• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WETV ye kanal listesine iptv ekleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Dostum aslında dediğin de sıkıntı yok kanal listesini hazırlayıp atıp kullanabiliriz tabiki.Ama sorun IP tv üzerindeki listenin silinmemesi.Yoksa diğer bugetteki m3u dosyasının bulunduğu listeler siliniyor sıkıntı yok.

Yorum yap

Droide m3u ıptv kanal listesine yükleyince hem buket oluşuyor hemde IP TV bölümü altında genel liste oluşuyor.Buradaki sıkıntı şu daha önce yüklenen ıptv listesini silmek istendiğinde buket ve buket içindeki kanallar siliniyor ama IPTV altındaki genel liste kalıyor.Yeni bir ıptv listesi yüklendiğinde yeni bir buket oluşuyor ama aynı zamanda genel liste altında kanal sayısı her ıp listesi eklendikçe artıyor.Normalde 500 kanal varsa oradaki kanal sayısı 1000,1500 gibi artıyor.Buda bir çok mükerrer kanal oluşuyor.Bazen ıp tv leri buketten silince tamamını siliyor bazende silmiyor böyle tutarsızlık var.Bazende IP tv buketi siliyorsun hem ıp tv yi hemde uydu kanallarından bazılarını siliyor.@tornacı arkadaş beni arayıp söyleyince bende o zaman farkettim.Ben denedim bütün kanalları sildi.Daha sonra birkaç kez daha yükleme yapıp silme yapınca bende aynı sorunla karşılaştım.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

wetek2 droid iptv adı ve satırı bu satırın hangisini yazacağız m3u da 250 satır var bu satırı anlamadın nasıl yazılır örnek verebilirmisiniz saygılar

Yorum yap

satırrın iptv ini en başındaki satırımı yazacağız saygılar

Yorum yap

sayın ustatlar iptvi adı alt ta url diyor url nedir saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sayın ustatlar iptvi adı alt ta url diyor url nedir saygılar
              @furkan yazmana gerek yok düzgün çalışmıyor yazılımsal bir sorun var o yüzden oraya hiç girme yazılımsal düzeltme yapılınca hep beraber kullanacağız çünki IP tv leri yüklediğin zaman silemiyorsun silmen için cihazı yeniden formatlaman lazım

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                @furkan yazmana gerek yok düzgün çalışmıyor yazılımsal bir sorun var o yüzden oraya hiç girme yazılımsal düzeltme yapılınca hep beraber kullanacağız çünki IP tv leri yüklediğin zaman silemiyorsun silmen için cihazı yeniden formatlaman lazım

saygılar
                teşekkürler sayın hocam saygılar

Yorum yap

İptv listenizi usb den yüklemeden önce
                  Temiz bir yedek backup alınız cihazın içine
                  Eğer iptv yi silemezseniz restore yedeği yükleyin
                  O zaman silinmeyecek iptv listesi silinir.
                  Yada cihazınıza usb den yeni düzenlenmiş enigma2
                  Kanal listesini yükleyiniz.
                  Sevgiler....

Yorum yap

hepsini denedim benim cihazda IPTV ler silinmiyor cihazı yeniden formatladım IPTV ye LibreELEC ten bakabiliyorum yazılımsal sorun var düzeldiği zaman ordanda bakarız

saygılar
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

sayın ustatlar wetek2 droid de wetek tv izleyip kapatıp tekrar wetek tv yi açınca kanal hemen geçişleri olmuyor ses verip azaltma da hemen olmuyor saygılar

Yorum yap

furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı
                        sayın ustatlar wetek2 droid de wetek tv izleyip kapatıp tekrar wetek tv yi açınca kanal hemen geçişleri olmuyor ses verip azaltma da hemen olmuyor saygılar
                        Furkan bu android cihaz tabiki hemen olmaz normal uydu cihazı gibi düşünme

saygılar

Yorum yap

Sayın üstatları wetek2 droiddeki turkvod gibi dizi veya filmleri nasıl kayıt yaptıran saygılar

Yorum yap

https://www.google.com.tr/webhp#q=an...%B1l+indirilir .

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın hocam teşekkürler

Yorum yap

sayın ustatlar bu wetek2 droid veya libreelecte xtream codec iptv izlenirmi oscam mı yoksa xtream cedec mi daha stabil çalışır sizin görüşlerinize göre iptv alacağım bir de enigma2 de xtream codec çalışırmı teşekkürler saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X