• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000Ultra'ya FLASH Bellekle Softcam atmak...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000Ultra'ya FLASH Bellekle Softcam atmak...

Laptop olmadığı için günlük Softcam atmak için her defasında 9000'i PC basına tasımam gerekiyor. Tüm kablolaları tak-cıkar vs. sifreler haftalık olsa yine neyse ama hergün yeni softcam atmak gerekiyor malum...
    RS32-USB cevirici adaptorune USB Bellek takarak (2000lerde oldugu gb) Softcam atmanın bir yolu varmıdır? Ayrıca, 2000lerde internetten otomatik Key güncellemesi varken 9000de böyle bir özellik varmı merak ediyorum. Mesela ses kısıkken kumandanın kırmızı tusuna basınca "Updating.. please" wait diyor bunun sonucunda genelde "Başarısız" ya da "OK" diyor. Bu acaba bahsi gecene otomatik key guncelleme islemimidir? Teşekkürler...
    Bu YAKA, Başka YAKA...

Killer_Smurf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Laptop olmadığı için günlük Softcam atmak için her defasında 9000'i PC basına tasımam gerekiyor. Tüm kablolaları tak-cıkar vs. sifreler haftalık olsa yine neyse ama hergün yeni softcam atmak gerekiyor malum...
    RS32-USB cevirici adaptorune USB Bellek takarak (2000lerde oldugu gb) Softcam atmanın bir yolu varmıdır? Ayrıca, 2000lerde internetten otomatik Key güncellemesi varken 9000de böyle bir özellik varmı merak ediyorum. Mesela ses kısıkken kumandanın kırmızı tusuna basınca "Updating.. please" wait diyor bunun sonucunda genelde "Başarısız" ya da "OK" diyor. Bu acaba bahsi gecene otomatik key guncelleme islemimidir? Teşekkürler...
    şu an için USB bellekle softcam atmak için uğraşma bu tür bilgi olduğunu sanmıyorum ;son yazılımı attın ise buraya bak sayfayı kontrol et yazılın orada 11662 multiler veya 10873 fransa 2 paketinin üzerinde biraz bekle "Updating.. please" wait yazısının arkasından ''ok'' çıkar ve tps sorunsuz çalışır diğer kanalların çoğu card share ile çalışıyor. digital+ ve cabo için ellede girebilirsin sanırım açıklayıcı olmuştur antalyadan sevgilerle
    Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

Usb yok o cihazda usb döndürücü ile de atılmaz key,i internetten key güncellemede yok 9000 de tps auto olayı var aynı diğer 2000 lerde olduğu gibi tps kanalları üstünde 10873 de beklersin biraz kendi auto yapar birşeye basmana gerek yok
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Laptop'una usb to Rs 232 çevirici takarak softcam keyleri atabilirsin.TPS ler zaten auto diğerleri için atarsın.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Killer_Smurf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşım bende sana uzun RS232 kablosu var piyasada 20metrelik tavsiye ederim veya özelde yaptırabilirsin PC ile receiver arasını ölçersin heryazılımda ve bilhassa hergün atılması gereken softcamlerde receiverı sök tak taşı yapmaktan kurtulursun...Ben laptopla atıyorum sıkıntı olmuyor.

Yorum yap

20MT rs32 en mantıklı en ucuz cozum gb duruyor sanırım. Tesekkurler cevaplar icin...
            Bu YAKA, Başka YAKA...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X