• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 4.357 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yazılım için teşekküler.

Yorum yap

Dear Digium

1-Twin BOX With MACHINA 3D

Does not work

2-save image etkisiz (çalışmıyor)

Does not work
      http://img843.imageshack.us/img843/7418/newimagegv.jpg

3- mı Cihaz için bu program çalışır ( DreamScreenShot V1.0)

Does this program DreamScreenShot V1.0 work for

the device next machina 3d

http://www.gulfup.com/?BAWwTc

4-uydu/TP Listeleri:

There are no sat (c band)

Yorum yap

kablosuz ağ moduna bir türlü geçiş yapamadım kumandadan saağ sol yön tuşuna basıyorum olmuyor ok diyorum olmuyor cihazı yeniden başlattım olmadı yani kablolu ağ modunda sabit sorun nedir

Yorum yap

hakaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          kablosuz ağ moduna bir türlü geçiş yapamadım kumandadan saağ sol yön tuşuna basıyorum olmuyor ok diyorum olmuyor cihazı yeniden başlattım olmadı yani kablolu ağ modunda sabit sorun nedir
          Evet aynen dediğiniz gibi kablosuz ağmodu YOK...Sanırım farkında olmadan MENÜDEN çıkarmışlar MACH 1 üstadımız gereken yerlere bilahare bildirir.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

cihaza son yazılımı yükledim trt hd açılırken çok bekletmeye başladı geri nasıl döneceğiz bilen yazsın. yüklemeden önce 3.573 gibi bir yazılım vardı..

Yorum yap

ege erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cihaza son yazılımı yükledim trt hd açılırken çok bekletmeye başladı geri nasıl döneceğiz bilen yazsın. yüklemeden önce 3.573 gibi bir yazılım vardı..

Benim cihazımda böyle bi sıkıntı mevcut değil,,,cihazımda SON YAZILIM yüklü, üstelik ATV Hd ile arasında RECALL yapıyorum her hangi bir sorun yok.Mevcut olan cihazınızdaki frekansı önce 1 alt sonra 2 alt değerinde deneyin denerken cihazın sinyale kilitlenmesine dikkat ediniz.Eğer durum aynı ise bu sefer mevcut frekansın önce 1 üstünü sonrada 2 üstünü deneyin...Normalde 11041 olan frekansta BENDE yayın geç gelirken 11043 te çok daha HIZLI bir şekilde gelmektedir.Bu durum sistemde kullanılan LNB lerin zaman içinde OSİLATÖR değerlerini yitirerek cihazlarda bu tip sorunlara yol açmasından kaynaklanmaktadır.

Not:Malumunuz TRT HD Tp si symbol oranı ile sıkıntılıdır ayrıca çanak ayarının çok iyi olması gerekmektedir...Yok eğer siz benim sistemim iyi derseniz o zaman YUKARDA yazdıklarımı bir zahmet uygulayınız.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Acaba biss şifreli maçlarda mı geç açılıyor yoksa normal FTA yayınlar mı geç açılıyor
                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

teşekkürler ellerinize sağlık
                  next machina 3d

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Evet aynen dediğiniz gibi kablosuz ağmodu YOK...Sanırım farkında olmadan MENÜDEN çıkarmışlar MACH 1 üstadımız gereken yerlere bilahare bildirir.
                    İletildi ok.
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Acaba biss şifreli maçlarda mı geç açılıyor yoksa normal FTA yayınlar mı geç açılıyor
                      Bu konuda her hangi bir SIKINTI yok cihaz gerek BİSS leri gereksede CCcamı FTA gibi açıyor...:byeeee:
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim cihazımda böyle bi sıkıntı mevcut değil,,,cihazımda SON YAZILIM yüklü, üstelik ATV Hd ile arasında RECALL yapıyorum her hangi bir sorun yok.Mevcut olan cihazınızdaki frekansı önce 1 alt sonra 2 alt değerinde deneyin denerken cihazın sinyale kilitlenmesine dikkat ediniz.Eğer durum aynı ise bu sefer mevcut frekansın önce 1 üstünü sonrada 2 üstünü deneyin...Normalde 11041 olan frekansta BENDE yayın geç gelirken 11043 te çok daha HIZLI bir şekilde gelmektedir.Bu durum sistemde kullanılan LNB lerin zaman içinde OSİLATÖR değerlerini yitirerek cihazlarda bu tip sorunlara yol açmasından kaynaklanmaktadır.

