• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 (07-09-06) Yazılımları ile İlgili Görüşler Ve Sorunlarınız

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 (07-09-06) Yazılımları ile İlgili Görüşler Ve Sorunlarınız

EmeĞİnİze SaĞlik Cok TeŞekkur Edrİm.bunu Uzun Suredİr Beklİyordum.saygilar İyİ Geceler

Harikasınız hocam.. elinize sağlık..

Yorum yap

Biraz geç oldu arkadaşlar ama kusura bakmayın artık hayırlı olsun herkesin mübarek kandili kutlu olsun...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

yazılmda emegi geçenlere teşekkür ederim tüm müslüman aleminin mübarek berat kandilini kutlarım

Yorum yap

hocam tesekkurler yalniz menude bilgi gozukmuyor ne yapmaliyim

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Biraz geç oldu arkadaşlar ama kusura bakmayın artık hayırlı olsun herkesin mübarek kandili kutlu olsun...
            hocam önemli değil ama sessizliğiniz bizi üzdü sizinde kandiliniz mübarek olsun saygılar

Yorum yap

hocam yazılımı yükledim ben dayzeq motor kullanıyorum önceki yazılımda motor döndügünde ekranda motorun döndügünü anlıyorduk ama bu yazılımda motorun hareket ettigini gösteren simge yok

Yorum yap

uzuuuuuuuuun bir aradan sonra nihayet.
                emeği geçenlere teşekkürler....

Yorum yap

mach1 üstat KeyFly_Ver 1.4 ile verilen softcam i açtığımızda viaccess bölümünde aes keyler görülmüyor. bu şartlarda aes keyleri atamayacağız galiba. bununla ilgilenirseniz seviniriz.

Yorum yap

AES keyleri görmene gerek yok zaten. Sen cihazına at gerisini merak etme

Yorum yap

teşekkürler tasarım...

Yorum yap

mach1 hocam harikasınız ne zamandan beri bekliyorduk sağ olun çok teşekkür
                        ediyorum.Bu arada geçmiş berat kandilinizide kutlarım.
                        saygılarımla.
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

arkadaşlar yazılımı attıktan sonra hemen sofcam atsak cihazımız kabul edermi (reset atmadan) çünkü ben iş yerinden yazılım atıyorum televizyona cihazım bağlı olmuyor eve git gel yapmak istemiyorum. bunun için en garanti yol ne yapmak. cihazımı reset atmadan fişten çıkarıp iş yerine getirdim. yazılımı atıp peşinede sofcam atıp öyle eve götüreceğim yaptığım bu işlemlerle bir verim alabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim.
                          VATANA ASKERE UZANAN
                          HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                          KIRILSIN.

Yorum yap

Reset atman şart @ arif ...Ama manuden sıralama yapıp ezbere reset attırabilirsen tv siz olur.. biraz ezber şart

Yorum yap

teşekkurler hocam
                              NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
                              NEXT 2000 FTA USB
                              HEMCO IQ PLUS
                              DREAMBOX(KLON)yeni aldım birşey bilmiyorum
                              YUMATU TWİN UYDUDAN PAYLAŞIMLI
                              NEXT VBOX
                              150 CM BİLSAT ÇANAK
                              18' NEXT MOTOR

Yorum yap

Hazırlanıyor...