• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İspanya - Türkiye milli maç

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İspanya - Türkiye milli maç

28 Mart 2009 tarihinde karşı karşıya gelecek olan İspanya - Türkiye milli takımları arasındaki maçı NTV ile NTV Spor ortak yayınlayacak.

Türkiye saatiyle saat 23.00’te başlayacak

ispanya ile milli maçımız burada!!!!!

hotbird canal24 horas ve tve internecional ispanyol kanallarından canlı bu akşam 11.727 v.ispanya yağmurlu/en kaliteli görüntüler burada.kaçırmayınız.iyi seyirler.

Yorum yap

şifre olacakmı acaba?

Yorum yap

trt nin yayınlayacağı maçın şifreli olduğu yazılı fakat güncel sofcamla izleneceği belirtiliyor
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kemal1923 Nickli Üyeden Alıntı
          hotbird canal24 horas ve tve internecional ispanyol kanallarından canlı bu akşam 11.727 v.ispanya yağmurlu/en kaliteli görüntüler burada.kaçırmayınız.iyi seyirler.
          şifresiz,bedavadır!!!!!

Yorum yap

bu haberimi neden banladınız sn.admin????????

ispanya ile milli maçımız burada!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Yorum yap

konular birleştirildi

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                konular birleştirildi
                önceki haber şifreli reklamıydı.ben arkadaşımızı zor durumda bırakmamak için bedava ,şifresiz kanal haberi verdim!!!!

bir çok yerden de teşekkür aldım.
                örnek:
                parsana42
                Co-Administrator

Giriş: 04-12-2005
                Mekan: 43
                Meslek...: Serbest
                Kan Gurubunuz: B RH(+)
                Cihaz...: Next&NextStar
                Mesajlar: 8,091 İlgi: hotbird canal24 horas ve tve internecional ispanyol kanallarından canlı bu akşam 11.727 v.ispanya yağmurlu/en kaliteli görüntüler burada.kaçırmayınız.iyi seyirler.

--------------------------------------------------------------------------------

Bilgiler için teşekürler arkadaşım...yerli kanalda spiker gevezeliği çekeceğimize buradan seyrederiz daha iyi olur.

Yorum yap

HOTBİRD HD yayin yapacak kanal varmı şifreli fark etmez

Yorum yap

arkadaşlar ben ntv yi aradım..

şifre kymucaklarmış

Yorum yap

o ispanyol kanallarında şu dakika itibarıyla sinyal yok bilginize

Yorum yap

Yağcılık almış yürümüş damara göre kan,nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa,avatarlar neye göre değişiyor?Bir insanın önce kendisine saygısı olacak,kendine saygısı olmayanların başkalarına saygısı hiç olmaz,köylü yurdun efendisidir köylü söylüyor gerçekleri ama dinleyen olmuyor ondan sonra medyada bilgi kirliliği sorumlusu kim?Yanıt yok,düşün Allah düşün,Allah sonumuzu hayır etsin.Saygılar.

Yorum yap

nightmare45 Nickli Üyeden Alıntı
                          o ispanyol kanallarında şu dakika itibarıyla sinyal yok bilginize
                          o ispanyol kanallarda dün gece yayın hiç kesilmedi.doğuş gurubuna mı çalışıyorsunuz kardeşim!!!!ispanyol kanalları devlet tv leridir.general electric co.ortağı değildirler.saygılar..:helal:

Yorum yap

vedath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            HOTBİRD HD yayin yapacak kanal varmı şifreli fark etmez
                            var bilgi www.flysat.com dan ulaşabilirsin!!!
                            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Dostum ben ATV sinyali alamıyorum Allah rızası için maçtan mahrum olmayayım yaf ,
                              bir akıl verin bana Ne euro ne Türk Atv çıkmıyor ben de , eskiden Biss *** diye birşey vardı, yine öyle bir şey mi yükleyecez ya da manuel girecez ? bilen varsa nolur söylesin. Rica ediyorum yaf
                              DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
                              KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X