• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

500 alyım mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

pitt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O fiyata hiçbir firma vs sana orjinal 500 s vermez..Zaten şu an orjinalin üretimi durduruldu.Geçen hafta aynı yerden aynı cihazı arkadaşım aldı.Taş gibi.Zaten şu an dream 500s kulllananların %60 ından fazlası klon kullanıyor.Benim 500s de(ekimde aldım)klon ve daha tık demedi.7/24 açık..Hiç düşünme al derim.Sadece imaj olarak gemini 4,20 ve üzeri imajı yükleme.Ds team,nabilo,nemesis,pli,sattv vs onlarca imaj var.
    gemini 4,20 ve üzeri imajı yüklenirse ne olur.asıl sorulması gereken bu sorudur.siz kendiniz yükledinizmi veya yükleyenden duydunuzmu ne gibi sorunlarla karşılaştılar.bilgi için teşekkürler.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      kardeş dm500 orginal kalmmış kalsa bile o fiyata bulman imkensız
      alacağım yer ile defalarca goruştum.orjinal ve garantili olduğu konusunda her türlu açık.firma ismi veremiyorum reklam olabilir diye ama isteyene pm ile verebilirim.tanınmış bilinen bir firmadır.tunerinden,mac adresine kadar tum bilgileri alabilirsiniz.bunun bir kaç kez konusu oldu.dediğim gibi isteyene adresini ve diğer bilgilerini pm ile verebilirim....

Yorum yap

ver bakalım arkadaşım orj bizde alalım
        :tr:

Yorum yap

pm olarak adresini yolladım bakabilirsin.

Yorum yap

bilgileri ve adresi banada gönderirmisin teşekkür ederim

Yorum yap

pm olarak yolladım arkadşım....

Yorum yap

arkadaşım bana da pm yollarmısın bende almayı düşünüyorum

Yorum yap

banada gönderirsen sevinirim
                  NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                  NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                  D-SMART NEXT 9500 X CIS
                  NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

banada gönderirsen sevinirim

Yorum yap

takdogan dostum 1 ay önce 500+ aldım. ondan 1 ay önceside 500s araştırması yaptım. distribütöründen tutunda 500s clon satan tüm firmalarla görüştüm. karaköydeki firmalarla. clon satan firmaların bazıları bana orjinal olduğunu söylediler. bazılarıda clon ile orjinal aynı ikiside aynı yerde üretiliyor dedi. distribütör ile yaptığım görüşmede 500s üretimi 2 senedir yapılmıyormuş. ve dreambox firmasının çinde hiçbir şekilde üretimi yokmuş. şu an için üretimleri taiwanda yapılmakta ve ileride yeni modeller danimarkada yapılan fabrikada üretilmeye başlanacakmış. eğer orjinal diyen varsa inanma derim. çoğu clon satan firmalar hep böyle diyorlar. hepsi aynı diyorlar orjinalde var elimde diyorlar. karaköy piyasasından 500s alacaklara uyarıdır. karaköy piyasasında 500s orjinal kesinlikle bulunmamaktadır.

Yorum yap

benım bahsettiğim yerde 1. kalite olarak tum orjinal dm500s'in içinde ne varsa aynısı bundada var hatta mac adresi 09 00 xx xx olarak başlıyor gemini 4,4'ü yukleyip kullanan var ve cihazı zarar gormedi... tabii inanmak size kalmış benımkı sadece bilgi....bende oradan aldım ve sorunsuz kullanmaktayım.

Yorum yap

1. sınıf klon benim aldığımda 1. sınıf clon aldıysam hayırlı olsun arkadaşım
                          NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                          NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                          D-SMART NEXT 9500 X CIS
                          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

walla arkadaşlar ben konuştuğum firmaların yalancısıyım. clon ürün satanlar bile bana böyle bir açıklama yaptılar. clon ürünlerin çinde 3-4 firma tarafından üretildiğini ve bütün clon ürünlerin bu firmalardan geldiğini ve aralarında farkların olmadığını söylediler. clon ürün kullanmadım. o yüzden ben sadece araştırmalarım sonucunda öğrendiklerimi aktarmak istedim.

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              alacağım yer ile defalarca goruştum.orjinal ve garantili olduğu konusunda her türlu açık.firma ismi veremiyorum reklam olabilir diye ama isteyene pm ile verebilirim.tanınmış bilinen bir firmadır.tunerinden,mac adresine kadar tum bilgileri alabilirsiniz.bunun bir kaç kez konusu oldu.dediğim gibi isteyene adresini ve diğer bilgilerini pm ile verebilirim....

Yorum yap

lütfen 500 s orjinalin nerde olduğunu bana da pm atarmısın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X