• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazılım yüklerken ekran sıfır oluyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılım yüklerken ekran sıfır oluyor.

yazılım yüklerken boot yükleniyor dedi ve ekran sadece sıfır ne yapmalıyım?

canuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılım yüklerken boot yükleniyor dedi ve ekran sadece sıfır ne yapmalıyım?
    yazılımı usb den attın galıba ama yazılımın tam yuklenmesını beklemedinmi acaba yazılımı tekrardan boot modunda at düzelmesi lazım
    next 2000 cıs sp

Yorum yap

sağol kardeş

Yorum yap

stb'yi yükledim ama yazılım yüklenmiyr

rs 232 'den kurtulmak için usbli makine aldım fakat sorun sorun sorun keşke uydudan güncellemeşi rredlinemi alsaydım?????

Yorum yap

rs 232 'den kurtulmak için usbli makine aldım fakat sorun sorun sorun keşke uydudan güncellemeşi rredlinemi alsaydım?????
          kardeş bende yazılımı atarkan aynısını yaşadım ama hata bendeydı tam anlamıyla öğrendıkten sonra yanlış yazılım atmamak kaydıyla kolay kolay sorun çıkmaz her cihazın belli başlı özellıgı ve yazılım destaği var redlın almiş olsaydın eminim bu seferde keşke ne next alsaydım derdın saygılar
          next 2000 cıs sp

Yorum yap

stb hata veriyor sonra hangi yazılımı atmalıyım?????

Yorum yap

yazılım yüklerken %0 da kalıyor?

Yorum yap

stb hata veriyor sonra hangi yazılımı atmalıyım?????
                kardeş eger cıhazın la işlem yapabılıyorsan yanı çihazın çalışıyorsa cıhazına uygun olan yazılımı usb den atabılırsın ama cıhazın çalışmıyorsa ve 0 işaretı varsa panelde bu sefer boot modunda atman lazım
                next 2000 cıs sp

Yorum yap

Boot Modunda Atarken %0 Da Kaliyor KaÇ Dakİka Beklemem Lazim??yada Hangİ Yazilim YÜklemem Lazim??lÜtfen Yardim???

Yorum yap

Uygun Yazilim Attim %100 YÜkledİ Terar Cİhazi AÇip Kapattim Ekran 0?

Yorum yap

3 ocak yazılımını at daha sonra güncel yazılımı at
                      next 2000 cıs sp

Yorum yap

Uygun Yazilim Attim %100 YÜkledİ Terar Cİhazi AÇip Kapattim Ekran 0?
                        arkadaşım bu linki oku http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
                        buradakileri uygulayarak

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36865 burdaki uygun yazılımı boot modunda at.

sonrada yeni verilen yazılımlardan hangisi cihazına uygunsa onu atacaksın.
                        kolay gelsin

Yorum yap

Aletin kapat.Aletin önündeki kanal plus(+)dügmesini elinle basili tut ve fisi tak.Diskplayde ilk önce 030veya 300 rakami yazar.Sonra 01c gelir gider sinyal gibi yanip söner.elini dügmeden cek ve STB LINK 1.06 la bootdan yazilimi at.Bu kadar.

Yorum yap

Konu başlığı düzenlendi,başlık atarken kurallara uygun olmasına özen gösteriniz...
                            Forum Kuralları

Yorum yap

Hocam benım soruma ACİL cevap verırsenız sevınırım modullu lıg tv uyesıyım 2000 cıs super plus cıhazım var modulu bır akrabama mac ızlemek ıcın goturmustum gerı gelıp uyduma taktıgımda ıse uydu goruntusu bozuldu ve yayın donmeye basladı seste yok ekran kararıyor sag alt kosede INVALID dıye bır yazı cıkıyor ve bu arıza garantı kapsamı ıcındemı cevap verırsenız sevınırım aksam macı ızlıycektım maalesef ızleyemıycem galıba tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X