• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Usb Bellek İle Şifre (Softcam.key) Güncelleme Nasıl Yapılır?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Super HDTV Usb Bellek İle Şifre (Softcam.key) Güncelleme Nasıl Yapılır?

Gerekenler
    * Donanımsal
    - Next YE2000 SUPER HDTV Uydu Alıcısı
    - USB Bellek (Bilgisayar yardımıyla USB Belleğe önceden güncel Softcam.*** yüklenmelidir)

* Yazılımsal
    - Güncel Softcam.*** dosyası

Nasıl Yapılır?
    - Bilgisayarımız vazıtasıyla USB Belleğimize cihazımızın güncel Softcam.*** dosyası yüklenir...

-Daha sonra USB Belleğimizi cihazımıza takalım...

- Cihazımız belleği tanıdıktan sonra otomatik olarak dosya ekranı açılacaktır, yazılımımızın üzerine gelerek OK tuşlayalım...

- Açılan uyarı ekranında Evet üzerine gelerek OK tuşlayalım...

- Dosyanın doğru olup olmadığı kontrol edilir, ardından şifreler cihazınıza yüklenmeye başlar... Yükleme işlemi bittinceye kadar hiçbirşey yapmadan bekleyin, cihazınız yeniden başlayacaktır...

- Cihazımıza yeni şifreler yüklenmiştir. Hayırlı olsun.

kusura bakmayın ben yeniyim ilk defa yazılım ve softcam atıcam arkadaş üstte yazmış ama bilgisayardan usb belleğe önceden softcam nasıl atıcam yazılımın linki var ama soft camınkini göremedim yardım eden olursa sevinirim

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
    '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

gece.serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kusura bakmayın ben yeniyim ilk defa yazılım ve softcam atıcam arkadaş üstte yazmış ama bilgisayardan usb belleğe önceden softcam nasıl atıcam yazılımın linki var ama soft camınkini göremedim yardım eden olursa sevinirim
      Arkadaşım cihazınız için yeni softcam için burayı , bundan sonra güncel softcamlari takip için ise buradan devam ediniz...Saygılar...

Yorum yap

saygı benden.... teşekkürler

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
        '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

s.a mach1 hd kanallar şifreli hotbirdeki güncel *** yazılım gönderirsen çok sevinirim hd suise kanalını izliyordum oda gitti şimdiden emeklerine saglık

Yorum yap

mehmet3458 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            s.a mach1 hd kanallar şifreli hotbirdeki güncel *** yazılım gönderirsen çok sevinirim hd suise kanalını izliyordum oda gitti şimdiden emeklerine saglık
            arkadaşım artık bunlar SRG hd suise kanalları açmaz sistem degiştirdiler

Yorum yap

s.a

NEXT STAR 2000 kullanıyıom usb bellek kartlı cihazım kartıma kanal şifreleri yüklemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Yorum yap

120 gb lık hdd cihaz ile softcam atabilirmiyim? Cihazım usb yi aktif hale getiriyor üzerinde tıkladığımda usb boş şeklinde hiç bir şey göstermiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum yap

Digum arkadaşım verdiğiniz resimli güzel anlatımınıza sonsuz teşekürler..

Yorum yap

selam kardes
                    bende next ye-2000 süper hdtv war usb belegi calismiyor ne yapmaliyim bana bir yol gösterrirseniz sevinirim saygilar

Yorum yap

Uydu alıcısına flash bellek ile softcam yüklerken yükleyeceğimiz softcamı zip. halinde mi yoksa zip. dosyasından çıkarıp mı yükleyeceğiz. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

syarem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Uydu alıcısına flash bellek ile softcam yüklerken yükleyeceğimiz softcamı zip. halinde mi yoksa zip. dosyasından çıkarıp mı yükleyeceğiz. Yardımcı olursanız sevinirim.
                        Zip dosyasından çıkarıp yükleyeceksiniz...Saygılar...

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

next 2000 hd ye kke softcam yüklenebilir mi

kke+ dosyaları günlük veriliyor ama softcam *** dosyası günlük olarak bulamıyorum

Yorum yap

usb yi takıyorum USB boş veya hatalı diyor . bilgisayardan 13 1 2009 yazılım yükledimhata nedir. selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X