• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• alican983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ergenekoncular bİzİm hocalarida aldilar sorguya sanirim yazılım cıkmadıgına göre
    şu an stabil uzun süreli aktif olan bir paket kèyi yok gibi bu nedenle yazılım çıkmasının mantığı yok(cihazda yenilikler iyileştirilmeler yapılmadıktan sonra)
    yazılım çıkıyor akşam üstü kèy çökünce yazılımda göçmüş oluyor böyle yazılım istemezsiniz herhalde..
    o nedenle bekleyin zamanı gelince herşey rayına oturur

Yorum yap

• dear administrator plz tell us trustfully that "can NEXT PLUS SERIES show the TPS package again or its not possible for their software to hack the TPS package again in them?"
      thanks

Yorum yap

• asimo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dear administrator plz tell us trustfully that "can NEXT PLUS SERIES show the TPS package again or its not possible for their software to hack the TPS package again in them?"
        thanks
        dear asimo61 . next plus series have only 1mb of flash memory . but the TPS firmware is more than 1mb . for this reason plus series can not open TPS packet . i am using old 2500 DPCI Plus too . i think it's more than 1 year that plus series are not supported in firmware any more due to lack of flash memory . it is nothing administrators could do . maybe it is time for us to renew our receivers . but note that if you wanna change it buy super Series and not Xplus . i think time is finishing for xplus series too . xplus has 2mb flash but super plus has 4mb Regards to Plus series :bravo: they did their best for many years . it is time for them to be retired proudly

Yorum yap

• Alıntı:
          sahika51 tafarından gönderildi
          Sayın next yazılımcıları. Ben next 2500 xplus kullanıscısıyım. ilk çıktığında almıştım. Ozamandan bu zamana yazılım yazan ve versiyonlarımızı sürekli güncel tutan kişilere minnettarım. Emeklerine de saygı duyuyorum. Hatta forumu incelediğimde yazılım verilmiyor diye kızan olumsuz kelimeler kullanan bir sürü kişi var. Ancak arkadaşların kızdıkları noktalara bazan ben de katılıyorum. Şimdi piyasaya bakıyorum en dandik dediğimiz makinalara bile yeni yazılımlar verildiği halde next güvenilir ve 1. sınıf veya ona yakın bir recever diyoruz ama yazılım nisan ayından beri yok. Yok hafıza yetmiyormuş yok şu olmuş bu olmuş bunlar masal. Herkesin kullandığı 1 kaç tane uydu yayını var. bunlar belli türksat, hotird, astra, sirus, thor, hispasat belki bir iki tane dah diğerlerini hafızadan sil at yeni yazılımada koyma. Ama bu yazılım konusunda planlanan başka şeyler olduğunu zannediyorum. cihazları mı değiştirelim? Ama ben bu şartlarda next asla düşünmem. bakarım şöyle eski modellere hala kimler yazılım veriyor. o markalara yönelirim. Veya share düşünürüm ama share falan sürekli takip edilmesi gereken durumlar. kullanıcı versiyonu yükleyecek en az 1 2 ay makinayla uğraşmayacak. çoğu share sistemini bilmiyor bile. her kes rant davasısında.Ben böyle düşünüyorum.

şuan tps auto yapan cihaz var mı? varsa bize de söyle bilelim. sonuç itibarı ile burada bilgi paylaşıyoruz değil mi?

Doğru söylüyon ozaman şuraya bak bakalım

Yorum yap

• saeed6668 Nickli Üyeden Alıntı
            dear asimo61 . next plus series have only 1mb of flash memory . but the TPS firmware is more than 1mb . for this reason plus series can not open TPS packet . i am using old 2500 DPCI Plus too . i think it's more than 1 year that plus series are not supported in firmware any more due to lack of flash memory . it is nothing administrators could do . maybe it is time for us to renew our receivers . but note that if you wanna change it buy super Series and not Xplus . i think time is finishing for xplus series too . xplus has 2mb flash but super plus has 4mb Regards to Plus series :bravo: they did their best for many years . it is time for them to be retired proudly

Excuse me if i made eny kind of misunderstandings with my words
            'cause actually i have already a "NEXT YE 2000 X PLUS"(dear saeed
            i know that it has a 2mb flash memory & in 04.16.2008 my receiver was perfectly upgraded!!!) & if i used NEXT PLUS SERIES
            it was because my receiver is subgrouped into this section .ok.&
            about the administrators of this site me & other users always are
            thankful to them because of their endeavors during these years .
            so i am just asking that exactly this time my receiver can be upgraded
            to show TPS?
            or from this aspect i should get rid of mine now & buy
            a new & modern next.would u plz now answer my question?
            Thanks

