• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngilizcem iyi değil.Yazma sorunum var.Okumam ve okuduğumu anlamam translate olmadan %60-70 arasında.
    Sorunu burada aciklarsaniz ben Ingilizce konusunda yardimci olmaya calisirim.

Selamlar.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İngilizcem iyi değil.Yazma sorunum var.Okumam ve okuduğumu anlamam translate olmadan %60-70 arasında.
      Okuduğunu anlıyorsan gerisi mühim değil abi, derdimizi, fikirlerimizi bir şekilde yazıyoruz.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bendede ilk açılışta çok az bir mozaiklenme oluyor sonradan toparlıyor kanal değişimlerinde olmuyor

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Zaten azda olsa eskiden kalma dos bilgisi,bir kaç yıl pardus kullanmam birazda okuduğumuzu anlayacak kadar ingilizce ile uğraşıyorum.Özelliklede pardus kullanmam ve linux ile ilgili fuarları ziyaret etmem.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• k sürümü çıkmış. Keymap düzenlemesi var. Mesela gördüğüm kadarıyla ok tuşuna uzun basınca kanal listesi açılıyor .

Yorum yap

• Oo çalışmayan tüm tuşlar çalışıyor. Androidde çalışan üç çizgi tuşu falan. Keymap editor ile güzel bir keymap yaparız artık.tuşlara uzun basınca farklı fonksiyon atayabiliyoruz

Yorum yap

• Mozaiklenme demesem de arada sn lik durma gibi birşeyler bendede oluyor. İ sürümünde eternet sorunu yok. Gece yatarken TRT 4k açık kalınca sabah kalktığımda cihazı kilitlenmiş olarak buluyorum. Bir öncekinde yoktu bu olay.

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  k sürümü çıkmış. Keymap düzenlemesi var. Mesela gördüğüm kadarıyla ok tuşuna uzun basınca kanal listesi açılıyor .
                  kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Oo çalışmayan tüm tuşlar çalışıyor. Androidde çalışan üç çizgi tuşu falan. Keymap editor ile güzel bir keymap yaparız artık.tuşlara uzun basınca farklı fonksiyon atayabiliyoruz
                  Akşama da misafir vardı. Desenize misafirden sonra uykusuz kalacağız.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Mozaiklenme demesem de arada sn lik durma gibi birşeyler bendede oluyor. İ sürümünde eternet sorunu yok. Gece yatarken TRT 4k açık kalınca sabah kalktığımda cihazı kilitlenmiş olarak buluyorum. Bir öncekinde yoktu bu olay.
                    Bundan bahsediyorum evet

Mesela Atv hd izlerken yeşil kutucuklar oluyordu sabah i sürümünde.

K sürümünü deniyorum şimdi. Bir film var o bitsin bakacam.

Yorum yap

• New build up: rb-beta1k.

I've reverted that remote fix. Now the remote acts like a keyboard again but all buttons are working and can be remapped.
                      It should make longpress work again.
                      I have a new image rb-beta1k with that fix. But beware that all current mappings with keymap editor addon have to be redone.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-beta1k.img.gz.

http://raybuntu.libreelec.tv/images/...-rb-beta1k.tar.

Sevgiler...

Yorum yap

• k sürümünde uzun süre bir kanal üzerinde kaldığımda ses video senkron problemi var bende.

Yorum yap

• byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          k sürümünde uzun süre bir kanal üzerinde kaldığımda ses video senkron problemi var bende.
                          ben 45 dakikadır kanalları test ediyorum. 4k takılmaları gözlemlemedim. hd kanallarda da j ve i sürümlerindeki görüntü kırılmalarına rastlamadım henüz.

bakalım biraz daha test edelim. 10 dakikadan uzun bir kanalın üzerinde kalmadım henüz.

Yorum yap

• bende epeyden beri izliyorum sadece kanal değişimlerinde çok kısa süreli mozaiklenme oluyor
                            çok kısa nederler saniyenin altı en son güncellemede kumandayla ilgili düzeltme yapılmış

saygılar
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Keymap'a Procesİnfo Tuşu Ekleme

Ben yıldız (*) tuşuna atadım.Yayının tüm bilgileri ve sinyal kalitesini gösterir.

<keymap>
                              <global>
                              <fullscreenlivetv>
                              <keyboard>
                              <key id="61596">playerprocessinfo</key>
                              </keyboard>
                              </fullscreenlivetv>
                              </keymap>
                              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ben 45 dakikadır kanalları test ediyorum. 4k takılmaları gözlemlemedim. hd kanallarda da j ve i sürümlerindeki görüntü kırılmalarına rastlamadım henüz.

bakalım biraz daha test edelim. 10 dakikadan uzun bir kanalın üzerinde kalmadım henüz.
                                İmg olarak kurdum.,ayarlarımı yaptım. Ses kayması yok ,ama eski sürümün üzerine kurduğumda bende ses kayması oluyor. Yedeği geri yükleğimde yine ses kayması oluyor. İmg olarak kurduğum sürüme devam. Tşk..ler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X