• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod Android app

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• okeyy Nickli Üyeden Alıntı
    hocam hala android box için apk yokmu
    Söylemiştim daha önce; webos için bitince android tarafına başlıcam ama önce tel ve tablet için yapabilirim...

Yorum yap

• Günaydın ustam,

V.1.0.7.1 bu nasıl bir versiyon no dur v.2 olması bu gidişle yıllar sürer

dün akşam yeşil update bir ara göründü.aşağıda zaten v.1.0.7.1 yazıyordu.yeşil update ok ledim.bişey değişmedi.sonra zaten kendiliğinden kayboldu.

focus bar ın etrafına kırmızı çizgi gelmiş.keşke içeriside kırmızı olsaymış.ya da şu arka gri fondan kurtulalım artık.yada rengi bir iki tık daha aç.siyah focus bar daha belirgin olsun.

şey gibi oldu şu aralar bizim Fenerbahçe taraftarının sayın Ali Koç a akıl vermesi gibi oldu.

Cocu gitsin Ersun Yanal gelsin

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
        Günaydın ustam,

V.1.0.7.1 bu nasıl bir versiyon no dur v.2 olması bu gidişle yıllar sürer

dün akşam yeşil update bir ara göründü.aşağıda zaten v.1.0.7.1 yazıyordu.yeşil update ok ledim.bişey değişmedi.sonra zaten kendiliğinden kayboldu.

focus bar ın etrafına kırmızı çizgi gelmiş.keşke içeriside kırmızı olsaymış.ya da şu arka gri fondan kurtulalım artık.yada rengi bir iki tık daha aç.siyah focus bar daha belirgin olsun.

şey gibi oldu şu aralar bizim Fenerbahçe taraftarının sayın Ali Koç a akıl vermesi gibi oldu.

Cocu gitsin Ersun Yanal gelsin

Çok ufak değişiklikler yaptığım için versiyonu o şekilde yapmıştım. Zaten düzenlemeler bitince versiyon tekrar 1.0.0 olacak..

Bardaki kızmızı çerçeve benim hoşuma gitmişti İçini de kırmızı gibi bişey yapabilirim denerim ama inan çok renk denedim hiçbiri hoşuma gitmedi. Arka plan için de denedim hep kötü geldi gözüme..

Şu info olayını ve settingsi de düzenleyip bitirsem hemen göndereceğim çok uzadı..

Alex gittiğinden beri Fener maçlarından keyif almıyorum.

Yorum yap

• Focus bardaki kırmızı çerçeve bence de iyi.arka fonu biraz açsan olur sanki.gri renk iyi aslında.şuan görsellikte pekte sorun yok.

bence de uzadı usta sen biran önce LG ye gönder. store ye geldikten sonra düzenlemeleri yaparsın.öncelik LG ye kabul ettirtmek olmalı.

Yorum yap

• Eline sağlık .

Yorum yap

• android apk sını bekliyoruz artık emeklerinize sağlık.

Yorum yap

• Ustam lg ye harici developer ile yükleyemez miyiz acaba yapmış olduğun uygulama çok güzel duruyor LG nin kabul eder en kısa sürede inşallah. Bizde bu güzel uygulamayı sayenizde kullanmayı nasip buluruz inşallah.
                85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
                  Ustam lg ye harici developer ile yükleyemez miyiz acaba yapmış olduğun uygulama çok güzel duruyor LG nin kabul eder en kısa sürede inşallah. Bizde bu güzel uygulamayı sayenizde kullanmayı nasip buluruz inşallah.
                  Merhaba;

Harici developer dediğiniz USB ile yüklemek ise LG uzun bir süredir bunu kaldırdı. Ya yukarılarda anlattığım gibi developer uygulamasıyla kurulmalı ya da LG de yayınlanmasını beklemelisiniz. Bence bekleyin çünkü düzeltmeleri bitirdim sayılır ve onay için göndereceğim çok yakında..

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
                    Merhaba;

Harici developer dediğiniz USB ile yüklemek ise LG uzun bir süredir bunu kaldırdı. Ya yukarılarda anlattığım gibi developer uygulamasıyla kurulmalı ya da LG de yayınlanmasını beklemelisiniz. Bence bekleyin çünkü düzeltmeleri bitirdim sayılır ve onay için göndereceğim çok yakında..
                    ...Ustam öncelikle elinize yüreğinize sağlık....başka bir şey sormak istiyorum ya LG tv nin ip adresinin portunu nasıl öğrenecez. Geçenlerde programı kurdum pc ye ,tv dende developer modunu aktif ettim ama ip adresinin portunun nasıl bulunacağını bilemiyorum bu konuda bilgi verebilir misiniz teşekkür ediyorum.
                    85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
                      ...Ustam öncelikle elinize yüreğinize sağlık....başka bir şey sormak istiyorum ya LG tv nin ip adresinin portunu nasıl öğrenecez. Geçenlerde programı kurdum pc ye ,tv dende developer modunu aktif ettim ama ip adresinin portunun nasıl bulunacağını bilemiyorum bu konuda bilgi verebilir misiniz teşekkür ediyorum.
                      LG Ide programında target configuration da new target connectionda port u kendi veriyor zaten onu değiştirmeyin.Sadece tv ya da emulator mu onu seçin ve tv nin IP adresini girin. Tv de developer mode uygulamasında mode on yaptıktıktan sonra key server ı da aktif edin ip adresi de oradadır ve sizden passphrasıı isteyecek pc deki lg ide programı..

