• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Tps Au 13.2.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mstf48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mach1 hocam d+ ları acınca ekranda hmen gecmıyor bı kac sanıye bekledıken sonra goruntu gelıyor normalmı acaba bırde tps auto update yaptıktan sonra goruntu alamadım neden olabılır. cihaz next 2000 ye ci plus inf
    bende de oluyor cihazım xcıplus soft cam dosyasını düzeltince o sorunda kalkıyor nasılmı ..

N 4101 08 154F5FE1B51D16780B5F61F234D48D2F ; Digital+
    N 4101 09 154F5FE1B51D16780B5F61F234D48D2F ; Digital+

işte böğle ikisinide aynı yapınca daha hızlı geçiş oluyor birde sahare kullanıyorsan yeşil tuş hısch edit 40101 seçili olacak ...
    saygılarımla......

Yorum yap

yazılımı yükleyemiyorum PCLink2.2 açıyorum ama yüklemek için veya port ayarı yapmak istedigim zaman nerişim engellendi diye hata veriyor bu neden oluyor acaba ne yapmak lazım....

Yorum yap

nihat987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yazılımı yükleyemiyorum PCLink2.2 açıyorum ama yüklemek için veya port ayarı yapmak istedigim zaman nerişim engellendi diye hata veriyor bu neden oluyor acaba ne yapmak lazım....
        arkadaşım cihazında shareli yazılım varsa pclink 2.2 ile yukler eğer
        sharesiz yazılım varda üzerine yuklemek istiyorsan pclink 2.0 la yukle.

Yorum yap

sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşım cihazında shareli yazılım varsa pclink 2.2 ile yukler eğer
          sharesiz yazılım varda üzerine yuklemek istiyorsan pclink 2.0 la yukle.
          her ikisiylede denedim ama bir türlü olmuyor....
          Kabloyuda kontrol ettim saglam acaba lehimlerdenmi kaynaklanıyor diye şimdi lehimleri tekrar ısıtacagım ....
          bakalım olacakmı

Yorum yap

Cihaz standbyeda olacak unutma 2.2 ile comdan connect yapacaksın görmüyorsa cihazı kablo yada pcde comda sorun vardır...
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

arkadaşlar şimdi bende 613e yazılımını yükleyeceğim hazır kanal dosyası var mı acaba bu yazılım için

Yorum yap

orion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar şimdi bende 613e yazılımını yükleyeceğim hazır kanal dosyası var mı acaba bu yazılım için
                yeniden tarat daha saglıklı kolay gelsin
                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

orion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum buraya goz at

http://www.mach1digital.com/mach1for...=21127&page=10
                  C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sadece cı modeli için veriyorum yarın diğer modellerde bu başlıkta olacaktır...Tps audan sonra cihazı arkadan kapat aç yapmayın yoksa tps gider memory dolayısıyla hafızaya flasha yazmıyor roma kaydediyor çünkü yeniden au yeşil tuşla yapmanız gerekir...

hocam çok teşekkürler,
                    size desem bilmem ki aslında sizin gibi bir insanın yanında çırak veya öğrenci olmak lazım,
                    saygılar sevgiler.....

Yorum yap

Son yazılımı attım ancak henüz softcam atmadım TPS (10758/27500 V 3/4) ve Multivisionlar açmıyor diğerlerini Astra 1 ve Hispasatları henüz denemedim onları da akşam deneyeceğim TPS lerde şifre güncellendi diyor fakat görüntü gelmiyor neden olabilir teşekkürler,

Yorum yap

dostum malesef bugun yine kesildi tps ler....
                        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sadece cı modeli için veriyorum yarın diğer modellerde bu başlıkta olacaktır...Tps audan sonra cihazı arkadan kapat aç yapmayın yoksa tps gider memory dolayısıyla hafızaya flasha yazmıyor roma kaydediyor çünkü yeniden au yeşil tuşla yapmanız gerekir...
                          ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dostum malesef bugun yine kesildi tps ler....
                          Teşekkürler...

Yorum yap

au olayı bittimi x serileri için.

Yorum yap

Aular çöktü forumda verilen günlük softcam ile bakılabilir x ve super serisinde sadece

Yorum yap

hocam bu son yazılımı yükledim.cihazın modül1 modül2 yazan yerin hemen altında (XCRYPT) bu yazı çıktı.bu ne işe yarıyor bana açıklarmısın.teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X