• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus'lar İle İlgili Sorunlar Görüşler.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Super Plus'lar İle İlgili Sorunlar Görüşler.

Next 2000 Super Plus'lar ile ilgili sorunlarınızı ve görüşlerinizi bu başlıkta toplayalım.(Lütfen Ayrı Konu Açmayalım)
    Forum Kuralları

hocam 12v swich takayım dedim ama cıhazım 12v tu görmüyor acaba yazılımdanmı kaynaklanıyor yoksa cıhazdanmı cıhazın arkasında 12v cıkışı var gerçi saygılarımla.

Yorum yap

21.04.2008 tarihli yazılımda bazen kanal geçişleri, kanal taraması ve kayıt yaparken takılıyor bunlarda yeni yazılımlarda düzeltilirse cihaz daha verimli olur selamlar.

Yorum yap

görümtü kalitesi düştü 115.51 yazılımda çok iyi bunun düzeltilmesi gerekir sevgiler
        dunkes:

Yorum yap

uydu silme ve uydu fabrika ayarlarında kayıtlı bulunan tp listelerinin güncellenmesi iyi olurdu. Herhangi bir nedenle uyduyu resetlediğimizde (cihazı değil) (türksat,hotbirt gibi) sonradan eklenen tplerde siliniyor ve bazı tp ler otomatik taramayla eklenmediği için sorun oluyor.
          :tr: :manga:
          Başkalarını bilen kimse bilgili,
          Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

liste düzeninde hafızalma sisteminin eski haline alınması iyi olur;teletext tuşu uda eski görevine atanamazmı
            Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
            75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

usb ye kanal ve setting bilgilerini yedekleme iyi olurdu. Malum herkezin evinde bilgisayar olmayabilir, büyük uğraşlarla yaptığı kanal listesini kaybetmemek açısından.
              :tr: :manga:
              Başkalarını bilen kimse bilgili,
              Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

İstek alınmadığı defalarca yazıldı çizildi arkadaşlar. Boşuna istekte bulunmayın.

Yorum yap

45 derece dogu intelsat uydusunun tp sayısı 2538 adet olduğu gözüküyor.düzeltilebilirse çok iyi olur.
                  NEXT YE 2000 CIS SÜPER PLUS:cuara:

Yorum yap

selam mpl hocam benım next ye 2000cıs plus var 21 04 2008 yazılımı attım şu an ise softcam yazılımı atmaya çalışıyorum ama cihaz bekleme modunda iken 300sayısı çıkıyor ve donuyor ne yapmam lazım saygılar

Yorum yap

karahaydar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      selam mpl hocam benım next ye 2000cıs plus var 21 04 2008 yazılımı attım şu an ise softcam yazılımı atmaya çalışıyorum ama cihaz bekleme modunda iken 300sayısı çıkıyor ve donuyor ne yapmam lazım saygılar
                      softcam atmaman gerekiyor.son yazılımdan sonra.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

bu son yazılımda birkaç olay dikkatimi çekti , ilk olarak hiç donma olmayan bu cihazda sırf bu olay için muhteşem diyordum 4mb bellek olunca chip vs. neyse artık , ama çok hızlı kanal arama menüsüne girdiğimde orada hızlı hızlı nıt of , tp seçip arama şeyini tüm vs .yapıp aradığımda cihaz kitleniyor 0 yazısı çıkıyor ve başka bir olay ise de usb tanımamaya başladı aynı usb ile aylardır yazılım attım , en sonunda arkadan aç kapa yapılınca düzeldi , acaba flashın ömrümü doluyodur nedir .Bir de acaba bu tp miktarında oynama yapılabilir mi ,çünkü baktığımda 700 tane filan yer kalmıştı 3000 max . kapasitesi var çünkü bende sadece 2 çanak olduğundan diğerlerini sileyim mi yoksa yazlım ile üzerinde bir oynama yapılabilinir mi ?

bir de bende 5+1 ses sistemi var ben next cihazının 2 tane ayrı ayrı kırmzı beyaz ses çıkışarından olmayıp sadece companent için olanı olduğundan ayrı bir ses için spdif çıkışını kullanıyorum ama , o kırmzı beyaz çıkıştan daha az ses veriyor bunu nasıl halledebilrim.

Yorum yap

üstadlar seyret ve kanal tarama yazılımla olabilecek birşeymi sadece merak ettim özellik sıpariş etmiyorum.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

İki sorum daha olacak. 1. Sorum: Bu makineyi alalı 1 sene oldu. Aldığımdan beri kumandadan kapatıp 10 dk. sonra açtığımda birçok kanalda sinyal yok diyor. Kumandadan 7-8 kere açıp kapatınca düzeliyor. Tüm yazılımlarda aynı olay oldu. Yani yazılımla alakalı değil. Servise götürdüm o da anlayamadı. Böyle kullan biraz yeni yazılımla düzelir belki dedi ama düzelmedi.
                            2. Sorum: Toshiba C3000 LCD var ve ekranda haddinden fazla küçük yatay kırılmalar oluyor. Başka marka reciver takınca cam gibi gösteriyor. Acaba makinemde fabrikasyon hata mı var. Diğer YE-2000 CIS kullanan arkadaşlar böyle sorunlarla karşılaşıyormu? Saygılar.

Yorum yap

karahaydar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Softcam'ı ne için atmak istiyorsunuz,eğer illaki atmak istiyorsanız aşağıdaki link'ten cihazınıza uygun softcam dosyasını cihaz stand by konumunda olmak kaydı ile atabilirsiniz..
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996
                              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X