• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Setting Kanal Liste İstekleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sayın Ustalar

TÜRKSAT-HOTBİRD-AZERSAT kanal listesini verebilirmisiniz. Teşekkürler.

Birde manuel tp ekle seçeneğini bulamadım.

Yorum yap

Manual tp ekleme
      -----------------

Menu
      KURULUM
      UYDU KANAL TARAMA
      Tarama yöntemi: Manual tarama
      Sarı tuş tp düzeni
      Yeşil tuş yeni tp
      tp yi gir kırmızı tuş ile kaydet
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar bende bugün bu cihazdan edindim.Güncel Türksat+Astra+Hotbird kanal listesi olan varsa paylaşabilirmi.
        Mach 1 hocamada sorularım var zahmet olmazsa yardımcı olursa memnun olurum.
        1-Cihaz açtığımda yeni yazılım var uıyarısı çıktı ve v 1.1574(p1.1.2) 27 -10-2017 yazılımını yükledi.sonra kanal arama ile türksatı taradım .kanalları yükledi başka bir işlem yapmam gerekiyormuydu.
        2-Kanal düzenleme yapmak istedim bazı kanalları silmek istedim sileceğim kanalların yandaki küçük ekranda ön izlemesi çıkmıyor.Ancak info tuşuna basarsak kanalı görebiliyoruz.Cihazın yazılımından mı bir hata oluştu yoksa her seferinde info tuşu çok zor iş bunu yazılımla arkadaşların düzenlemesi mümkünmüdür.
        3-Cihaza hazır bir kanal listesi buldum yükledim girdiğim cam bilgilerinin silindiğini gördüm bu normal değil sanırım bu konudaki görüşlerinizi paylaşırsanız memnun kalacağım.Yazılım veya kanal listesi attıktan sonra fabrika ayarlarına döndür mü diyeceğiz .

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
          11-10-2016
          46-45-39-28-26-25-23-19-16-13-9-7-5-1-4-5-7-30 18 UYDULU Kör tarama ile full taranmış güncel hali 9165 KANAL
          Kanal listesinin gunceli yokmu acaba

Yorum yap

veron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar bende bugün bu cihazdan edindim.Güncel Türksat+Astra+Hotbird kanal listesi olan varsa paylaşabilirmi.
            Mach 1 hocamada sorularım var zahmet olmazsa yardımcı olursa memnun olurum.
            1-Cihaz açtığımda yeni yazılım var uıyarısı çıktı ve v 1.1574(p1.1.2) 27 -10-2017 yazılımını yükledi.sonra kanal arama ile türksatı taradım .kanalları yükledi başka bir işlem yapmam gerekiyormuydu.
            2-Kanal düzenleme yapmak istedim bazı kanalları silmek istedim sileceğim kanalların yandaki küçük ekranda ön izlemesi çıkmıyor.Ancak info tuşuna basarsak kanalı görebiliyoruz.Cihazın yazılımından mı bir hata oluştu yoksa her seferinde info tuşu çok zor iş bunu yazılımla arkadaşların düzenlemesi mümkünmüdür.
            3-Cihaza hazır bir kanal listesi buldum yükledim girdiğim cam bilgilerinin silindiğini gördüm bu normal değil sanırım bu konudaki görüşlerinizi paylaşırsanız memnun kalacağım.Yazılım veya kanal listesi attıktan sonra fabrika ayarlarına döndür mü diyeceğiz .
            - Öncelikle yeni cihazınız hayırlı olsun.
            - Kanal düzenleme bölümünde kanallar direkt olarak özellikle oynatılmaz. Bunun sakıncaları daha önceleri de forumda yazıldı.
            - Varsayalım aile ortamında kanal düzenleme menüsünü kullanmaya başladınız, bilmediğiniz bir adult kanal açılırsa zor durumda kalabilirsiniz. Bunun için "Info" tuşunu kullanmak daha akıllıca olur.
            - Cihazınıza dışarıdan veya internet üzerinden herhangi bir yükleme yaparsanız, sizin daha önce girmiş olduğunuz bilgiler silinir. Mutlaka önceden bunların yedeğini almanız gerekir.
            - Kanal listesi yükledikten sonra cihaz fabrika ayarlarına döndürülmez, zira yüklediğiniz kanal listesi tekrar silinir.

- Kolay gelsin, cihazınızı iyi günlerde kullanın.

Yorum yap

mach hocam benim ıks surem 4 11 2007 de bitti şimdi iks surem 6 ay uzatılmış gösteriyor altaki tarihte bunu doğruluyor ama şifreli kannallar sarı renkte ama hiç birini açmıyor en son yazılımıda attım 27 10 2017 olan ama sorun aynıne yapmam lazım şimdiden teşekürler.

Yorum yap

anZer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                mach hocam benim ıks surem 4 11 2007 de bitti şimdi iks surem 6 ay uzatılmış gösteriyor altaki tarihte bunu doğruluyor ama şifreli kannallar sarı renkte ama hiç birini açmıyor en son yazılımıda attım 27 10 2017 olan ama sorun aynıne yapmam lazım şimdiden teşekürler.
                Hepsini deyip fabrika ayarına çeviriniz tabii kanal yedeğini alınız
                İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hepsini deyip fabrika ayarına çeviriniz tabii kanal yedeğini alınız
                  teşekkür ederim arkadaşım yeni yazılımı da atmam lazımmı.

