• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Minix Internet Machina 08.12.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bende 4lü diseq kullanıyorum son yazılım yüklü a hotbird b turksat c 16 d 30 hepsinde sinyal var resetlediniz elektrikten soktünüz diseq sıralama ve ayarları dogru yaptnız ise kabloyu söküp taktınız ise lnb yi cihaza giren gene gelmedi ise diseq arızalanmış olabilir

Yorum yap

TUrksat hariç bir uyduda kanal üzerinde iken sinyal kablosunu söküp takıp bir deneyin diseq sıralamalarınız dogru olsun dikkat edin

Yorum yap

NextIPTV Nickli Üyeden Alıntı
        Bende 4lü diseq kullanıyorum son yazılım yüklü a hotbird b turksat c 16 d 30 hepsinde sinyal var resetlediniz elektrikten soktünüz diseq sıralama ve ayarları dogru yaptnız ise kabloyu söküp taktınız ise lnb yi cihaza giren gene gelmedi ise diseq arızalanmış olabilir
        hafta sonu evdeyim dediklerinizi yeniden deneyeceğim bir tek cihazı fişini takıp yeniden açmadım.

diseg mesela resetlemeden once turksat b de idi hotbird a da idi

ben a ya turksat taktım sinyal geldi b ye busefer hotbird taktım sinyal yoktu

akşam birazdaha uğraşıp sizi haberdar ederim

cihazda ana kartta sorun olabilirmi yada başka sorun
        IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

bunu kullanıyorum

Yorum yap

Diseq ayalarında bir karışıklık var gibi daha önce a b de farklı uydu varken sonra yer değiştirmezki cihaz kendi kendine çanak lnb den gelen diseqe girdiği şekil daha önce nasılsa sizde söküp yer diseqten değiştirmedinizse a b yer değiştiremez hotbird a ya takılı ise kablo a dan gelir turksatta b den gelir diseq ayarlar menuden iyi kontrol edin tek tek

Yorum yap

Diseq ayarlarını hiç değiştirme eskisi yerlerinde kalsın hotbird a da idiyse a ayarlı olsun hotbirdde taralı kanal üstünde iken sinyal kablosunu çıkartıp tak sinyal gelir evdeki kablo ve diseqlere göre bazen tetiklemeyebiliyor bendede arada yapıyor sokup çıkarında b c d geliyor.
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Diseq ayarlarını hiç değiştirme eskisi yerlerinde kalsın hotbird a da idiyse a ayarlı olsun hotbirdde taralı kanal üstünde iken sinyal kablosunu çıkartıp tak sinyal gelir evdeki kablo ve diseqlere göre bazen tetiklemeyebiliyor bendede arada yapıyor sokup çıkarında b c d geliyor.
                sorun çözüldü teşekürler

Yorum yap

bu son yazılımla x stream code ip tv bölümü niye çıkmıyor acaba? birde eski yazılımı usb ile atmaya kalktığımızda yazılım güncel gerek yok hatası veriyor çok garip vede entresan yani geriye dönük yazılımıda atamıyorumcihaza bu yüzden sorun nedir acaba? saygılar.

Yorum yap

birde usb den m3u dosyalarını yüklemiyor son yazılımda işin garip tarafı eski yazılımlardan yüklemeye çalıştığımızdada yazılım güncel gerek yok gibi bir uyarı yazısı çıkıyor eski yazılımlarıda yükletmiyor cihaza böylede bir bug var son yazılımda...

Yorum yap

digitalworld Nickli Üyeden Alıntı
                      bu son yazılımla x stream code ip tv bölümü niye çıkmıyor acaba? birde eski yazılımı usb ile atmaya kalktığımızda yazılım güncel gerek yok hatası veriyor çok garip vede entresan yani geriye dönük yazılımıda atamıyorumcihaza bu yüzden sorun nedir acaba? saygılar.
                      - Son yazılımda bu özellik kumandadan Mavi tuşa atandı abi, direk mavi tuşla ip tv bölümüne erişebiliyorsunuz.

Yorum yap

birde usb den m3u dosyalarını yüklemiyor son yazılımda işin garip tarafı eski yazılımlardan yüklemeye çalıştığımızdada yazılım güncel gerek yok gibi bir uyarı yazısı çıkıyor eski yazılımlarıda yükletmiyor cihaza böylede bir bug var son yazılımda...
                        - Kumandanın üzerinde bulunan IP TV tuşuna basıp, free ip tv bölümüne girdikten sonra sanırım yine mavi tuştu, o tuşla m3u dosyası yükleyebiliyorsunuz.

Yorum yap

sa hemserim sanırım son yazılımda buglar var o seçenekleri biliyorum usb den yükle diyorum yüklemiyor ip tv m3u dosyalarını işlem takılıp kalıyor son aldığımız ip tv yi mesala yüklemiyor. birde x stream code bölümü yok sanırım bu yazılımda ben göremedim bulamadım açıkcası... birde aksi gibi eski önceki yazılımlarıda cihaz yükle dediğimizde almıyor yüklemiyor zaten yazılım güncel diyor buda çok garip bir durum geriye dönük ne olursa olsun istediğimiz bir eski tarihli yazılımı usb den güncelleyebilmemiz lazım yeni bir günceleme gelirse bu sorunlar düzelir sanırım. saygılar.

Yorum yap

ip tv seçeneklerinde usb var diğer ülkeler vede bölümler var ama son yazılımda x stream code bölümü yok ben göremedim vede bulamadım özel bir tuş seçeneği ile felan çıkmıyorsa yok...

Yorum yap

ip tv seçeneklerinde usb var diğer ülkeler vede bölümler var ama son yazılımda x stream code bölümü yok ben göremedim vede bulamadım özel bir tuş seçeneği ile felan çıkmıyorsa yok...
                              xpanel kumanda m+ tuşu medya bölümünde

Yorum yap

sa hemserim sanırım son yazılımda buglar var o seçenekleri biliyorum usb den yükle diyorum yüklemiyor ip tv m3u dosyalarını işlem takılıp kalıyor son aldığımız ip tv yi mesala yüklemiyor. birde x stream code bölümü yok sanırım bu yazılımda ben göremedim bulamadım açıkcası... birde aksi gibi eski önceki yazılımlarıda cihaz yükle dediğimizde almıyor yüklemiyor zaten yazılım güncel diyor buda çok garip bir durum geriye dönük ne olursa olsun istediğimiz bir eski tarihli yazılımı usb den güncelleyebilmemiz lazım yeni bir günceleme gelirse bu sorunlar düzelir sanırım. saygılar.
                                m3u dosyası yüklemek için usb tak kumanda iptv tuşu usb girişi mavi tuş yüklenecek sürücü sec açılan sürücüdeki m3u dosyasını sec ok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X