• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

polsat rsa key E1 N1 N2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• polsat rsa key E1 N1 N2

yeni yazılımı yükledim (polsatlı) Yanlışlıkla Polsat rsa keyleri değiştirdim Tekrar yazılım atmam biraz zor keyleri forumdan aldım fakat nereye gireceğimi bilmiyorum E1 N1 N2 hangisi

POLSAT için
    Nagravision bölümünde;
    007101
    10: 53 21 A6 8A 7D 09 CA 52
    11: A5 2C C8 C3 A5 33 A4 A1
    Bu keyleri girin açılır...

Yorum yap

Evet Pride haklı.Pride nin haksız olduğu konularda;Bu topic deki 2 nolu mesaj geçerlidir.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
      İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
      Dream for Cardshare
      MSN : [email protected]
      (CCCam and G...)

Yorum yap

@ dicaprio ne demek istedin anlayamadım....?
        Tekrar Tekrar okudum ama annlamadım...Daha doğrusu bi anlam cıkaramadım.

Yorum yap

Yani yine haklı

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
          İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
          Dream for Cardshare
          MSN : [email protected]
          (CCCam and G...)

Yorum yap

mayk Nickli Üyeden Alıntı
            yeni yazılımı yükledim (polsatlı) Yanlışlıkla Polsat rsa keyleri değiştirdim Tekrar yazılım atmam biraz zor keyleri forumdan aldım fakat nereye gireceğimi bilmiyorum E1 N1 N2 hangisi
            RSA keyleri değiştirdin ise bunun en kısa yolu cihazı resetlemek. Reset yapınca tüm keyler geri gelir. Bu arada reset yaptıktan sonra yeni keyleri girmeyi unutma!

10: 53 21 A6 8A 7D 09 CA 52
            11: A5 2C C8 C3 A5 33 A4 A1

Yorum yap

mayk Nickli Üyeden Alıntı
              Evet dostum Tasarım arkadasımda soylemiş tüm cihazları tekrara resetlediginde eski haline gelir ve sorun ortadan kalkar!Güncel keyleri girmeyi unutma?
              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

arkadaşlar anlatamadım galiba ben güncel keyleri girip açıyorum orda bi sorun yok ama evde pc'm olmadığınan keyleri telefonla wap tan alıyorum.cihazı resetlediğimde kanal listem kaybolmazmı? tekrar kanal ayarı yapmak biraz zahmetli iş Benim sormak istediğim forumda verilen rsa keyler toplam(128)adet rakamdan oluşuyor nagravision rsa key -7101 polsat bölümüne girdiğimde(bunu örnek olarak verdim)karşıma E1 N1 N2 bölümü çıkıyor bunların herbirinde (128) rakam var .Yani kısacası rsa keyler değiştiğinde yazılım atmadan forumda verilen rsa keyleri hangisine girecem.Benim öğrenmek istediğim şey bu arkadaşlar. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler cihazım Next8000xcamplus

Yorum yap

Keyleri RSA Bölümüne girmeyeceksin...
                  Normal NagraVision Bölümünde gireceksin....
                  Bugünkü keyler ;

0x007101 Polsat
                  Key 10: 8E FA 64 92 FD F6 7A AB
                  Key 11: A5 CA ED 98 7B C9 3D 8C

Ve değişen keyleri...bu adresten>>http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=8100
                  Wap içinde buradan >>http://wappy.to/polsatkeys
                  öğrenebilirsin...
                  RSA key Kullanılmıyor şu anda....!!!

Yorum yap

yardım

pride arkadaşım verdiğin keyleri giriyorum polsatlar açılmıyor nerde hata yapıyorumki

Yorum yap

Güncel yazılım yüklü, emu aktif. Keyler doğru şekilde doğru identlere girildiği taktirde açılmaması mümklün değil...Saygılar.

Yorum yap

Açık o keylerle sorun yok...
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

@muzuralı
                          ıdent kaç giriyorsun sen ?ayrıca frekansı doğrumu polsatların?
                          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

üstad softcam ile hallettim ama elle girmeyi beceremiyorum.bunu nasıl yaptığınızı açıklarmısınız

Yorum yap

Cihazın hangi modelse... mach1in verdiği gibi buradan bakıp el ilede girebilirsin.
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...?t=8100&page=2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X