• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

usb den next ye 8000xcam a yazılım atmak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• usb den next ye 8000xcam a yazılım atmak

değerli mach 1 yöneticileri;
    benim cihazım next ye8000xcam.bilgisayarımın compord u buzuk olduğu için yazılım atamıyorum.
    bilgisayarın usb girişinden receıver a yazılım atılabiliniyormu öylebir kablo varmı? varsa nerede bulabilirim. (istanbul) şimdiden tşkr
    :trts:

USB to RS 232 diye bilinen bir kablo yardımıyla
    kasanın ön yüzündeki usb girişlerini bile kullanabilirsiniz.
    yaklaşık 2 mt. bir şey ve 13-15 ytl arası, her yerde bulunur.

Yorum yap

teşekkürederim

Yorum yap

rica ederim...
        sağlıkla kalın..

Yorum yap

değerli arkadaşlar benim cihazım NEXT YE8000_XCAM ben yazılım atamıyorum. bootveri 1,3 süper leoderle yada next destek sitesindeki atma programlarını deniyorum her şey normal resette attım ama yükle dediğim zaman yüklemiyor CİHAZ KODU GÖNDERİLİYOR diyor öylece bekliyor yardım edermisiniz lutfen teşekkür ederim

Yorum yap

erkol51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            değerli arkadaşlar benim cihazım NEXT YE8000_XCAM ben yazılım atamıyorum. bootveri 1,3 süper leoderle yada next destek sitesindeki atma programlarını deniyorum her şey normal resette attım ama yükle dediğim zaman yüklemiyor CİHAZ KODU GÖNDERİLİYOR diyor öylece bekliyor yardım edermisiniz lutfen teşekkür ederim
            comport ayarını kontrol ediniz
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

sağolun yenisayfa da comford ayarı derken com1-com2-com3 ayarından sözediyorsunuz değilmi com1 i seçiyorum yoksa bilmediğim başka ayar mı var?

Yorum yap

erkol51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sağolun yenisayfa da comford ayarı derken com1-com2-com3 ayarından sözediyorsunuz değilmi com1 i seçiyorum yoksa bilmediğim başka ayar mı var?
                evet bahsi geçen onlardır birde başka bir pc de deneyin
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa arkadaşım çok teşekkür ederim sorunumu sayende çözdüm. başka pc de deneyin dediniz ya denedim meğerse benim pc de sorun varmış sanırım comford soketinde sorun var. usb ile deneyeceğim. rs232 ile çalışmadı

Yorum yap

USB to RS 232 diye bilinen bir kablo

USB to RS 232 diye bilinen bir kablo yardımıyla bu güne kadar Next 8000 e yazılım atabilmiş bir arkadaş var mı?

Yorum yap

var

Yorum yap

Yeni aldığım bilgisayarda compord olmadığı için USB to RS 232 diye bilinen bir kablo aldım. Bu kablo ile birkaç kez Next Ye-8000xcam' a yazılım attım. Bir sorun çıkmadı.

Yorum yap

evet ben varım :-)

Yorum yap

Yazılım atma

Her zaman RS 232 ile attım yazılımı..

Yorum yap

harikasınız arkadaşlar.
                              doğru tavsiye için mutluyum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X