• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Burda Yazan Bazi Şerefsİzler Okuyun...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Burda Yazan Bazi Şerefsİzler Okuyun...

kuyruk acısından popolarının üstüne oturamayan bazı forumların AZGIN KÖPEKLERİNDEN,,
    TURKEYFORUMDAN ATILANLARDAN OLUŞAN VE KENDİLERİNİ MADUR SANAN oysa aslında çocukken mahalle manavlarının tacizine uğradıkları için bu hale gelen ŞAHSİYETSİZ dostlarıma.....burası BENİM ÇİFTLİĞİM çünkü next benim..BENİM BÖLÜMÜMDE NEXTİ YADA KULLANICILARINI RENCİDE EDECEK YADA TARTIŞMA YARATACAK TEK KELİME YAZANIN SÜLALESİNE ÖYLE DESTAN YApIP FORUMUN GİRİŞİNE ASARIMKİ...doktorun kim olduğunu görürsünüz..BURADAN DEFOLUP GİDİN.sizin bulunmanızın sinir bozmaktan başka YARARI YOK..burda ne işiniz var??kime hayrınız...ve tüm arkadaşlarıma ricam bunlara gereken cevabı direkt verin.birşey yazdıkları zaman anlayacakları dilden cevaplayın BUNLAR İNSANLIKTAN ANLAMAZ....YÜZSÜZ KÖPEKLER...bende üstüne ekleyip ÜREMELERİNİ DURDURALIM YOKSA BU BÖCEKLER heryeri istila edecek ona göre..

Doktor'um ilk destek benden; Bende next in büyük bir fanatiği oldugumu antiparantez içerisinde öncelikle belirtmek istiyorum.Kendini bilmez next karsıtı tüm kişileri cımbızla ayıklamak gerekiyor.Next uydu alıcıları içerisinde bir fark yarattı ve hep ilklere imzasını atarak bunu tüm kişi veya kurumlara gösterdi,zaten doktor hocam siz ve sizin gibi next e emek veren insanlar saygının en güzelini hakeden insanlarsınız.burada bendenız next in çıkarların degıl bılhakıs emege saygısızlık yapanlara cevap vermek istedim.@doktor um siz ve sizin gibi insanlar kolay yetısmıyor ...."Meyve veren agaç su ana degın taşlandıysa da o taslara kendı taraflarına dogru yollanmıstır" Hiç merak etmeyin hocam sizin hep yanınızda olmak bana ve benım gıbı düşünen insanlara gurur verır...Next fark yarattı ve fark yaratmayada devam edecektir..

Saygıların efendilerine saygılarımla...

LAST SAMURAI
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

EVET gerçek nextçiler kalsın....sinir bozmak düzen bozmak için gelen köpeklerde klübelerine...hep beraber..

pisliklere..isterseniz 20 bilgisayar değiştirin nerelerde yazdığınız,,,kimin adamları yada nerelerde çalıştığınızı buraya adreslerinizle beraber 2 sayfa küfürle süsleyip yazarım hadi yiyorsa devam edin...

Yorum yap

hocam seni çok kızdırmışlar

Yorum yap

benim anlamadığımda bu sen kendi makineni nasıl kulanmak istiyorsan öyle kullan karışan yokki sen ne karışıyorsunki benim kullandığım makineye kardeşim.herkes kendi tercihini yapabilecek yaşta.yok ben yapamam diyenler varsa alıp vursunlar başlarını duvara.gerçektende yeter artık böyle olmazki.bu tür insanların yüzünden bizde mağdur oluyoruz.yeter çekin elinizi kolunuzu yoksa bizde başka şeylerimizi ortaya koymasını biliriz gerektiğinde.ayıptır.yeter artık.doktor hocamada saygılar.hocam emekler boşa gitmez.çalışan hakkını alır.gerisi boş.iyi çalışmalar.

Yorum yap

Doktor üstadım bu herzaman böyle olmuştur meyve veren ağacı taşlarlar.Omuz omuza verdiğimzde istedikleri kadar çığırtkanlık yapsalarda aramızda barınamazlar merak etme.Kolay gelsin...
            Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

:bravo: hocam ıstedıgını yapta bugun cuma biraz sabır cumartesi işlerini bıtir gitsin burası NEXT NEXTSTAR dostlarının yeridir gerisi tırıska hocam saygılar arkadaslar cumanız mubarek olsun

Yorum yap

sayın hocam next'i next yapan sizin gibi saygı değer insanlardır sevgi ve saygılarımla

DENİZE DÜŞEN YILANA DARA DÜŞEN YALANA SARILIR

Yorum yap

meyve veren ağaç taşlanır ne yazıkki.
                  LEBEN ?

Yorum yap

Hocam bende 10 senelik Next kulanıcısı olarak bu kötü kendini bilmez
                    insanları lanetliyorum.Bütün Next'çiler sizinle ve sizinle çalışacaktır.
                    Gerçek Nextçiler adına saygılar sunuyorum.
                    Selamlar ve sevgılerimle
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

katılıyorum next 1 numara . Çekemiyorlar herhalde .

Yorum yap

Kendi cihazlarında Next'in özelliklerini bulamayınca kuduruyorlar,kuyruk acıları ayyuka çıkıyor.:trts:
                        "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

yok arkadaşlar insanlar ne yapmaya çalışıyorlar analm vermiş değilim doctor ağzına sağlık kardeşim...
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Doktor hocama hak veriyorum. Uydu alıcısı denildiğinde akla gelen ilk makina tabiki NEXT varmı başka. bunu yapanlarda sizi ve forumu çekemeyenlerdir.

Yorum yap

Afedersiniz arkadaşlar ama keşke konuyu alıntı olarak koysaydınız, bizde değerlendirip tepkimizi yazardık, ancak konuya vakıf değiliz kim neyazmış habersiziz. "biraz sabır lutfen"

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X