• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba arkadaşlar k2 pro 4k cihazı yeni aldım hdmı kablo ile philips 43PUK4900 model 4k tv ye bağladım ekran çözünürlük ayarları bende 720 ve 1080p görünüyor sadece ikisininde denedim otomatik de yaptım fakat ekran çizgi çizgi oluyor görüntü gidip geliyor hdmı sinyal yok diyor bazen neden böyle oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• kimse yok mu yardımcı olacak

Yorum yap

• kimse yok galiba

Yorum yap

• Kablo HDMI 2.0 değilse 4K çözünürlüğe çıkamazsınız.

Sevgiler...

Yorum yap

• içinden çıkan kablo destekliyor mu bilmiyorum 1.4v kablo var onu denedim yine olmadı 2.0 4k destekli kablo alsam sorun kesin çözülür mü ekranın gidip gelmesi çizgi çizgi olması

Yorum yap

• 2.0 hdmı kablo aldım 4k yine görüntü bozuk

Yorum yap

• yazılımla alakası var mı..?

Yorum yap

• TV uzerinde HDMI ayarlarini 4k olarak degistirmek gerekebilir.
                  Ben LG kullaniyorum, hangi hdmi cikisina 4k yayin verecegini secip kaydetmek gerekiyor.
                  Bir kontrol edin isterseniz.
                  Bu arada Kii pro da cozunurlul ayar sayfasinda en ustte auto secili olmasin, her kapamadan sonra otomatik 720p olarak guncelliyor.
                  Bilginize.

Yorum yap

• hdmı 1 çıkışına 4k yayın veriyor taktım denedim yine olmadı k2 den çözünürlük den auto da kapalı 1080 seçtim tüm gitti görüntü sinyal yok yazıyor 720p seçiyorum görüntü bozuk oluyor denemedik kalmadı ��

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      TV uzerinde HDMI ayarlarini 4k olarak degistirmek gerekebilir.
                      Ben LG kullaniyorum, hangi hdmi cikisina 4k yayin verecegini secip kaydetmek gerekiyor.
                      Bir kontrol edin isterseniz.
                      Bu arada Kii pro da cozunurlul ayar sayfasinda en ustte auto secili olmasin, her kapamadan sonra otomatik 720p olarak guncelliyor.
                      Bilginize.
                      dediklerinizi uyguladım olmuyor birde bende neden sadece k2 de 1080p 60Hz ve 720p 60Hz çıkıyor başka seçenek yok birde auto var

Yorum yap

• mustafax66 Nickli Üyeden Alıntı
                        dediklerinizi uyguladım olmuyor birde bende neden sadece k2 de 1080p 60Hz ve 720p 60Hz çıkıyor başka seçenek yok birde auto var
                        Bu durumda yeniden yazilim yukleme yapmayi deneyin, muhtemelen yazilimda bir sikinti var.
                        Selamlar.

Yorum yap

• hangi yazılımı önerirsiniz

Yorum yap

Bu durumda yeniden yazilim yukleme yapmayi deneyin, muhtemelen yazilimda bir sikinti var.
                            Selamlar.

şuan kullandığım yazılım

Varsayılan KII pro orjinal yazılımlar...
                            k2 pro orjnal yazılımı 19.12.2016

Yorum yap

• Ben malaysk son surum killaniyorum.

Yorum yap

Ben malaysk son surum killaniyorum.
                                indirme linki varmı acaba
                                birde sizde de k2 de ekran çözünürlüğünde iki seçenek çıkıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X