Yorum yap

anZer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkür ederim arkadaşım yeni yazılımı da atmam lazımmı.
                    Son yazılımı attıktan sonra fabrika ayarına çevirin.

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Son yazılımı attıktan sonra fabrika ayarına çevirin.
                      arkadaşım dediğinizi yaptım fabrika ayarlaıına girdim hepsini sildim ama sorun yine aynı şifreli kannallar renkler sarı ama açmıyor şifreli diyor diğer film kutuphanesine girebiliyorum sade kannalrda sorun var eksik bişeymi yapmışım yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        - Öncelikle yeni cihazınız hayırlı olsun.
                        - Kanal düzenleme bölümünde kanallar direkt olarak özellikle oynatılmaz. Bunun sakıncaları daha önceleri de forumda yazıldı.
                        - Varsayalım aile ortamında kanal düzenleme menüsünü kullanmaya başladınız, bilmediğiniz bir adult kanal açılırsa zor durumda kalabilirsiniz. Bunun için "Info" tuşunu kullanmak daha akıllıca olur.
                        - Cihazınıza dışarıdan veya internet üzerinden herhangi bir yükleme yaparsanız, sizin daha önce girmiş olduğunuz bilgiler silinir. Mutlaka önceden bunların yedeğini almanız gerekir.
                        - Kanal listesi yükledikten sonra cihaz fabrika ayarlarına döndürülmez, zira yüklediğiniz kanal listesi tekrar silinir.

- Kolay gelsin, cihazınızı iyi günlerde kullanın.
                        Tasarım arkadaşım biraz geç döndüm şehir dışındaydım açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim.Sakıncalarını forumda aratamadım ama keşke olsaydı dedim düzenleme adına kendimce.Ama esas giderilmesi gereken konu herhangi bir kanal listesi yüklendiğinde bütün bilgilerin kaybolması buda yazılımcı arkadaşlar tarafından rahatlıkla düzeltebileceği bir konu sanıyorum.Bakalım cihazı aldık yerli sermaye ve yatırımcıya desteğimizi devam edeceğiz onlarda bizi desteklesinler .Saygılar.

Yorum yap

ben iks tanımlı idi şimdi tanımsız yazıyor ne yapmam lazım tarih atması için birde 6 ay eklememişti en son süreye
                          IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ben iks tanımlı idi şimdi tanımsız yazıyor ne yapmam lazım tarih atması için birde 6 ay eklememişti en son süreye
                            Kanalları gösteriyorsa takılma ara sıra öğle yazar..

Yorum yap

Pazar günü saat 12.00 de bir canlı yapacağı için TVDEN kanalını açmaya çalıştım baktım türksat listesinde yoktu.Manuel olarak 12265 27500 V değerlerini girmeye çalıştığımda cihazda var olduğunu gördüm.Zaten mevcut yazıyordu. Cihazı taratmaya karar verdim normal taramada network açık olarak tarattım bulamadı.Bende manuel olarak tp numarasını buldum ve onu taratayım dedim yine network açık olarak tarattım.Yine kanalı bulamadı.Hotbird kanalındada aynı durumda bulamadığım kanallar var.Yardımcı olursanız memnun olacağım.Teşekkür ederim.
                              Yazılım
                              V1.599(P1.1.2) 21.11.2017
                              Uydu Seçim Ayarları
                              Türksat 4A DiSEpC 1.0 A DiSEpC 1.1 OFF
                              Hotbird 13 DiSEpC 1.0 B DiSEpC 1.1 OFF
                              Astra 19.2 E DiSEpC 1.0 D DiSEpC 1.1 OFF
                              Türksat bazı kanalların sinyal ve kalite değerleri;
                              FOX Tv sinyal 95 kalite 81,
                              ATv sinyal 92, kalite 88
                              trt1 sinyal 92, kalite 88

Yorum yap

veron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Pazar günü saat 12.00 de bir canlı yapacağı için TVDEN kanalını açmaya çalıştım baktım türksat listesinde yoktu.Manuel olarak 12265 27500 V değerlerini girmeye çalıştığımda cihazda var olduğunu gördüm.Zaten mevcut yazıyordu. Cihazı taratmaya karar verdim normal taramada network açık olarak tarattım bulamadı.Bende manuel olarak tp numarasını buldum ve onu taratayım dedim yine network açık olarak tarattım.Yine kanalı bulamadı.Hotbird kanalındada aynı durumda bulamadığım kanallar var.Yardımcı olursanız memnun olacağım.Teşekkür ederim.
                                Yazılım
                                V1.599(P1.1.2) 21.11.2017
                                Uydu Seçim Ayarları
                                Türksat 4A DiSEpC 1.0 A DiSEpC 1.1 OFF
                                Hotbird 13 DiSEpC 1.0 B DiSEpC 1.1 OFF
                                Astra 19.2 E DiSEpC 1.0 D DiSEpC 1.1 OFF
                                Türksat bazı kanalların sinyal ve kalite değerleri;
                                FOX Tv sinyal 95 kalite 81,
                                ATv sinyal 92, kalite 88
                                trt1 sinyal 92, kalite 88
                                Başka bir isim ile aradığınız kanal mevcut listede vardır..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X