• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps au yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps au yardım

sayın hocam yeni tps au yazılımını yükledim ama eskisi gibi taranıyor diyor sonra ok diyo ama açmıyor benmi yanlış bir şeyler yapıyorum bilmiyorum lütfen beni birileri bilgilendirsin???

arkadaşlar ilk once yazalım atmadan makinayı resetleyın yazılım atıktansonra tekrar resetleyin kanalları taratın http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29551 resimli anlatımı newcamd1 re adresleri girin sonucu bul deyin okadar sorun olmaz birde makinadan yedeklenmiş kanallari çağırmayın onada dikkat edin sorun yaratır bilginize emuyu açın tps yi enson güncelleyin iyi seyirler
    DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

emu aktif etme cihaz bilgisi ok 1973 yeşıl renk olacak tps nin üzerine gel cihazı fişten çek tak açar iği günler
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

sağolun arkadaşlar

Yorum yap

mrb arkadaşlar tps au için olan en son yazılımı attım newcamd 2 ile çakışıyor yani tps otomatik yapıyor ama newcamd 2 ye geçtiğim zaman newcamd2 çalışmıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

audi73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            mrb arkadaşlar tps au için olan en son yazılımı attım newcamd 2 ile çakışıyor yani tps otomatik yapıyor ama newcamd 2 ye geçtiğim zaman newcamd2 çalışmıyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz
            arkadaşım ikisini aynı anda seyredemesin sadece newcamd1 deyken tps au yapar kanallar aynı anda çalışır newcamd2 çalışmaz hiçbirşey yapmana gerek yok kolay gelsin
            DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

mrb arkadaşım ilk önce sorumu cevaplandırdığın için teşekkür ederim ben ikisinide ayni zamanda kullanamayacağımı biliyorum benim sormak istediğim mesela newcamd 1 kullanıp newcamd2 ye geçtiğim zaman kilitlenme oluyo bunun için ne yapmam gerek iyi akşamlar

Yorum yap

mrb arkadaşım ilk önce sorumu cevaplandırdığın için teşekkür ederim ben ikisinide ayni zamanda kullanamayacağımı biliyorum benim sormak istediğim mesela newcamd 1 kullanıp newcamd2 ye geçtiğim zaman kilitlenme oluyo bunun için ne yapmam gerek iyi akşamlar
                mrb arkadaşım bildim kadarıyla 2 si aynı anda çalışmıyor çakışma oluyor o yüzden sanırım bi ara newcamd1 dede vardı şu an yok belkim ileride gösterir yeni yazılım çıktıkça yinede kesin bilmiyorum sagilar

Yorum yap

önce emu yu kapat sonra newcamd2 yi aç ozaman kilitlenme yapmaz
                  tps için newcamd2 den 1 e geç emu yu aç tps kanallarından birine gel mute+kırmızı tuşa bas iyi seyirler

Yorum yap

arkadaşım eyer donuyorsa yakanallarını yeniden taratmadın yada yazılımı atarkar cihazını iki kere yazılımdan önce ve sonra reset atmadım yoksa böyle problem olmaz çünkü bende nevcamd1 den kumanda uzerinde nevcamd2 kiye geçiyorum hiç surun olmuyor ben cihaza yazılımı atmadan önce cihaza reset atıp yazılımı attıktan sonrada reset atıyorum kanallarımıda yeniden taratıp emuyuda açıp nevcamd1 ve ikide hiç sorun olmadı şimdiye kadar ayrıca tps ve absatta sorunsuz çalışıyor nevcamd1 le aynı anda

Yorum yap

sağol şampiyon arkadaşım teşekkür ederim

Yorum yap

TPS'ler çalışmıyor.sanırım yazilim buraya kadarmış.
                        KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

Çalışıyor sorunsuz...
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

tps ler problemsiz çalışıyor arkadaşlar,bilginize

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Çalışıyor sorunsuz...
                              Hocam Şu saate kadar ne yaptım ettimse çalıştıramadım.
                              Newcam kapalı, sistem bilgisi yeşil(1973 ilekapatıp açtım) maalesef bendeki 9000Ultra çözmüyor. "Taranıyor" "OK" diyor ama çözmüyor.
                              Dün gece saat 2 de kapadığımda çalışıyordu. Eğer siz çözüyor diyorsanız benim makinada sorun var demektir. Aynı yazılıma reset çekip tekrar yazılım yüklersem sorun olurmu? Makinaya zarar vermeden nasıl yaparım bunu?
                              Saygılar
                              Hocam tamam hallettim,
                              Makinayı elektrikten kesip takınca düzeldi.
                              Bazan kanallarda takılınca bunu yapıyorum düzeliyor demekki Auto içinde yapmak gerekiyor.
                              pazar günü Geçti boşuna .
                              KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X