• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod - LG Webos Uygulaması

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
    xorion ustam hafta sonu memleke gittiğim için user ve pass lara bakamıyorum.maşallah sen bayağı takiptesin

ellerine sağlık
    Araya VK OtoPortalı bile sıkıştırdım...

Bi de tospaa şarkıları söylersniz

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
      IPTV de gruplama olacak o zaman bu sorunlar kalkacak.

Back tuşuyla geri gitmelerde tek tek gitmesi gerek hangi linkler arası oluyorsa yazın ben de bakayım..
      Ustam örneğin turkvod da bir iptv link açıcam alt başlıklarda eğer parse hatası, link yok hatası aldığında geri tuşu tek tek geriye atmıyor...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

• habib_723 Nickli Üyeden Alıntı
        Ustam örneğin turkvod da bir iptv link açıcam alt başlıklarda eğer parse hatası, link yok hatası aldığında geri tuşu tek tek geriye atmıyor...

hmmm parse hatası sonrası oluyorsa bir bug gibi görünüyor. İlgileneceğim...

Yorum yap

hmmm parse hatası sonrası oluyorsa bir bug gibi görünüyor. İlgileneceğim...
          Tesekkur ederim saolasin ustam..

85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

User ve pass gönderdim.

Tv de uygulama üzerinden eklediğiniz iptv linklerinizin user ve pass ile ilgisi yoktur.

Eğer linki eklediniz ve kanallar gelmiyorsa ya link sağlam değildir ya da bazı parametrelerini yanlış girmişsinizdir. Domain, port gibi....
            tşk ederim ben sizin girdigininiz ıptv lerden bahsetmiştim cogu calışmıyor deneme oldugundan mı yoksa güncelligi bittiginden mi hani hazır liste var acılsa güzel olurdu tabi zaman meselesi benim kendi listem yok..yada sadece tr listesi olsa günlük linklerle tadından yenmez ama tabi emek meselesi saygı duyarım..
            böyle bir calışmanız olacak mı sonra

Yorum yap

• aliuzman Nickli Üyeden Alıntı
              tşk ederim ben sizin girdigininiz ıptv lerden bahsetmiştim cogu calışmıyor deneme oldugundan mı yoksa güncelligi bittiginden mi hani hazır liste var acılsa güzel olurdu tabi zaman meselesi benim kendi listem yok..yada sadece tr listesi olsa günlük linklerle tadından yenmez ama tabi emek meselesi saygı duyarım..
              böyle bir calışmanız olacak mı sonra
              Haaa evet o linkler hazır listeydi ve güncelliğini yitirmiş olabilir. Belki sağlam listeler bulursam eklerim.. Ya da ileride bu tür linkleri alan bir modul falan yaparım..

Yorum yap

• xorion usta samsung smart tv ler içinde en kısa zamanda boyle guzel bir uygulamayı bekliyoruz emeginize saglık.

salihli45
                Efsane Next 2000 Serisine kaldığı yerden devam...

Next&NextStar Yazılımları :
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Emeğinize sağlık çok güzel bir uygulama olmuş. Ben de bir user ve pass alabilir miyim?

Yorum yap

• http://xorvod.com/

site çok mu amatörce ustam.sana pek yakışmıyor

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                      http://xorvod.com/

site çok mu amatörce ustam.sana pek yakışmıyor
                      Siteyi wordPress ile hazır bir tema kullanarak yaptım. Benim için en kolayı buydu. Kolay ve hızlı olunca da biraz basit oluyor maalesef

Ben de ilk okuduğumda webos uygulamam için diyorsun sandım da üzülmüştüm valla

Siteye zaman ayırmak çok zor geliyor şu iptv yi yenileyyim önce.. Çok yakında görüntülerini vereceğim..

Yorum yap

• Hocam Allah kolayık versin belki daha önce söyleyeceklerim yazılmıştır.Yazıldıysa kusura bakma.Kullanıcıya göre herşey kusursuz olsun istiyoruz insanız işte.. Bu şekil eksikleri hataları hep beraber giderecegiz. iptv oynarken okey tusuna bastıgımızda kanallistesi yok .Geri cıkıyoruz tekrar başa dönüyor.Son dönemlerde iptv listeleri gurup gurup sınıflandırılmış buda ip tv listelerinin özelligi bildiginiz üzere Örnek spor belgesel film v.s. olarakta ekleme yapılabilirmi İlk yüklenirken kırmızı loding cok büyük biraz daha kücültülebilir veya farklı alt kösede vs yapılabilir.

Yorum yap

• Selam, öncelikle elinize sağlık. Bir user password de ben alabilir miyim?

Teşekkürler..

Yorum yap

• hayal Nickli Üyeden Alıntı
                            Selam, öncelikle elinize sağlık. Bir user password de ben alabilir miyim?

Teşekkürler..
                            gönderdim.iyi seyirler...

Yorum yap

• AspavA Nickli Üyeden Alıntı
                              Hocam Allah kolayık versin belki daha önce söyleyeceklerim yazılmıştır.Yazıldıysa kusura bakma.Kullanıcıya göre herşey kusursuz olsun istiyoruz insanız işte.. Bu şekil eksikleri hataları hep beraber giderecegiz. iptv oynarken okey tusuna bastıgımızda kanallistesi yok .Geri cıkıyoruz tekrar başa dönüyor.Son dönemlerde iptv listeleri gurup gurup sınıflandırılmış buda ip tv listelerinin özelligi bildiginiz üzere Örnek spor belgesel film v.s. olarakta ekleme yapılabilirmi İlk yüklenirken kırmızı loding cok büyük biraz daha kücültülebilir veya farklı alt kösede vs yapılabilir.
                              Şu an için iptv de video ekranında listeyi göremiyoruz ama kumandadan program tuşlarıyla ileri gidebilirsiniz yani video ekranından geri gitmeden.

Hep söylüyorum yine söyleyeyim. IPTV kısmını tamamen yeniliyorum ve gruplama falan zaten olacak hatta bence gayet güzel özellikler de gelecek. Çok yakında ilk gösterim resimlerini ya da videosunu verebilirim.

Yorum yap

• xorion ustam kanal listeleri yüklendikten sonra filtrelemede filtre yaptıktan sonra normal kumandayla arama yerinden kanal seçme yerine gelmiyor. akıllı kumandanın air mous özelliği ile seçebliyorsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X