• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• duke3d Nickli Üyeden Alıntı
    ustam işleriniz hafif ledinde egerki degerli vaktiniz olursa size zahmet olmazsa bizede modul yapmasını ögretirmisiniz bizimde katkımız olmuş olur hep balık yemek le olmaz azda tutmayı ögrenelim
    Bunu gerçekten istiyorsanız öncelikle programlama dillerinden birini iyice öğrenmelisiniz. Başlangıç için python iyi bir seçim olabilir ya da c#

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
      Bunu gerçekten istiyorsanız öncelikle programlama dillerinden birini iyice öğrenmelisiniz. Başlangıç için python iyi bir seçim olabilir ya da c#
      vaktiniz oldunda bitane örnek olarak yaparsanız emin olunki ustam arkası gelicekdir

Yorum yap

• bari ben tekrar portal işlerine döneyim

xorion ustam mevzu anlaşılmış olsa gerek.berkenkey usta nın açıklamasını okudum.bence olay tatlıya bağlanmış.

@berkenkey ve @xorion bu vod işlerinde en başından beri varolan iki değerli ustadır ve hakları ödenmez.ikisine de çok teşekkür ederim.

Yorum yap

• Evet tatlıya bağlanmıştı ama benim o sözleri ettiğim gerçeğini değiştirmiyor. Bu durumda da TurkVodu tekrar aktif etmem hiç doğru davranış olmayacak yani yusufturgut haklı aslında ama bunu yapma amacı ve dili iğrençti o ayrı bir mesele..

Yorum yap

• bazen gurur yapmayıp çoğunluğun sesine kulak vermek lazım

Yorum yap

Evet tatlıya bağlanmıştı ama benim o sözleri ettiğim gerçeğini değiştirmiyor. Bu durumda da TurkVodu tekrar aktif etmem hiç doğru davranış olmayacak yani yusufturgut haklı aslında ama bunu yapma amacı ve dili iğrençti o ayrı bir mesele..
              Ustam Malum turkvod u kaldırdınız, bunun yerine bir alternatif koyacak mısınız yoksa sadece iptv mi ağırlıklı olacak hani film ve dizi gibi modülleri kullanmak isteyen insanlar olacağını varsayarak söylüyorum onlar içinde bir güzellik yapılsaydı güzel olurdu.

Turkvod u kendimiz userportala ekleyebilseydik çok iyi olurdu ama işte eklesek bile alt kategorileri çekmiyor. O konuda bir şeyler öğrenmek gerekiyor
              85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
                Ustam Malum turkvod u kaldırdınız, bunun yerine bir alternatif koyacak mısınız yoksa sadece iptv mi ağırlıklı olacak hani film ve dizi gibi modülleri kullanmak isteyen insanlar olacağını varsayarak söylüyorum onlar içinde bir güzellik yapılsaydı güzel olurdu.

Turkvod u kendimiz userportala ekleyebilseydik çok iyi olurdu ama işte eklesek bile alt kategorileri çekmiyor. O konuda bir şeyler öğrenmek gerekiyor

IPTV güncellemesi bittikten sonra;

Aslında yapmayı düşünüyorum belki ufak ufak eklerim daha sonra.. Modul yapmak sorun değil de onu güncel tutmak zor oluyor. Siteler devamlı değişiklikler yapıyor.

Yorum yap

• Iptv güzel hocamda film izlemek daha bii güzel öncelik filmlerde olsun derim ����

Yorum yap

• User bölümünde güzel bi ip tv listesi var ama hiçbiri açılmıyor.kim yüklediyse bi ilgilense güZel olur

Yorum yap

• O listeleri kaldırsam iyi olacak

Herkese verdiğimiz ortak user ve pass ile service.xorvod.com üzerinden eklemiş birileri..

Kişiye özel user ve pass larda tabii ki sadece o user ve pass a sahip olanlar görecektir ama henüz o kısma geçmedik.

Bu arada iptv yapısını güncelliyorum ama inanın sadece tasarım konusunda zaman kaybediyorum. Renk seçimleri bile bana inanılmaz zaman kaybettiriyor. Hele hele yerleşim ve genel anlamda tasarım resmen günlerimi yiyor. Yoksa altyapısını çoktan bitirdim..

Yorum yap

O listeleri kaldırsam iyi olacak

Herkese verdiğimiz ortak user ve pass ile service.xorvod.com üzerinden eklemiş birileri..

Kişiye özel user ve pass larda tabii ki sadece o user ve pass a sahip olanlar görecektir ama henüz o kısma geçmedik.

Bu arada iptv yapısını güncelliyorum ama inanın sadece tasarım konusunda zaman kaybediyorum. Renk seçimleri bile bana inanılmaz zaman kaybettiriyor. Hele hele yerleşim ve genel anlamda tasarım resmen günlerimi yiyor. Yoksa altyapısını çoktan bitirdim..
                        Allah Kolaylık versin Hocam İşiniz koladegil . Yenilikleri kısa zamanda bekliyoruz.İyi calışmalar.

Yorum yap

• hocam ustam film için bi tanede olsa portal ekle nostalji portal iyiydi mesela cok olmasada güncel bir portal veya film sitesi eklesen cok iyi olur. emegine saglık tekrar

Yorum yap

• Biraz ham halinin görüntüsü yukarıdadır. Ana gruplar ve iptv list seçme daha da tasarım halinde olduğundan resimde göstermedim.

Katgorilere ait yukarıdaki düğmeler kaydırmalıdır ama o şekilde yapacağımdan emin değilim.

Resimdeki gibi film, kanal bilgilerini görmeniz için sahip olduğunuz xtream linkinizde bu verilerin olması gerekmektedir. Ne yazık ki çoğu iptv linkinde yok ama olanda da iyi oluyor

Yorum yap

• Lg tv de denedim bazı kanallar acılmıyor acılanlarda 20 saniye sonra donuyor

Yorum yap

• O linkleri birçok kişi kullandığı için oluyor. Yani userportals içindeki iptv listelerinden bahsediyorum. Kimin eklediğini de bilmiyorum ama geçici olarak verdiğim ortak user ve pass ile bu user ve pass ı kullanan herkes görebiliyor

İleride elbette kişiye özel user ve pass olacak.

Bu arada bir tane test modul yaptım listede en altta görebilirsiniz. Tabii modul yapınca parserlere de bakmak gerek ama bir ara bakarım artık. Zaten neden modul yaptım bilmiyorum benim iptv yi yapmam gerekirdi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X