• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Series & 5000_7500 Series Güncel Emu Key Files By Ekurel

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ekurel Hocam eline sağlık.. emeklerinden dolayı Teşekkür ederim

Yorum yap

• sevgili ekurel 500xcı tps au yazılımı eksik olarak yükledi bende nedense bilmiyorum eurosatbase den aldım sorun yok
      teşekkürler+

Yorum yap

• yakamoz038 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sevgili ekurel 500xcı tps au yazılımı eksik olarak yükledi bende nedense bilmiyorum eurosatbase den aldım sorun yok
        teşekkürler+
        sitedekide duzeltildi arkadasim yazilimlarda hic bir sorun yok, her gun key yukleme derdinden su an icin kurtulduk..

Yorum yap

• yakamoz038 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgili ekurel 500xcı tps au yazılımı eksik olarak yükledi bende nedense bilmiyorum eurosatbase den aldım sorun yok
          teşekkürler+
          dosyalarda sorun yok arkadaşlar,rahatlıkla yükleyebilirsiniz...
          Forum Kuralları

Yorum yap

• ekurel burdamısın kardeş valla bir konuda ihtiyacım var msn [email protected] bi eklersen sevinirim

Yorum yap

• Receverim
              Next 5000 Ci Cpa Cipli
              23:12
              Itibari Ile Tps Ok
              Absat Ok
              Yazilim Sorunsuz. Emegi Gecenlere Tesekkurler. Basarilar.

Yorum yap

• portakal26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ekurel burdamısın kardeş valla bir konuda ihtiyacım var msn [email protected] bi eklersen sevinirim
                3) Forum içerisinde mesajlarda her ne sebeple olursa olsun email veya MSN adresleri, verilen dosya veya linklerde "üyeik gerektiren" forum isimleri ve linkleri vermek yasaktır. Eğer aşırı derecede acilse bu tip konular PM (özel mesaj) ile halledilmelidir.

Yorum yap

• Tüm serilerde auto yazılımlar verildi zaten gündüzleri artık tek tps için key dosyası vermeye bile gerek yok autolar çökmedikçe..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Tüm serilerde auto yazılımlar verildi zaten gündüzleri artık tek tps için key dosyası vermeye bile gerek yok autolar çökmedikçe..
                    hocam valla haklısınız katılıyorum size .....:tr:
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• teşekkürler hocam ellerinize saglık

Yorum yap

• 2.mesaj guncellenmistir...

Yorum yap

• yeni yazılımı attıktan sonra key dosyasını atmak gereklimi sayın ekürel

Yorum yap

• berkay_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yeni yazılımı attıktan sonra key dosyasını atmak gereklimi sayın ekürel
                            gerek yok... istersen diger keyler guncellendikce atarsin ama tps icin gerek yok...

Yorum yap

• 2.mesaja d+ eklendi...

Yorum yap

• hocam 7500 cı ya auto yazılınmını yükledim fransa 5 kanalının üzerinde 8888 yaptım fakat açılmadı bilginize

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X