• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

diseqc motor resetleme yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• diseqc motor resetleme yardım

Arkadaşlar Powertech diseqc H-H motorum var buna nasıl reset atabilirim.Arkasında üçtene küçük delik var bunlararın hangisine iğne sokmam lazım.Motoru usals değerinde gerekli ayarları yapıb ortaya butonuna bastığımda motor dönüp astra 28 derece ceyi bulmakta yayın gelmekte ordan batıya dönmüyor ama doğuya dönüyor türksatı buluyor bunun doğusunda gidiyor ancak türksattan batıya arkasındaki butonlara basmama rağmen dönmüyor lütfen yardım
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Arkadaşlar reset atmayı başardım. Motorun üzerindeki sağ sol butonlarına 1 dakik ynı anda basılı tuttum motor normale döndü.
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Teşekkürler ikisine ayni anda basinca motor benimde duzeldi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X