• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ~~fyt~~ arkadaşım çok sağol. Sabahtan beri cebelleşiyorum. Boot modunda yazılım atmadan tut da eski yazılıma dönmeye kadar aklına ne gelirse işte. Allah senden gani gani razı olsun.
    "Söz ola kese savaşı, Söz ola kestire başı, Söz ola ağulu aşı yağ ile bal ede bir SÖZ"

Yorum yap

• showtime auto olmadı yanlış birşeymi yaptım,auto olması için ne yapmam lazım

Yorum yap

• selamm aleykum dostlar,
        Dostlar sorum, bende Dosya NEXT YE-2000 SUPER X PLUS (USB'siz)
        fakat bu yazilim olurmu ?
        NEXT YE-2000 SUPER X PLUS_QNFM122.34_061708_TK0C0N0_pz.zip

Yorum yap

• Arkadaşlar bende Next 2000 CX Super Plus var. Mevcut yazılım QNEC108.45 11/20/06 iken USB den NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS_QNEC122.34_061708_TK0C1N0_pz.bin dosyasını sorunsuz yükledim. Fakat hotbird deki şifreli kanalları listeye ekleyemiyorum.Tarıyor buluyor ama kanal listesine eklemiyor.

Yorum yap

• arkadaşlar benim bu yazılımda dikkatimi çeken bi durum var.
            daha öncede böylemiydi bilmiyorum ama.
            girişler bölümünden girip kırmızı tuş 1234 yapınca cas açılıyor ya.
            oradan emu açık-emu auto açık yapıp kaydedip çıktıktan sonra şifreleri açıyor ya.
            Ondan sonra tekrar girişler kırmızı tuş 1234 yapıp cası kapatınca kanallar yine açık.
            emeği geçenlere teşekkürler...
            Saygılar Selamlar...
            HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• merhaba. ankara merkezden 90 lık çanakla hangi uydulardan yayın alınabilir. hotbird ve türksat haricinde. 17.06 yazılımını yüklememizi önerirmisiniz... teşekkürler...

Yorum yap

• orfaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                NIT search kapalıymış açıp taradığımda 13 kanal daha buldu fakat TRT bu kanallar arasında da yoktu.

Hotbird de de herhangi bi gelişme yok malesef.
                Diseq swich kulanıyorsan ayarlarını kontrol et. Genelde Türksat Diseq A (veya 1), Hotbird Diseq B (veya 2) olur. Sonra Nit açıkken tekrar kanal tarat bakalım düzelecek mi?......

Yorum yap

• Nilesat uydusu nasıl bulunur.

Yorum yap

• gunes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar benim bu yazılımda dikkatimi çeken bi durum var.
                    daha öncede böylemiydi bilmiyorum ama.
                    girişler bölümünden girip kırmızı tuş 1234 yapınca cas açılıyor ya.
                    oradan emu açık-emu auto açık yapıp kaydedip çıktıktan sonra şifreleri açıyor ya.
                    Ondan sonra tekrar girişler kırmızı tuş 1234 yapıp cası kapatınca kanallar yine açık.
                    emeği geçenlere teşekkürler...
                    Saygılar Selamlar...
                    Sizin Cas'ı kapatıp da kanal açık dediğiniz anda henüz Cw kéy değişmemiş bir andır. Yaklaşık 20 saniye ile 1 dakika arasında değişir bu cw'ler tekrar test etmek isterseniz bu kadar süre bekleyin kanalın açılmadığını göreceksiniz.

Yorum yap

• utopya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      showtime auto olmadı yanlış birşeymi yaptım,auto olması için ne yapmam lazım
                      Showtime Cinema1 kanalı üzerinde yaklaşık 20 saniye civarında auto yapıyor cihaz.

Yorum yap

• seikocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        HOCAM NEXT YE 2000 CIS SUPER PLUS uma yükledim fakat kumandamın düğmeleri çalışmıyor ne yapmalıyım
                        Scartın yerini değiştir.

Yorum yap

• Mach1 Hocam ellerinize sağlık sorunsuz çalıştı teşekkürler.
                          KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                          KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                          :tr:

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sizin Cas'ı kapatıp da kanal açık dediğiniz anda henüz Cw kéy değişmemiş bir andır. Yaklaşık 20 saniye ile 1 dakika arasında değişir bu cw'ler tekrar test etmek isterseniz bu kadar süre bekleyin kanalın açılmadığını göreceksiniz.
                            hocam cas ın içine girip emu kapalı yapınca zaten hemen kanal açılmaz oluyor.
                            Ancak dediğiniz gibi denedim ama yine kanallar açık.(15 dakikadır)

Cas ın içinde emu açık olarak kaydedip çıktıktan sonra Cas ı kapatıyorum. açılan tüm kanallar açık durumda.
                            Sadece dikkatimi çekti.
                            (hani olur ya bazı arkadaşlar cas ı kapattım kimse görmez diye düşünebilir).
                            Cas ı kapatın ama emu yu kapalı yaptıktan sonra...

Saygılar Selamlar.
                            HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• 17.6.2008 yazılımı açmıyor

üstadım bende yeni yazılımı yükledim açmıyor polsat lar bile açılmadı 15 dakika bekledim saygılarımla

Yorum yap

• arkadaşlar öncelikle selamlar bu siteye yen üye oldum
                                bu uydu yazılımları konusunda bilgi edinmeye çalışıyorum
                                next 2000 cıs super plus var yazılım yükledim usb den çalıştı güncellendi fakat
                                ben tam bilmediğim için kanalların hepsi gitti
                                arama yaptım ama hangi uyduları arıycağımı bilmiyorum sadece turksattan kanlları bulabildim baska uydu varmı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X