• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Free-XTV (Trash)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkurler hocam
    next machina 3d

Yorum yap

sağol kardeşim

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bu yazının üzerine tekrar şöyle bir test yaptım. Anahtarları girdikten sonra kanalı izlerken Kırmızı tuşa bastım ve Kaydet seçeneğinden cihazın o anki durumunu kaydettim ve cihazı arka anahtardan kapatıp, açtım k.eyler hala duruyordu. Silinme falan yok yani.
        yazdıklarını görünce bende xdream tv yi izlerken kırmızı tuşa bastım kaydet
        ok dedim ve cihazı anahtardan kapatıp açtım son satırı silmıştı müdürüm
        sende başka püf nokatsı varmı bilmediğimiz sende silinmedi bizde silindi
        selamlar

Yorum yap

enteresan birşey daha oldu cihazı anahtardan kapatıp açtığımda açmamıştı
          k.e.y in ikinci satırı silinmişti bende kanalın üstünde unutum cihazı açık vazyette
          15dk sora bir baktım tek satırla açılıverdi kanallar paylaşıyım dedim sizinle

ve şu an sevgili tasarımın vermiş olduğu k.e.y satırının sadece biri girilik
          durumda cihazda ve sorunsuz açıyor bu 3 kanalda

Yorum yap

frex ıxdramlar çöktümü arladaşlar açılmıyor bu keylerlede saygılar

Yorum yap

dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              frex ıxdramlar çöktümü arladaşlar açılmıyor bu keylerlede saygılar
              şimdi baktım açmıyor herhalde çöktü.

Yorum yap

nagravis ... şifreliler çalışıyormu ??

zoneeurope gibi hbo gibi..

Yorum yap

Hocam Sİzlere Nekadar TeŞekÜr Etsek Azdir Ellerİnİze Saglik CaliŞmarinizda BaŞalilar Dİlerİm

Yorum yap

free x ler çöktümü dün gece baktım kapalı... çalışmalarınızda başarılar dilerim

Yorum yap

herhalde kapalı Free-x ler

Yorum yap

hocam premiere ler gittimi?

Yorum yap

bizde 2000 dpc cıs var bu verdiğiniz ****** bu recıvıra geçerlimi hocam

Yorum yap

arkadaşlar biz analıktanmı olduk benim cihaz next 2500x dpcı plus onlara freex yazılımı yok elle *** girme yok peki ne var cihazı çöpe atmakmı var soruyorum biz ne yapalım sadece super plusları gıptayla takip ediyoruz bizlerede bi güzellik bekliyoruz mach1 hocadan saygılar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Emu K.e.y bölümüne girin ve Mavi tuşla Irdeto bölümünü bulun. Kırmızı tuşla yeni bir Ident ekleyip, aşağıdaki bilgileri girin.

I. Bölüm:
                              CAS ID: 0626
                              Servis ID: 000000
                              K.e.y Type: K.e.y 16(16)
                              K.e.y ID: 02
                              K.e.y Değeri: 47 8E A1 17 65 E5 54 48
                              Kırmızı tuş ile kaydedin.

II. Bölüm:
                              Bu bölümde ikinci satıra inin ve 16 adet sıfır olan yere aşağıdaki değerleri girip, Kırmızı tuşla kaydedin.
                              K.e.y Değeri: 99 CE 10 88 C4 CE 57 7B
                              Tasarım Ustam Freex k.e.y. girmede II Bölüm derken neyi kastediyorsunuz.Yani ben I bölümü anladim ama mlsf II bölümü çözemedim.Ayrıca BİSS K.E.Y. leri nasıl girecez.Biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz lütfen..Başarılar..
                              [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

Üstat 2000xpuls Lara Nasil Gİrecez Saygilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X