• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI - FTA Serisi Yazılım Yükleme Talimatı.(Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

baturay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb tüm arkadaşlara...bende YE 9000 CI nextstar var ve bu aralar yazılım yükleme sevdasına düştüm.sorum şu yazılımı yüklediğimde diğer şu anda izlediğim kanallarda gidiyormu.gidiyorsa kanal aratsam geri gelirmi.kanal d çocuk kayboldu şu anda benim oğlan sıkıştırıyor kanal arama yaptırıyorum ama yoookkk.ben kendim ekleme yapabilirmiyim kanal dçocuğu nası ekliycem.
    arkadaşım arkadaşım yazılımı yüklersen cihazını fabrika ayarlarına dönder
    sonra menü'den uydu ayarlarına gel kanal aramada ok le seçili uydu
    türksat 1c 42E seç network arama açık yap aramayı başlat
    türksat uydusundaki bütün kanalları bulur

Yorum yap

hocam purogramı ındırdım yukle dıyom cıhazı arka butondan ac yazısı cıkıyo sonra cıhazda hıc bı ılerleme yok ne yapmam lazım saygılar tesekkurler

Yorum yap

kablonda sorun olabilir arkadaşım..

Yorum yap

hocam d-smart kullanmak icin gittim ye-9500 cıs next marka cıhaz aldım bu cıhazla ilgili teknık bılgıyı nerden alabilirim foruma baktım bulamadım bana yardımcı olabilirmisiniz selamalar.

Yorum yap

Dsmart bölümüne göz at zaten pek yazacak birşeyde yok kendi uydudan kuruyor kanallar geliyor vs o cihazda senin elleyebileceğin birşeyi yok yani atman yüklemen gereken..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

KaMeRaMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              NEXT 9000 CI - FTA YAZILIM YÜKLEME TALİMATI.

Cihazınızı Arka Panelden Kapatın!!

1.Downloaderi aç, yazılım dosyasının üstüne tıkla ve aç butonuna tıkla.

2.ekrana gelen pencereden Download butonuna tıklayın.

3.pencerede (Wait Downloading Please Turn on STB) uyarısı çıkınca arka panelden cihazı açınız.

4.yükleme işlemi başlamıştır,yükleme Bitene kadar Müdahele Etmeyin!!

5.yazılım yükleme işlemi bitmiştir.

Not:
              Yazılım yüklemeden önce ve yükledikten sonra Cihazınıza Reset Çekiniz!!
              paylaşım için teşekkür ediyorum arkadaşım iyiki varsın
              UZAY TİCARET
              ELEKTRONİK MARKET
              YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
              Pıoneer & SONY

Yorum yap

Mrb Next 9000 fta cihazımı pc görmüyor aynı kablo ile başka pc den yazılım atıp bağlantı kuruyorum ama evdeki yine xp kurulu bilgisayardan cihazımı göremiyorum. yardımınız için teşekkür

Yorum yap

merhaba, emu programında download işlemini başlattıktan sonra ''Wait downloading...Please turn on STB!'' yazısı çıktıktan sonra hiç bir ilerleme olmuyor.Yukarıda gösterildiği gibi yükleme ilerlemesini göremiyorum. ne yapmalıyım?
                  Ayrıca 9000 CI da fabrika ayarlarına nasıl dönerim?

Yorum yap

öncelikle paylasımlarınız için teşekkürler
                    PC ile receiver ı bağladığımız kablonun bağlantı şemasını bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

merhaba;
                      işyerinde pc var evde laptop var.
                      laptopla yükleyebiliyormuyuz(laptopla yüklemede sorun oluyor diye bir duyum vardı)
                      eğer laptopla yüklemede sorun varsa işyerinde tv yok yani , yükleme işlemi sırasında pc ve uydu alıcı arasında rs232 kablosu taklı oması ve uydu alıcısının power takılı olması yetiyor değilmi? anten yada tv bağlı olması gerekmiyor değilmi?
                      reset işlemini önce evde ve işlem bittikten sonra evde kumanda ile yapacağım. doğrumudur

Yorum yap

yferhaty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba;
                        işyerinde pc var evde laptop var.
                        laptopla yükleyebiliyormuyuz(laptopla yüklemede sorun oluyor diye bir duyum vardı)
                        eğer laptopla yüklemede sorun varsa işyerinde tv yok yani , yükleme işlemi sırasında pc ve uydu alıcı arasında rs232 kablosu taklı oması ve uydu alıcısının power takılı olması yetiyor değilmi? anten yada tv bağlı olması gerekmiyor değilmi?
                        reset işlemini önce evde ve işlem bittikten sonra evde kumanda ile yapacağım. doğrumudur
                        aynen dogrudur.illa yazılım atarken tv veya anten kablosu takılı olacak diye bir mecburiyet yok.kolay gelsin.
                        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

bilgi için teşekkürler üstad.
                          ayrıca video anlatımda yazılımdan sonra keyfly ile işlem yapılıyor. 22.8.2007 yazılımından sonrada son emu yüklenmesi gerekiyormu? auto vs bozulmaz değilmi?

Yorum yap

bozulmaz istersen atabilirsin

Yorum yap

sag olasın üstadaım cok işime yaradı

Yorum yap

arkadaş ben deniyorum %1-2 de takılıyor.
                                bir türlü yükleyemedim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X