Not:Malumunuz TRT HD Tp si symbol oranı ile sıkıntılıdır ayrıca çanak ayarının çok iyi olması gerekmektedir...Yok eğer siz benim sistemim iyi derseniz o zaman YUKARDA yazdıklarımı bir zahmet uygulayınız.
                        LNB aynı LNB. apartmandaki ortak anten santralinden beslenmekte.. önceki 3.573 yazılımda hızlı açan HD kanallarda cihaz 4. bilmemne versiyon son yazılımda resmen pancarladı. o kadar yavaşladıki sinir kat sayım arttı. 3.573 yazılımı varsa tekrar geriye dönmek istiyorum. tamamen yazılımla ilgili bir durum. ondan önce roket gibiydi cihaz.. eski yazılımı tekrar atmak istiyorum en azından HD kanalları hızlı açıyordu.. geriye dönmek istiyorum. ben bu cihazı kanalları hızlı açıyor die aldım.

mach1 hocam yardım edin yaa son yazılımla olmadı eskiye dönmem lazım.. pert oldum resmen. durum oldum yaa. şoktayım hala..

kumanda anlatıldığı gibi iyi değil. son derece dandik tuşlar kullanışsız gerçekten... cihaza tutmazsan çekmiyor. 10 yıl önce pişyasaya çıkan 2000 ci plus kumandası bunun yanında padişah gibi kalıyor.

hadi kumandayı da geçtik, eski yazılımı istiyorum upload varsa geri döneceğim..

Yorum yap

LNB aynı LNB. apartmandaki ortak anten santralinden beslenmekte.. önceki 3.573 yazılımda hızlı açan HD kanallarda cihaz 4. bilmemne versiyon son yazılımda resmen pancarladı. o kadar yavaşladıki sinir kat sayım arttı. 3.573 yazılımı varsa tekrar geriye dönmek istiyorum. tamamen yazılımla ilgili bir durum. ondan önce roket gibiydi cihaz.. eski yazılımı tekrar atmak istiyorum en azından HD kanalları hızlı açıyordu.. geriye dönmek istiyorum. ben bu cihazı kanalları hızlı açıyor die aldım.

mach1 hocam yardım edin yaa son yazılımla olmadı eskiye dönmem lazım.. pert oldum resmen. durum oldum yaa. şoktayım hala..

kumanda anlatıldığı gibi iyi değil. son derece dandik tuşlar kullanışsız gerçekten... cihaza tutmazsan çekmiyor. 10 yıl önce pişyasaya çıkan 2000 ci plus kumandası bunun yanında padişah gibi kalıyor.

- Eski yazılımı alman için VİP olman lazım, Vip olman için de şartları biliyorsun.

Yorum yap

فارس سيناره Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Dear Digium

1-Twin BOX With MACHINA 3D

Does not work

2-save image etkisiz (çalışmıyor)

Does not work
                            http://img843.imageshack.us/img843/7418/newimagegv.jpg

3- mı Cihaz için bu program çalışır ( DreamScreenShot V1.0)

Does this program DreamScreenShot V1.0 work for

the device next machina 3d

http://www.gulfup.com/?BAWwTc

4-uydu/TP Listeleri:

There are no sat (c band)
                            Dear Faris,
                            1- Right, TwinBox/XBOX planning.
                            2- For save radio background picture; usb memory should be .jpg pictures.
                            3- This program for Dreambox, not for Machina.
                            4- Now Sat/TP List update daily from lyngsat with ku+c band satellites. (Older use kingofsat)

Yorum yap

Bir önceki verilen yazılım altta forumda var 317 başlığına bak
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bir önceki verilen yazılım altta forumda var 317 başlığına bak
                                ok. deneyip sonucu yazarım. HD kanalları hangi yazılım hızlı açıyor tavsiyeniz var mı.??

yeni kumanda daha çıkmadı mı.?? uzak kaldım takip edemedim bir süredir..

birde foto çekip up yapamam gerekiyor ID noyu vip olalım bakalım bizde artık..:yess:

yeni eve taşındım apartmanda ortak anten var, motorluyu bağlayana kadar serverinizi deneyemeyeceğim, internet bağlatamadım daha. bu işleri bitirince denemek isterim..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X