• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kııı pro dvb 4k

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kııı pro dvb 4k

KIII PRO DVB

MSN DURUMU::

bizler k1 Plus ile derken k2 pro henüz yeni kullanıma başladık vetek2play beklerken daha cihazı tanımadan bu kez k3 pro ile tanıtımı başlandı

Çinlilerin hızına yetişmek imakqansız(KIII PRO DVB)

Yorum yap

Kaliteli bir ürün mü acaba?
      Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
      DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Fiyat nedir ?

Yorum yap

Tek androidmi sürüm kaç kodi openelec e2 varmı ?

Yorum yap

Çinde ucuzdur da elec e2 yoktur sanırım
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

yokl ne elek var nede enigma2 ama onun dışında süper cihaz

Yorum yap

Tek sistemse gerek yok çöp
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

malesef tek sistem ustad 16 gb avantajı bildiğiniz fbs60 video ama çin malı destek çok önemli benim prensibim hep destek olmuştur yoksa destek olmazsa belki beni vetek doyurucu olamayabilir ama işin desteği olunca iş değişiyor işte yukaradaki mesajlarda bir arkadaşımız yurtdışı almış eli ayağına dolaşmış şimdiden burada destek istiyor hadi şimdi birileri desek'ki arkadaş nerden almışsan git orada destek iste ne yapacak daha da elli ayağına dolaşacak demi ya teşekkürler...!

Yorum yap

ben şuan k1 plus kullanıyorum k2 ve k3 te hemen hemen menüler ve yazılımlar aynı olacak cihaz çin malı kalite arayan aldanır ama cihazlar çok ucuz k3 en fazla 300tl ye satılır kasım ayında satışa başlarlar zaten cihazlar çok seri ama sadece k1 de openelec var k2 ve k3 e çıkarmı bilemem zaten enigma2 uydu cihazı kullanmaya alışanlar arkadaşlar bu cihazdan alır almaz satıyorlar...
                    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kaliteli bir ürün mü acaba?
                      orta kalite bir cihazdır,tuner i zayıftır, kodi iptv ve uygulamarda seridir,4k hd ve sd görüntüsü fena değil...

IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Fiyat nedir ?
                      en fazla 300tl ye satılır aliexpreste kasım ayında...

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                      Çinde ucuzdur da elec e2 yoktur sanırım
                      üstadım elec ve e2 sadece şuan k1 de var oda ruslar destek verdiği için e2 de kodide kullanılıyor.
                      ruslar bu cihaza (K1) e merak sarmışlar sürekli orj yazılımla oynuyorla kafalarına göre bişeyler ekliyorlar ...
                      üstadım bu tür cihazların yazılım desteği çok zayıftır muhatap bulamazsın bile...
                      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Ben direnicem satmamak için ama garanti veremiyorum

Yorum yap

ya vetekle kyaslanmaz ama yeri geldimiydi geride kalmaz ben bu cihazları tanırım vetekle arasındaki fark bildiğiniz üzere elek melek olayı onun dışında fazla farklı yanı android 16 gb 4 gb ram yani hızlı hiçte yabana atılacak gibi değil alibaba.com DA ALIRSANIZ 250 İLA 300 TL'ye mal oluyor yani cebi fazla yakmayan cihazlar ben bizat test ettim defalarca 4K yayınları sorunsuz izleniyor inanızki solo2 4K ile ip tv olsun kodi olsun 4K yayınları olsun daha seri daha stabil be solo2 4K gibi 2000 tl de değil ama vetek gibi desteği olmaz kesin olarak en azından dikey garantisi ve distibüru var ama çinin malının desteği olmaz teşekkürler..!

Yorum yap

Tunerinin zayıf olması bir eksi bana göre.
                            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

yok değil k1 ve k2 böyle bişey söz konusu olmadı k3 te olacağını hiç sanmam çünkü adamlar hep eksi yönlerini ayıklıyor hatalar gideriliyor çinlilerden herşey bekleyeceksin adamlar hep ileri diyor geriye geldiklerine rastlanmadı bu güne kadar! daha 4K'yı yeni yeni dilimize doladık derken 8K geliyor ve ardında bir çinli dayanamadı bu acıya 10K diye bir tv üretti yani anlayacağınız teknoloji yerinde saymıyor teşekkürler..!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X