• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dcr dt 8002 den türksat kanalları seyretme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dcr dt 8002 den türksat kanalları seyretme

Selam arkadaşlar,

Bp kampanyası ile 1 yıllık digiturk uyeliği almıştık. Üyelik bitiminde cihaz elimizde kaldı. Dcr dt 8002 model. Şimdi bu cihazı turksata çevrili başka antenime bağlayıp turksat kanallarını seyretmek istiyorum. Cihazın anten kurulumunu yaptım fakat kanal arama kısmında sadece dt kanal kurulumu var. Tp değiştirip tüm kanalları bulamazmıyız.

Abonelik yaparken, abonelik sonunda cihazınızı kullanabilirsiniz demişlerdi. Peki nasıl yapacağız bunu. Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler

dijitürk merkezini arayıp türksat sinyali istemen lazım sinyal gelince kanal arama nenüsü 5 haneli oluyor ondan sonra izleyebilirsin

Yorum yap

sekaradeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      dijitürk merkezini arayıp türksat sinyali istemen lazım sinyal gelince kanal arama nenüsü 5 haneli oluyor ondan sonra izleyebilirsin

tavsiyen üzere aradım. türksat sinyalini veriyoruz dediler. turksata bağlanabilirsiniz dediler. Bende reciever ı bağladım tursat çanağıma. Ama dediğin gibi kanal arama menüsü 5 hane olmadı. Hala dt kanal arama barı var. bakalım bekleyeyim biraz

Yorum yap

sinjan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        tavsiyen üzere aradım. türksat sinyalini veriyoruz dediler. turksata bağlanabilirsiniz dediler. Bende reciever ı bağladım tursat çanağıma. Ama dediğin gibi kanal arama menüsü 5 hane olmadı. Hala dt kanal arama barı var. bakalım bekleyeyim biraz
        bir dijitürk bayisine gideceksin önce senin cihazına kart eşleştirmesi yapacaklar sonra manuel aramayı açacaklar sonra kartı tekrar iptal edecekler senin cihazın ondan sonra hazır konuma gelecek

Yorum yap

digitürk dcr dt 8002 türksat yükleme sorunu (çözüldü)

--------------------------------------------------------------------------------

müşteri eutelsata ayarlı çanağını türksata çevirtti (aboneliği bitmiş) ancak cihaz türksat yüklemesi yapmıyordu (listede türksat uydusu vardı) menüden fabrika ayarı yapıldı olmadı güncelleme yapıldı yine olmadı

daha sonra opts tuşuyla menüye girilip 4+4+4+4+4+4+4+4 tuşlanıp servis menüsüne girildi ve buradan factory resete gelip ok ile resetlendi kurulumdan türsat şebeke aratıldı ve kanallar yüklendi sonrada taşıma ile kanallar sıralandı

Yorum yap

digitürk dcr dt 5002 türksat yükleme sorununa bir çözüm bulan varmı acaba?

Yorum yap

kutay99tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              digitürk dcr dt 5002 türksat yükleme sorununa bir çözüm bulan varmı acaba?
              bekliyoruz...
              WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
              K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

3 yoldır çözüm yok sanırım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X