• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İptv kanalları ve vod içeriği daha rahat izlemek için dns değiştirmek lazım galiba.uygun bi dns adresi verebilirmisiniz

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

MERQR Nickli Üyeden Alıntı
      İptv kanalları ve vod içeriği daha rahat izlemek için dns değiştirmek lazım galiba.uygun bi dns adresi verebilirmisiniz

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Ben 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 kullanıyorum. Daha detaylı bilgisi olanlar belki cevap verir.

Yorum yap

IPTV için küçük bir güncelleme yaptım. Eğer ekranın sağ altında versiyon 1.0.0 görünüyorsa setting penceresinden reload yapınız. Versiyon 1.0.1 olacaktır. Yeni weboslar sanırım bunu oto yapıyor.

Yaptığım güncelleme sadece bazı iptv linklerinin açılamamasıyla ilgili ve açamadığını söyleyen arkadaşlar denerse sevinirim..

Başta da söylediğim gibi iptv yi tamamen değiştireceğim ama belki uzun sürer diye bu küçük güncellemeyi yaptım gerçi çalışıyor mu test bile edemedim. Çalışmazsa örnek bir linkle denemem gerekecek.

Yorum yap

Merhaba Üstad,

Versiyon bende otomatik güncellemiş, iptv linkler de artık çalışıyor.

Ellerinize sağlık.

Selamlar.

Yorum yap

ali.tr Nickli Üyeden Alıntı
            Merhaba Üstad,

Versiyon bende otomatik güncellemiş, iptv linkler de artık çalışıyor.

Ellerinize sağlık.

Selamlar.
            Super haber... Teşekkürler.

Büyük listeler yükleme problemi hala yaşayabilir ama asıl iptv güncellemesinden sonra çok iyi olacak inşallah..

Yorum yap

Versiyon bende de otomatik güncellemiş, Artık ip tv de pass hatası vermiyor. Linkler çalışıyor. Teşekkürler

Yorum yap

xorion hocam rica etsem userpass verebilirmisiniz

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı
                  IPTV için küçük bir güncelleme yaptım. Eğer ekranın sağ altında versiyon 1.0.0 görünüyorsa setting penceresinden reload yapınız. Versiyon 1.0.1 olacaktır. Yeni weboslar sanırım bunu oto yapıyor.

Yaptığım güncelleme sadece bazı iptv linklerinin açılamamasıyla ilgili ve açamadığını söyleyen arkadaşlar denerse sevinirim..

Başta da söylediğim gibi iptv yi tamamen değiştireceğim ama belki uzun sürer diye bu küçük güncellemeyi yaptım gerçi çalışıyor mu test bile edemedim. Çalışmazsa örnek bir linkle denemem gerekecek.
                  Elinize sağlık yaptığınız düzenleme sonrası ip tv linklerim çalıştı:efferin: ama turkvod çalışmıyor malesef

Yorum yap

ihsan1983 Nickli Üyeden Alıntı
                    Elinize sağlık yaptığınız düzenleme sonrası ip tv linklerim çalıştı:efferin: ama turkvod çalışmıyor malesef
                    TurkVod da teknik sorunlar var sanırım. Yani benim uygulamadan kaynaklanmıyor. Bekleyelim, umarım düzeltirler..

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                      Turkvod, MediaCenter ve Nostalji Portalı kapattım arkadaşlar. Bu şekilde uygulama bana sıkıntı çıkarabilir ve ismailin dediği gibi 1 numara olurdu çünkü bütün filmler diziler olurdu

Bu tür modulleri ya da portalları kendi adınıza eklemelisiniz ve bunun için de birşeyler düşünürüm..
                      Ustam ellerine sağlık. LG strode bugün fark ettim. Hemen yükledim.
                      Bu arada TurkVod eklentisini nasıl yapabilirim. TurkVod için DM800seHD kullanıyordum.Eğer olursa benim için süper olur.
                      Saygılarımla.

Yorum yap

• Ustam bu arada kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim.

Yorum yap

• sonmez30 Nickli Üyeden Alıntı
                          Ustam bu arada kullanıcı adı ve şifre alabilirmiyim.
                          Gönderdim

Yorum yap

• Hocam bende bir şifre alabilirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• mrtkc_1 Nickli Üyeden Alıntı
                              Hocam bende bir şifre alabilirim şimdiden teşekkürler
                              Gönderdim...

Yorum yap

• Turkvod içinde sadece 1 kısım çalışıyor canlı yayınların 9. Kısmıydı sanırım xorvod da düzgün çalışıyor... İptv için söylüyorum bunu...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                                85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X