• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wBB Board bir an önce kapatin

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wBB Board bir an önce kapatin

mach1 Digital yönetimine ilk ve tek uyarim wbb bölümünü bir an önce silip kaldirirsiniz aksi takdirde Savciliga bas vurulacakdir bunun conucu sitenizde kapatilacak.
    Bu duruma gelmeden wbb bölümünü bir an önce silip kaldirin

külhanbeylik yapmada gerekcelerini soyle... Mahkemelik olmasına sebeb olabilecek sey nedir ?

Yorum yap

wbb beleş değilmi yaw ayrıca biz burda kimseye korsan vb dosyalar vermiyoruz ki ? neden böle bişeye kanaat getiriyorsun ?
      (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
      (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
      ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
      (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
      (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

wbb eski versionlar dedava siz burada yeni vesionu sunuyorsunuz ve parali oldugunu bildiginiz halde ve sadece bunlan kalmiyor addonslari sonuyorsunuz.
        Lafi fazla uzatmiyacagim wbb bölümünü ya tamamen silip kaldirirsiniz hayir yapmiyoruz diyorsaniz ozaman günah bizlerden gitdi yasal yönteme bas vuracagiz buda sitenizin kapanmasina sebeb olur bu duruma gitemden iyiliklen kapatin

Yorum yap

ayıptır sorması sen kimsin ?

ona bakarsan sen kendi sitende yerli mp3 film vs sunuyosun buna ne diceksin ?

ya ben sana gıcık olup şikayet edersem nolcak ?
          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Benim kim oldugumu soruyorsun ben wbbturk Admin ve kurucusu....
            ben burde sadece wbb den bahsediyorum sen tehdit ediyorsan ben daha baska yönteme bas vurabilirim ben burda mp3 bahsetmiyorum sadece wbb den kendi sitemde ne yaparim o benim bilecegim sizlere iyilik yaramiyacak anlasilan ozaman sitenizde kapanirsa sasmayin yolunuz acik olsun.

Yorum yap

wBB bölümündeki konular içerisinde kurallara aykırı olarak sadece 1 adet konu mevcuttu ve kaldırıldı. onun haricinde verilen eklentiler ve kod modifikasyonlarının lisans şartlarına aykırı bir durumu yoktur. Bu derecede paniğe ve hiddete gerek yoktu. Şuan kurallara aykırı, bir durum yoktur; hele forumun kapatılamsı gibi komik bir sonuca yol açacak bir durum hiç yoktur. illaki istiyorsanız şikayet edebilirsiniz. Ortada tehdit niteliğinde bir durum da yoktur. Etkiye göre tepki gösterilmiş. Kolaygelsin....

Konu Kapatılmıştır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X