• evceras Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar herkese iyi günler.öncelikle yazılıma emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.gerçektende beklediğimize ve next i tercih ettiğimize değdi.bu yazılma daha ilaveler yapılacak olması gerçekten sevindirici.şu an (ve geçmişte )bu işe kafa yoran ustalara teşekkürler.benim öğrenmek istediğim (forumu inceledim ama göremedim yada ben anlamadım kusura bakmayın)yazılım attıktan sonra orion modülün açtığı kanallar artık açılmıyor ve de modül yuvada olduğu zaman diğer auto olan tps,polsat,free hiçbiri açılmıyor.bu konuda yardım ederseniz sevinirim.herkese saygılar.
                                emuyu açtıktan sonra aşağıdaki seçenekleri seçip save yaptınmı????

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X