• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 SUPER PLUS SERİSİ 04.03.2010 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam ben anlayamadığım bu yeni yazılımlar neyi çözüyor diyer yazılımladdan farkı nedir.

Yorum yap

ahmetal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam ben anlayamadığım bu yeni yazılımlar neyi çözüyor diyer yazılımladdan farkı nedir.
      Hotbrid uydusunda 11727 V 27500 frekansındaki sct kanalları seyredilebiliyor

son verilen iki yazılımda kanal gizleme özelliği kullanılamıyordu bu özellik düzeltildi.Kolay gelsin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

ahmetal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hotbırd s7

yanı vıaccess 2.6 eklenmış bu kadar
        .Tic

Yorum yap

tesekkürler

Yorum yap

ben uğraştım kanallar gizleyemedim gizleyebilen varsa anlatsın

Yorum yap

kanik56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben uğraştım kanallar gizleyemedim gizleyebilen varsa anlatsın
              Burada resimli anlatımı var inceleyebilirsiniz.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40113
              www.next.com.tr

Yorum yap

emeği geçen herkese teşekkür

Yorum yap

next ye 2000 xcıs plus cihazına niye üvey evlat muamelesi yapılıyor neden 2008 den beri yazılımı çıkmaz bunu izah edecek birisi çıksın eskileri çöpe atalım yeni cihazlarmı alalım bumu demek isteniyor sorumun cevabını next ti destekleyen herkim varsa lütfen versin

Yorum yap

next ye 2000 super cis plus
                    usb den yuklerken err hatası verıyor

Yorum yap

vvcihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      next ye 2000 super cis plus
                      usb den yuklerken err hatası verıyor
                      Usb belleğinizi fat 32 olarak formatlayıp tekrar deneyiniz. usb bellek içindeki dosyanın sağlam olduğundan emin olunuz.Kolay gelsin.
                      www.next.com.tr

Yorum yap

Ben yazılımları daha denemedim. fakat önceki yazılımlarda şu problem vardı.Cihazda her hangi bir uydunun kanallarının tamamını silmek istediğimizde kanallar siliniyor fakat malesef uydu da silinmiş oluyor. uydu listesinde o uydu iptal oluyor. bence bu da büyük bir sorun.
                        düzeltilirse harika olacak. bu olay tam bilemiyorum ama 3-4 yazılım önce yoktu.

Yorum yap

ya bende sirüs uydusu kayıp oluyor belli saatlerde geliyor. lnb ayarlarınnı kontrol ettim.
                          next machina 3d

Yorum yap

arkadaşlar thor izleyen varmı bugün ben izleyemiyorum hava kapalı bulutlu çok ondanmı açaba düne kadar vardır....

Yorum yap

KURT ADAM 10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ben yazılımları daha denemedim. fakat önceki yazılımlarda şu problem vardı.Cihazda her hangi bir uydunun kanallarının tamamını silmek istediğimizde kanallar siliniyor fakat malesef uydu da silinmiş oluyor. uydu listesinde o uydu iptal oluyor. bence bu da büyük bir sorun.
                              düzeltilirse harika olacak. bu olay tam bilemiyorum ama 3-4 yazılım önce yoktu.
                              Fabrika ayarlarına dön ve yeniden kanalları aratırsan dediğin olur kolay gelsin

Yorum yap

Akşam yeni yazılım yükledim fakat kanal gizleme yapmıyor cihaz 2000 cx super plus

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X