• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 23.11.2006/9.12.2006 Newcamd Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam ellerine saglık yükledim

Yorum yap

• kurban çok büyüksün yadımlarından dolayı minettarım sana..

Yorum yap

• hocam yeni pass almamıza gerek varmı ?

Yorum yap

• ben noteebok üzerinden yazılım güncelledim. usb seriport çevirici kullanıyorsun.
          denetim masasından aygıt yöneticisine gir.ordan com ve lpt bağlantı noktalarına gir.usb seriport çevirici hangi portu kullanıyorsa onu tıkla. gelen pencereden baplantı noktalarını tıkla ve gelişmişe gir. gelişmişden com bağlantı noktasını com1,2,3,4 lerden birini yap. yükleme yaparken seçtiğin com gir.ve yükle

Yorum yap

• mach1 hala ethernet problemimi çözemedim yardım bekliyorum.

Yorum yap

• maltinay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              mach1 hala ethernet problemimi çözemedim yardım bekliyorum.
              arkadaşım buradaki anlatımı indir tam ayrıntılı açıklama mevcut
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=22761
              saygılar

Yorum yap

• dvbuıpair dosyasını başka nasıl yüklerim.

Yorum yap

• sayın poweristurk 7 kasım yazılımı yüklü direk 9 aralık yazılımı atsak olurmu.v.2.0.17.08.2006 yazıyor.saygılar

Yorum yap

• mach1 zaten yükledikten sonra problem oldu.anlattığın gibi yükledim. yükledikten sonra ağ ayarları bir daha gelmedi.sistem bilgisine giriyorum. n/w boş görünüyor. com üzerinden NLXT740CXCI_VFD_CLIENT_NEXT_NEWCAMD_20061123.zip yükledim resetledim.bir şey değişmdi.

Yorum yap

• Hocam ellerine saglık bende giriyorum artık ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
                      İyiki varsın. Yaşasın next ailesi...

Yorum yap

• Hocam iyi akşamlar.TF-530 çp güncllemesini yaptım OK.29.08.06 yazılımını attım.Fakat daha sonra üstüne Tf 530 çip güncellemesi yapmadan sizin vermiş olduğunuz 23.11.2006 yazılımını attım ama şu an ekranda "DO NETWORK DEVİCE UPGRATE" yazıyor.Şimdi ağ ayarlarımı yapamıyorum.Yardım edebilirseniz cok memnun olucam.

Yorum yap

• osiris_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Hocam iyi akşamlar.TF-530 çp güncllemesini yaptım OK.29.08.06 yazılımını attım.Fakat daha sonra üstüne Tf 530 çip güncellemesi yapmadan sizin vermiş olduğunuz 23.11.2006 yazılımını attım ama şu an ekranda "DO NETWORK DEVİCE UPGRATE" yazıyor.Şimdi ağ ayarlarımı yapamıyorum.Yardım edebilirseniz cok memnun olucam.
                          aynı sorun bende var düzeltemedim.sende n/w görünüyormu

Yorum yap

• Maltinay arkadaşım n/w görünmüyor.Hatamı yaptım acaba.Kafayı çizcem.

Yorum yap

• 6. sayfada Tufan7474 arkadaşın tekrar çip güncellemesi gerekiyomu diye bi sorusu var.Fakat "rafel" arkadaş gerek yok diyo anlamadım.

Yorum yap

• slm
                                @all yükleme yapamayan yada sorun yaşayan arkadaşlar burada verilen dosyayı indirip dikkatlice okusunlar sorun ortadan kalkıcaktır bilgilerinize selamlar...
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?t=22761&

arkadaşlar
                                Önce netten dvbuıpair atılacak!!!!! yani modeminızın IP sine göre bir expoler penceresi açıcaksınız yükleme yaptıktan
                                sonra comdan diğer yazılım unutmayın...
                                Newcamd ağ ayarlarından 1973000 dan seçilecek yapılandırma ayarı na girilip server bilgileri girilecek 1973777 artık yok...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X