• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-5500-6500-7500 4.6.2007 Tps Au Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• konularla igisi yok ama tps çöktümü diye soranlara ,hayır çökmedi next lerde çaşılışıyor diye cavap vermek zorunda kaldım soranların bilgisine sunulur.
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın MPL ve sayın KPETEK önce ilgilendiğiniz için teşekkürlerimi sunarım.sorun yükleme yaparken com seçtiğimde eror veriyor her iki yazılımıda denedim sonuç aynı bağlantı kablomu takıp cihazı stantbaya alıyorum diğer işlemleri resimli anlatımlarıda takip ederek uyguluyorum ama hep com seçiminde takılıp kalıyorum bigisayarımdan seçtiğim com u kontrol ediyorum doğru com a bağlı olduğunu görüyorum buna rağmen hata veriyor ,bir tülü işin içinden çıkmadım ve sonuçta başaramadım tabi bu konuda yardımınızı rica ediyorum.NOT:leptopun com çıkışından dönüştürücüyle rs 232 kablosunu cihaza bağlıyorum.aynı bağlantıyla next 2500 dpcı pulus cihazıma tps oto yazılımını problemsiz atıyorum next 5000 de bir sorun yaratıp yaratmadığı konusunda bir bilgim yok. konuyla ilgili çözüm önerilerinizi bekliyorum saygılar.
      Hocam next 5000 bu programi kullan ama sagdece 5000 icin diyerleri icin kullanrisan bir sorun da yasarsan mesuliyet kabul etmem bu sagdece 5000 ler icin next_5000dnupman

http://rapidshare.com/files/39722569...000dnupman.rar

bu prgramlar 5000 cihazina sorunsuz bir sekilde atarsin com hatasida vermez
      hadi kolay gelsin

Yorum yap

• Belki konu içeriğni tam bilmiyorum ama laptoplarda rs-232 olmadığından bu bilgiyi paylaşmak zorunda hissettim...buyurun...

piyasada 25 ytl lik usb to rs232 dışı saydam gümüş renkli uçları mavi kaplo aldım süper çalışıyor yanlızca bunun driverlerini yüklemeden diğer driverleri usb için sistemden unistal yapın sonra bunu yükle pc den düzgün çalışır hızı da ayni.. com port 1 ve 2 arızalanmıştı pc nin ,com 3 modemimdir com 4 olarak göstereceksiniz com port mause le test yapma uyumsuzluk olabilir
        not: sistem aygıt yöneticisi com ports&lpt altında ArkMicro USB to serial ports üzerinde sağ tıkla properties yani özelikler port seting altda ADVANCED tıklayınız com 4 yapınız
        sonra diğer driverleriniz yüklersiniz , ilk denenemde benim de olmamıştı çünkü com 19 daydı yazılım da atacağnızda loaderde com 4 gösterdiğniz zaman yazılımı görecektir...
        yazılım atacağnız zaman yazıcı ,blutut ,kamera gibi usb leri de çıkartınız yukarda anlatığım gibi com ayarlarında com 4 ü gösterip uygulayın..herkese kolay gelsin...
        veya olmuyorsa yanlış yazılımdasınız

Yorum yap

• arkadaşlar tps au gittimi 5000 6000 7000 serisinde ushuana üzerinde seri bir şekilde 8888 sekize basıyoruz hiç bir işlem yapmıyor mpl hocam selamlar

Yorum yap

• yazılımlar çöktümü hacam 4 6 yazılımı bugün denedim 8888 yaptım aktif değil saygılarımla

Yorum yap

• orion_bilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılımlar çöktümü hacam 4 6 yazılımı bugün denedim 8888 yaptım aktif değil saygılarımla

bende de öyleydi şimdi durum ne???

Yorum yap

• Yazılımlar tıkır tıkır çalışıyor 8888 20,30 sn sonra açılıyor...
                cihaz next ye 5000c1 mpa.

Yorum yap

• 4.6 yazılımı oto yapmıyor
                  next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

• arkadaşlar ben 04 06 tarihli yazılımla şu anda ushuaia tv yi hiç sorunsuz olarak izliyorum multiler vede c+ lar dahil sorun yok bilgilerinize .

Yorum yap

• arkadaşım cihazın modeli ne 7500cı da sabahtan beri çalışmadı
                      next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

• iz mir li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        c+ lar dahil sorun yok bilgilerinize .
                        Canal+ lar açmaz onlar Via2.5 kullanıyor.

Yorum yap

• Tps au hala çalışıyor...
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Waiting for the response of your receiver hatası ve yükleme yapamıyorum nedendir acaba yardım...

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Tps au hala çalışıyor...
                              10873 üstünde 8888 au için bekliyoz daha önce dört kere 8888 tuşuna basınca bilgiler kayıt oluyor bekleyin diyordu şimdi hem au yapmıyor hemde birşey demiyor bilginize hocam

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Canal+ lar açmaz onlar Via2.5 kullanıyor.
                                tasarım kardeşim c sinemalar lar diyecegime c+ yazmışım hatadır yanlış algılanmasın sevgiler hepinize ok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X