• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Göstermiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nasil yapacam onlari bi yardimci olsaniz

Yorum yap

muri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      uzman arkadsim keyler birbirine karisti
      08
      018
      ve 01
      011 de verebilirsen acilacak isallah
      simdiden tesekürler
      http://www.mach1digital.com/mach1for...15&postcount=5

Yorum yap

alman kanallari astra 19.2.e duydugum kadariyla yanlizca istanbul ve trakyadan cekiyor.tabi canak antenin büyükse belki anadoludan ceker.

Yorum yap

Slm Neo 1983 kardes,

benzer soruyu bende sormustum, ciddi bir cevap gelmedi sadece softcam dosyasina yukle paketler acilir gibi basit cevaplar geldi, yanliz 22.agustos yazilimina yuklersen Auto isi devam eder diye bir baska arkadas yazmis.Dogrumu bilmem denemedim ve simdilik denemeyede niyetim yok :-), zaten canim cikti kanallara tekrar ayarlama ve kablolara baglanti kurasiya kadar.
          Simdilik bence bekleyelim Mach1,uzman,tasarim yada 3. bir hoca bir sekilde bu isin cozumune bulur yakinda, en azindan bir ciddi cevap gelir.

Yorum yap

slm Mr Hasta,

hayir maalesef acmaz yani atmana gerek yok. Cünkü Premiere nin AUTO özelligi simdilik nextler icin gitti. Ama Mach1 uzman ve tasarim gibi hocalarimiz sayesinde güncel softcamsiz kalmayiz. Ancak yeni bir yazilimla bu özellik tekrar gele bilir. Ben Almanyadan katiliyorum. Bu Premiere konusunu cok iyi takip ediyorum. Su an burda bazi receiverler bir iki günden beri tekrar AUTO yapiyor. Ama telasa gerek yok. Size simdide Premierenin verdigi resmi bilgileri vermek istiyorum. Premiere bu sene icinde yeni siffre sistemi Nagra 3 gecmeyi hedefliyor. Yasal müsterilere yeni kart gönderilecek. ve bu yeni sistem devreye girdimi, hepimizin premierleri gidecek bu belli. Ondan sonra ne demisler sabir sabir sabir. Bütün Forum üyelerine Gurbet eli almanyadan bol bol selamlar.

Yorum yap

Neo1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm Mr Hasta,

hayir maalesef acmaz yani atmana gerek yok. Cünkü Premiere nin AUTO özelligi simdilik nextler icin gitti. Ama Mach1 uzman ve tasarim gibi hocalarimiz sayesinde güncel softcamsiz kalmayiz. Ancak yeni bir yazilimla bu özellik tekrar gele bilir. Ben Almanyadan katiliyorum. Bu Premiere konusunu cok iyi takip ediyorum. Su an burda bazi receiverler bir iki günden beri tekrar AUTO yapiyor. Ama telasa gerek yok. Size simdide Premierenin verdigi resmi bilgileri vermek istiyorum. Premiere bu sene icinde yeni siffre sistemi Nagra 3 gecmeyi hedefliyor. Yasal müsterilere yeni kart gönderilecek. ve bu yeni sistem devreye girdimi, hepimizin premierleri gidecek bu belli. Ondan sonra ne demisler sabir sabir sabir. Bütün Forum üyelerine Gurbet eli almanyadan bol bol selamlar.
              Evet. Ama gidebildiği kadar izlemeye devam. Almanya'ya bizden de sevgiler

Yorum yap

tesekürler Hocam

Tesekürler hocam, evet dediginiz gibi gittigi yere kadar.

Yorum yap

Premiereler ASTRA 19,2 derecede

Yorum yap

ve Avrupada olan arkadaslar icin bir de 23,5 derece var astra23,5. yanliz türkiyeden cekecegini zannetmiyorum. Premierenin bu paketi inanin mükemmel.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X