• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ss2 diseq motor için plugin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

http://www.hemenpaylas.com/download/...Test2.zip.html (teacher ustadan alıntıdır)
    bu da 4.4.0 için ama disegmotoru çalıştırmıyor

Yorum yap

bunu deneyin bakalım ben driver i şimdilik degiştirmiycem cunku..
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Thanks

Yorum yap

slm arkadaşlar ben uraşıyorum ama lnb-13,18---açamadım elektrik gitmiyo sanedersem onu nasıl devreye sokarız manu el çeviremedim hala çevirsem büle nasıl kayt ederim pozitsionu diye düşünüyorum yardımçı olursanız sevinirim saygılar...

Yorum yap

Bende de 4.40 sürücülerini yükledikten sonra SS2 init error gibi tuhaf bir mesaj çıkıyor. Ancak, ProgDVB ve My Theatre'nin yeni versiyonlarında bulunan USALS ayarlarını kullanıp motoru hareket ettirebiliyorum. Ama yukarıda bahsettiğiniz, Mibi tarafından yapılmış plugin'in 1.9 versiyonunu kullanabilsek daha iyi olurdu, çünkü bu pluginde hassas ayar seçenekleri de var.
            Alicakmak34 hocamın yukarıda verdiği driver'i kullanmayı deneyen arkadaş var mı?

Yorum yap

son versiyonu eklendi..

Yorum yap

arkadaşlar , konuyu baştan sona kadar defalarca okumama rağmen şu konuda aydınlanamadım.

uydu alıcımda vbox aracılığıyla motorlu çanak anten kullanıyorum (goldmaster kollu diseqc )

şimdi receiverin İF AUT terminalinden aldığım kabloyu skystar 2 nin girişine takıp motoru vbox ile çevirirsem skystar 2 de ( receiver hangi uydudaysa o uyduyu ) izleyebilir miyim ?

Yorum yap

vbox ta hiç deneme şansım olmadı ama calışması lazım stab motorda gayet guzel calışıyor ..

Yorum yap

alicakmak34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    vbox ta hiç deneme şansım olmadı ama calışması lazım stab motorda gayet guzel calışıyor ..
                    cevap için teşekkür ederim.

Yorum yap

Paylaştığınız için teşekkürler.ben yaklaşık 7 yıldır disegc motor kulalanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.tüm arkadaşlarada tavsiye ederim.yeterki motor kurulumunu iyi yapsınlar.

Yorum yap

aliçakmak kardeş bana biraz yardımcı olursan sevinirim..

motorum premier marka diseq motor.. 1,10 proğramı yükledim.

yukarıda yazılanları uyguladım motoru sağa sola çevire biliyorum...

fakaaaat senin resimli mesajda verdiğin gibi w3 utelsat yazılı bi ibare çıkmiyor dolayısıyla
                        azimut elaviton gibi yazılarda çıkmıyor bunu nasıl hallederim..

ve uyduyu ayarladığım zaman mesala türksat nasıl orayı kaydedecem

burası niğde yalnış değilse enlem 34 diye girdim !!!

bana biraz yardım edebilirmisin..

Selamlar kolay Gelsin...

kartım ssk 2.o6.d dir..
                        ve bu proğramın türkçesi yokmu..

msn.. [email protected]

::

Yorum yap

uyduları listede gormuyorsan aynı klasorde transporder diye bir klasor dahavar onu tutup uyduları gormen gerken kutucuga bırak liste oraya girer ve bir uydu bul orda oto gxx olması lazım ona tıkla artık antenin duzgun ayarlı ise uydulara otomatik gider..

Yorum yap

alicakmak34 Nickli Üyeden Alıntı
                            uyduları listede gormuyorsan aynı klasorde transporder diye bir klasor dahavar onu tutup uyduları gormen gerken kutucuga bırak liste oraya girer ve bir uydu bul orda oto gxx olması lazım ona tıkla artık antenin duzgun ayarlı ise uydulara otomatik gider..
                            ah o kutucuğu bi bulabilsem sorun herhalde çözülecek ama ben bulamıyom.

Yorum yap

okutucuk plugin i calıştırınca uyduların listelendigi yer..
                              buarada Satellites klasorunu tut oraya doru mausu getir bıarak...

Yorum yap

alicakmak34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                okutucuk plugin i calıştırınca uyduların listelendigi yer..
                                buarada Satellites klasorunu tut oraya doru mausu getir bıarak...

hah ya uyduları ve ayarları görmeye başladım teşekkürler ben biraz daha uyraşayım olmassa kafanı yine ağrıtırım...

çok çko teşekkürler..

ve 120 lik çanakmı 90 lık çanakmı ssk açısından

Selamlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X