Yorum yap

• sahika51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Alıntı:
              sahika51 tafarından gönderildi
              Sayın next yazılımcıları. Ben next 2500 xplus kullanıscısıyım. ilk çıktığında almıştım. Ozamandan bu zamana yazılım yazan ve versiyonlarımızı sürekli güncel tutan kişilere minnettarım. Emeklerine de saygı duyuyorum. Hatta forumu incelediğimde yazılım verilmiyor diye kızan olumsuz kelimeler kullanan bir sürü kişi var. Ancak arkadaşların kızdıkları noktalara bazan ben de katılıyorum. Şimdi piyasaya bakıyorum en dandik dediğimiz makinalara bile yeni yazılımlar verildiği halde next güvenilir ve 1. sınıf veya ona yakın bir recever diyoruz ama yazılım nisan ayından beri yok. Yok hafıza yetmiyormuş yok şu olmuş bu olmuş bunlar masal. Herkesin kullandığı 1 kaç tane uydu yayını var. bunlar belli türksat, hotird, astra, sirus, thor, hispasat belki bir iki tane dah diğerlerini hafızadan sil at yeni yazılımada koyma. Ama bu yazılım konusunda planlanan başka şeyler olduğunu zannediyorum. cihazları mı değiştirelim? Ama ben bu şartlarda next asla düşünmem. bakarım şöyle eski modellere hala kimler yazılım veriyor. o markalara yönelirim. Veya share düşünürüm ama share falan sürekli takip edilmesi gereken durumlar. kullanıcı versiyonu yükleyecek en az 1 2 ay makinayla uğraşmayacak. çoğu share sistemini bilmiyor bile. her kes rant davasısında.Ben böyle düşünüyorum.

şuan tps auto yapan cihaz var mı? varsa bize de söyle bilelim. sonuç itibarı ile burada bilgi paylaşıyoruz değil mi?

Doğru söylüyon ozaman şuraya bak bakalım
              http://www.byhaylazforum.com/showthread.php?tid=7129
              doğru söze ne denir:bravo::helal::helal:
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• Good morning,
                i have Next ye-2000x ci plus, with INF614p software,
                it was working and Auto updating TPS before but then it stoped,
                i upgrade my recevier with INF614P 16,04,08 but still it is not auto updating TPS.
                I noteced that soem software are already updated for other version, but is there any new updated software after MAy08?
                Do you think we will have an new software in next months?
                Thanks

Yorum yap

• karim Nickli Üyeden Alıntı
                  Good morning,
                  i have Next ye-2000x ci plus, with INF614p software,
                  it was working and Auto updating TPS before but then it stoped,
                  i upgrade my recevier with INF614P 16,04,08 but still it is not auto updating TPS.
                  I noteced that soem software are already updated for other version, but is there any new updated software after MAy08?
                  Do you think we will have an new software in next months?
                  Thanks
                  you needn't to new firmware for your receiver,because TPS pack is FTA now
                  enjoy!

Yorum yap

• Tpslerİ neden bu kadar Önemsİyorsunuz kİ? Seyredecek pek bİr Şey kalmadi.
                    Esas seyredebİlcek kanallarin Şİfresİ zaten ÇÖzÜlemİyor.bence polsat,globecast,premiere ve Şİfresİzlerle İdare etmek zorundayiz.gerÇeklerİ İtİraf etmek gerekİrse d max ve dİgİtÜrk bİrkaÇ adim Önde.

Yorum yap

• Artik tpslerde pek bİr Şey kalmadi.polsat,globecast,premiere ve Şİfresİzlerle İdare etmek zorundayiz.
                      Seyredİlecek gÜzel kanallarin Şİfresİ zaten hİÇbİr zamanÇÖzÜlemİyor.
                      GerÇeklerİ sÖylemek gerekİrse dmax ve digiturk bİrkaÇ adim Önde. Saygilar

Yorum yap

• benim merak ettiğim next firması yazılımlara yardımcı olmayarak başka markalara yönlendirmiş olmuyomu. birde next 2000 x cı plus lara yazılım çıkacakmı lütfen bizi aydınlatın emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Yorum yap

• Bu TPS saçmalığından bıktık

Ben Mümkünse İrdeto ve Seca'ların çözülmesini tercih ederim..Ne Var ki BU TPS'lerde anlamıyorum.Aylarca aynı programlar

Yorum yap

• tps ve absatlardaki belgesel kanallarını izleseydik o yeterdi veya horbird de günlük keylerlede olsa izleyeceğimiz belgesel kanalları varmı
                            NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• 1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              tps ve absatlardaki belgesel kanallarını izleseydik o yeterdi veya horbird de günlük keylerlede olsa izleyeceğimiz belgesel kanalları varmı
                              polsat paketinde güzel belgesel kanalları var.
                              Bu Dünya Bir Sınav

Yorum yap

• arkadaşlar fmb inf ye donuşturulurmu size bir soru ben yapabilirim yakında sizinle paylaşırım şidilik ben yapıyorum yakında sizinle paylaşırım ben bir makineyi donuşturdum eyer 20 günü aşarsa artık sorun çıkmaz bilginize 8 gün oldu
                                saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X