• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ccam bılgılerı nasıl gırecegız ustalar crf dosyasına yapıstırıyorduk simdi beceremedım

Yorum yap

• battal1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ccam bılgılerı nasıl gırecegız ustalar crf dosyasına yapıstırıyorduk simdi beceremedım
      cccam.cfg dosyasini usb ye kopyalayip DTV (E2) - Menu - Ayarlar - 6 adet 1 giriyorsunuz, Cam secip "yukle" seciyorsunuz.
      cccam.cfg dosyasinin sonu "yes" ile bitmeli.

Selamlar.

Yorum yap

• olmadı me usta beceremedim 111111 menu cıkıyor ccam cıkıyor ccam bilgşlerını nasıl
        gırecegiz

Yorum yap

• Ben bunda cccam a servet yukleyemedim biri resimli anlatabilir mı ?

Yorum yap

• https://www.youtube.com/watch?v=LyyLW5NCPDs bu vıdeo ızlersen yaparsın ben buna bakarak hallettim

Yorum yap

• buda yılbaşı hediyesi ;

TurkVOD Adroid Sistemde Kodi ile TDW ekibine teşekkürler...

http://s3.dosya.tc/server9/2f8vwf/pl...1.0.1.zip.html

yükleme :
              1 - Kodi yi açın
              2 - Sistem
              3 - Ayarlar
              4 - Eklentiler
              5 - Zip dosyasından yükle
              6 - Download klasörüne girin
              7 - plugin.video.turkvod-1.0.0.zip i seçin
              8 - Ana menü
              9 - Videolar
              10 - Eklentiler
              11 - TURKvod seçin,iyi seyirler...
              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• iyi akşamlar enigma98
                çok tşk.ler
                Selamlar Saygılar.

Yorum yap

• arkadaşlar yeni uydu alıcılı k3 yakında piyasada olacak üretim ve toptan satışlar başlamış 70-90 dolar arası olduğuna göre prakende satış 100 dolar civarı olabilir....

https://videostrong.en.alibaba.com/p...ee_tv_box.html

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar yeni uydu alıcılı k3 yakında piyasada olacak üretim ve toptan satışlar başlamış 70-90 dolar arası olduğuna göre prakende satış 100 dolar civarı olabilir....

https://videostrong.en.alibaba.com/p...ee_tv_box.html
                    linkte sorun var açmıyor

Yorum yap

• arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      linkte sorun var açmıyor
                      https://videostrong.en.alibaba.com/p..._receiver.html

Yorum yap

• şimdi açtı rem 3 gb cihaz güzele benziyor

Yorum yap

• Cccam serverin açtığı uydu paketlerini nasıl öğrenebilirim cihazda ?

Yorum yap

• arkadaşlar bende k2 pro cihazını yeni aldım bu ccam olayını birisi resimli olarak anlatamazmı acaba. ccam.cfg sonunda yes olacak derken neyi kastediyorsunuz ? herbir ccam satırının sonuna mı yes yazıcaz? bende 2 aktif satır var bu ikisini kullanamazmıyım ?ayrıca önceki mesajlarda oscam kurulabildiği yazıyordu bunu nasıl yapabiliriz oscam.server dosyasınımı ana dizine mi göndermeliyiz? biraz muallakta kalmış sanki anlatımlar yada ben cihazla yeni tanıştığımdan baya bir garipsedim.iyi geceler..

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar bende k2 pro cihazını yeni aldım bu ccam olayını birisi resimli olarak anlatamazmı acaba. ccam.cfg sonunda yes olacak derken neyi kastediyorsunuz ? herbir ccam satırının sonuna mı yes yazıcaz? bende 2 aktif satır var bu ikisini kullanamazmıyım ?ayrıca önceki mesajlarda oscam kurulabildiği yazıyordu bunu nasıl yapabiliriz oscam.server dosyasınımı ana dizine mi göndermeliyiz? biraz muallakta kalmış sanki anlatımlar yada ben cihazla yeni tanıştığımdan baya bir garipsedim.iyi geceler..
                              Eğer config dosyasi olusturup usb üzerinden cihaza gondereceksen her satırın sonuna yes eklenen gerekiyor. Yok cihaz üzerinde elle gireceksen ona gerek yok. Usb den yüklemek için menü 6 tane 1 ithalat yazan sarı dışa basıyoruz ve config dosyasından verileri alıyor. Ya da ekle, url adresi, ardından kullanıcı adı ve pasaport girip kaydediyorsunuz.

Yorum yap

• KII PRO da Malasky nin editledigi yazilim 2.8 v güzel calisiyor powervu açtı kirilma var sistemdenmi yoksa sinyal azligindanmi henuz bakamadim tandberg te key degistirdi sanirim 4-5 gun eski keyleri kullandi acilis direk DVB S2 NEW LAUNCHER Guzel kodi denenmedi v.s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X