Yorum yap

• developer mode süre kısıtlaması can sıkıcı

2 gündür uzatmıyormuşum.dün XorVod a bakayım dedim yeni versiyon gelmiş mi diye.silinmiş

ustam LG ye biran önce gönderde zırt pırt yüklemekle uğraşmayalım.

bu arada v.1.0.8 de info gelmiş.çok güzel olmuş.

bir 2 eksik var sanırım.mesala movie trailers de konusu olduğu halde info su aktif olmayan filmler var.

ayırıca bir filmin konusuna info ile göz attık diyelim.back tuşu ile çıktık.aynı filmin üzerinde iken tekrar infoya basınca açmıyor.kumandadan başka filme geçip tekrar o filme dönüp info ya basmak gerekiyor.

birde yine onurun bugün ne izlesemlerinde konu çok uzunsa infoda konunun tamamını okuyamıyoruz.ekrana sığmıyor.belki akıllı kumandalarda konuyu kaydırma aktiftir.

ama çok güzel olmuş

Yorum yap

developer mode süre kısıtlaması can sıkıcı

2 gündür uzatmıyormuşum.dün XorVod a bakayım yeni versiyon gelmiş mi diye.silinmiş

ustam LG ye biran önce göderde zırt pırt yüklemekle uğraşmayalım.

bu arada v.1.0.8 de info gelmiş.çok güzel olmuş.

bir 2 aksik var sanırım.mesala movie trailers de konusu olduğu halde info su aktif olmayan filmler var.

ayırıca bir filmin konusuna info ile göz attık diyelim.back tuşu ile çıktık.aynı filmin üzerinde iken tekrar infoya basınca açmıyor.kumandadan başka filme geçip tekrar o filme dönüp info ya basmek gerekiyor.

birde yine onurun bugün ne izlesemlerinde konu çok uzunsa infoda konunun tamamını okuyamıyoruz.ekrana sığmıyor.belki akıllı kumandalarda konuyu kaydırma aktiftir.

ama çok güzel olmuş
                          İnfo konusunu ben düzelttim de siz de yok o versiyon Akşama son halini yüklerim. Ben asıl focus olaylarıyla ilgilendim çok yanlış şeyler yapmışım onları düzelttim ya da düzelttiğimi sanıyorum

Not: Konusu olduğu halde dediğin info iconu çıkmıyorsa o konu çok kısadır ve ön izlemede tüm açıklama zaten görünüyor demektir ama dediğim gibi sizdeki versiyonda düzeltilmemiş olabilir. Diğer uzun konuların sığma olayını falan düzelttim.

Yorum yap

• akşam tekrar laptop dan yükleyeyim.dünden beri XorVod silinmiş

bağımlılık yaptı artık sadece XorVod kullanıyorum

focus dan kastın ne ustam film afişlerinin netlik ayarı mı? oysa afişler çok bulanık görünüyor.movie trailers dekiler ise muazzam netlikte.

Yorum yap

akşam tekrar laptop dan yükleyeyim.dünden beri XorVod silinmiş

bağımlılık yaptı artık sadece XorVod kullanıyorum

focus dan kastın ne ustam film afişlerinin netlik ayarı mı? oysa afişler çok bulanık görünüyor.movie trailers dekiler ise muazzam netlikte.
                              Focustan kastım klasik kumanda ve akıllı kumanda (mouse gibi düşünün) ile gezinmede ilgili linke, düğmeye odaklanması. Sen klasik kumanda kullandığın için bazı sorunları farketmemişsindir. Biraz derin konu kafanızı karıştırmıyayım..

Afişlerdeki netlik olayına hiç bakmadım ilgili kısma yerleşirken en boy oranlarını değiştiriyorum sadece ve bazı oranlara sahip resimlerde bu bozulmaya yol açıyor olabilir. Movie trailerdaki afişler zaten olması gereken en boy oranlarına (boyut değil orandan bahsediyorum) sahip yani bildiğin afiş formatı Bakmak ilgilenmek gerek.

Aynı linke ait infoya 2. kez girince çıkmıyormuş, haklısın. Düzeltmek gerek

Yorum yap

• Versiyon 1.1.0 oldu;

info da sadece klasik kumanda ile kaydırma eklemedim yani uzun infolarda şimdilik gösterdiği kadarını görürsün. Onur ise zeki kumandasıyla kaydırma yapabilir ama klasik kuandaya da ekleyeceğim.

infodaki 2. kez girişi de düzelttim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X