• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DİgİtÜrk üyelik kartı yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DİgİtÜrk üyelik kartı yardım

Selamlar ArkadaŞlar, DİgİtÜrke Heray 50 Mİlyon Ödemektense Uyduya GeÇmeyİ Tercİh Ettİm 2000 Cx Superplus Kullaniyorum DİgİtÜrk Kartimi Next Üzerİndekİ Kart Yuvasina SoktuĞumda Karti Taniyor Fakat Kanallari AÇmiyor Forumda Bazi ArkadaŞlar 2000 Cx Superplus A DİgİtÜrk Legal Kartini Takip DİgİtÜrk Seyrettİklerİnİ SÖylÜyorlar SonuÇta Mantik Olarak DoĞru Ama Ben BaŞaramiyorum LÜtfen AmatÖr Kullanici OlduĞumu DÜŞÜnerek AnlayabİleceĞİm Dİlde Yanitlarsaniz Sevİnİrİm Sevgİler İyİ ÇaliŞmalar.............

iki çeşit kart var biri eutelsat w3 uydusunda yer alan digitürk paketi için
    diğeri türksat üzerinden yayın yapan digitürk kanalları için

Yorum yap

arkadaş ligk tv üyesi olursan türksattaki kanalları izlersin dijitürk üyesi isen seyredemezsin djitürk şifre sistemini ayırdı
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

arkadaşım bende lig tv yasal kartı var türksattaki pakete aboneyim sorunsuz seyretiyom 3 yıl tır
        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

Bende de dt var.Philips cihazla seyrediyom.W 3 deki kanallar ayarlı ve sorunsuz seyrediyorum doğal olarak.Süper plus alınca Türksattaki kanalları bir denedim açmıştı.W3 dekilride zaten açıyor süperle.Fakat şimdi Türksattakileri açmıyor.

Kolay gelsin.

Yorum yap

harman kardon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selamlar ArkadaŞlar, DİgİtÜrke Heray 50 Mİlyon Ödemektense Uyduya GeÇmeyİ Tercİh Ettİm 2000 Cx Superplus Kullaniyorum DİgİtÜrk Kartimi Next Üzerİndekİ Kart Yuvasina SoktuĞumda Karti Taniyor Fakat Kanallari AÇmiyor Forumda Bazi ArkadaŞlar 2000 Cx Superplus A DİgİtÜrk Legal Kartini Takip DİgİtÜrk Seyrettİklerİnİ SÖylÜyorlar SonuÇta Mantik Olarak DoĞru Ama Ben BaŞaramiyorum LÜtfen AmatÖr Kullanici OlduĞumu DÜŞÜnerek AnlayabİleceĞİm Dİlde Yanitlarsaniz Sevİnİrİm Sevgİler İyİ ÇaliŞmalar.............
            öncelikle üyeliğinizi iptal ettirip ettirmediğinizi yada paket değişikliği yapıp yapmadığınızı belirtiniz. şu an next cihazına bağlı olan çanak yada çanaklar hangi uydulara ayarlı?

saygılar

Yorum yap

kısa bır sure once eutelsat v3 uydusu ile turksat 1c uydusundaki dt sifreleme sistmei aynı oldugundan kartlar her ıkı uyduda da calısıyordu ancak suanda hangı uylegınız varsa kartınız o üyelik kapsamında calısır eger dt ye eutelsat uydusundan uye isenız ki durum onu gösterıyor turksattakı yayınları almazsınız zaten aboneliğinizi de iptal ettırdiğinize göre size dt tarafından fatura edılmeden kartı iade edın bence saygılarımla;

Yorum yap

W3 üyelik kartı ile ancak w3 ten 42 turksat üyesi iseniz sadece 42 den bakılabilir eskisi gibi 2 uydudanda çalışmaz dsmarta önlem olsun diye böyle yapmıştı digiturk gömülüde üyelik kartı sorunsuz çalışır pluslarda...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Eyvallah Mach1 dostum.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X