• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bir arkadaş wetek play 2 si eline geçince resim koysun da görüntü kalitesi belli olsun

Yorum yap

• bugün bende sipariş verdim
      vu+ uno dan sonra bakalım nasıl olacak

Yorum yap

• Bende sipariş yarın vereceğim.

Yorum yap

• Kaç alan kişi olduk toplamda acaba ?

Yorum yap

• Wetek play için İOS app yok mu? Kumanda kontrol yada başka bir şey? Klavye olsaydı telden harika olurdu.. kumanda yada mouse zor oluyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• Gennosuke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bir arkadaş wetek play 2 si eline geçince resim koysun da görüntü kalitesi belli olsun

YouTube 4k videolar izledim. Televizyonum 1080 p 60 fps. Ama oldukça iyiydi görüntüler. İnternet hızım 25 mb donma da yaşamadım..

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                YouTube 4k videolar izledim. Televizyonum 1080 p 60 fps. Ama oldukça iyiydi görüntüler. İnternet hızım 25 mb donma da yaşamadım..

adamsın

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Wetek play için İOS app yok mu? Kumanda kontrol yada başka bir şey? Klavye olsaydı telden harika olurdu.. kumanda yada mouse zor oluyor...

Logitech K400 Padli Klavyesini öneriyorum. Bu iş için biçilmiş kaftandır.

Sevgiler...

Yorum yap

• son durumda 19 kişiyiz.
                    ufak bir hata olmuş olabilir. kusura bakmayın.

1 ozkaradag
                    2 ozgurozt
                    3 crazyturk
                    4 mach1
                    5 Bozyiğit
                    6 byagli
                    7 IptvSolutions
                    8 ali.tr
                    9 oguz3001
                    10 tarko1
                    11 ycllvnt
                    12 casuscu
                    13 birali
                    14 bülent56
                    15 yergun_002
                    16 yesilyolx21 (yurtdışı)
                    17 kralex
                    18 memfe

Yorum yap

• Bilinen bu, ayrıca listede 2 bülent56 var.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bilinen bu, ayrıca listede 2 bülent56 var.

Sevgiler...
                        benimde dikkatimi çekti evet aynı isimden 1 kişi dahamı var ben bir tane sipariş ettim ikinci isim yoksa birtanesini silebiliriz

saygılar

not:1 cihazlık para yatırdım.
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• mesajı düzelttim.

Yorum yap

• fahri kullanıcılar için de bir liste yapsanıza tek başıma sallarım orayı

Yorum yap

• Önsiparişler ay ortasına kadar devam edecektir ay ortası stoklar yurtdışından çekilecek ve tr ye getirilme işlemi başlayacaktır gümrük nakliye resmi işler tahmini 7 hafta gibi sürse ay sonu cihazlar elimizde olacak kısmetse.
                              İndirimli fiyatttan yararlanmak için son 15 gün diyebiliriz .
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• aslında siparişleri fazlada uzatmak hoş bişey değil sonuçta herkesin merakla beklediği ve üstelik tahsilatıda yapılmış yani 15 günü aştığında haklı olarak müsteri paniğe kapılma ve merak ediyoruz sonuçta cihaz nedir ne değildir aldığımız malı görüp kullanmak en doğal hakkımızdır umarım fazla uzamaz da zamanında cighazlarımızı kullanırız hayırlısı ile teşekkürler
                                MSN DURUMU::

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X