• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-3

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

karaoglan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sinyal %81 kalite %61-62 arasi gidip geliyor hocam forumda %53 kalite ile tps auto yapan arkadaslar varmıs.
    evet mesela ben :ehehe:

Yorum yap

sinyal %81 kalite %61-62 arasi gidip geliyor hocam forumda %53 kalite ile tps auto yapan arkadaslar varmıs.
      Kaliten %53 ise Tps'in auto yapması gerekli. Eğer yapmıyorsa ya sizin bu işlemi Hotbird uydusu üzerinde yapmıyorsunuz ya da cihazın yanında elektronik başka bir alet var. (Telsiz Telefon, GSM Telefonu, DVD, VCD vs.)

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kaliten %53 ise Tps'in auto yapması gerekli. Eğer yapmıyorsa ya sizin bu işlemi Hotbird uydusu üzerinde yapmıyorsunuz ya da cihazın yanında elektronik başka bir alet var. (Telsiz Telefon, GSM Telefonu, DVD, VCD vs.)
        hocam uydunun yaninda vcd cihazi var tv cift skart girisli bir girisinde uydu bir girisinde vcdnin skartı var sokmemimi tavsiye ediyorsunuz. kalitem %61 şuan. birde oyle deneyim ben.

Yorum yap

hocam tps autoyu kapali olan herhangi bir multi kanalı uzerinde yapiyorum.

Yorum yap

arkadaşlar şuan Nova paketini seyretmenin bir yolu varmı acaba şimdiden teşekkürler..
            PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

vcdyi soktum uydunun yanindan hocam. ama hala tps auto yaptiğimda cihaz bilgi alamiyor diyor ayrica multiler bugun hep acik hic sifreye girmedi genelmi acik bugun acaba. ab sat lara ise sifreli onlarin ustundede deniyorum tps autoyu yine ayni ikazi veriyor.

Yorum yap

doktora, tasarima,uzmana ve diger arkadaslara yazilim icin tesekkürler ellerinize saglik
                Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

vcdyi soktum uydunun yanindan hocam. ama hala tps auto yaptiğimda cihaz bilgi alamiyor diyor ayrica multiler bugun hep acik hic sifreye girmedi genelmi acik bugun acaba. ab sat lara ise sifreli onlarin ustundede deniyorum tps autoyu yine ayni ikazi veriyor.
                  ab sat adi üstünde tps degilki tpsle acasin multiler aciksa tps calisiyor demektir
                  Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

Arkadaslar yardım !!
                    Next 2000 cx super plus (usb) cihaz 18 Nisan yazılımı yuklu idi
                    dun gece hafızayı yedekledikten sonra kör tarama yaptırdım. daha sonra hafıza geri cagırdım. cihaz kilitlendi. arkadan power dugmesi ile kapatıp acınca on panelde boot -> 117A yazdıktan sonra 1 yazıp kalıyor tv ye siyah bir goruntu geliyordu.

az once bilgisayardan boot modunda 18 nisanı attım yine on panelde 177A yazdıktan sonra 1 yazıp kalıyor. 3 ocak yazılımını boot ile attım bu seferde 115A yazıp kafasına gore 1 - 5 veya A yazıp geri bootlanıyor surekli kapanıp acılıyor.

ne yapabilirim ?

Yorum yap

işlemci arzalanmiş olabilir,tekrar boot yükleyiniz
                      UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

eko67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        işlemci arzalanmiş olabilir,tekrar boot yükleyiniz
                        denedim hocam eski versiyonlarıda yukledim yukleme asamalarını sorunsuzca yapıyor. islem bittikten sonra on panelde -OFF yanıp sonuyor. power'dan kapatıp acıyorum. acılırken eski 117'den onceki versiyonlarda surekli boot olup kapanıp acılmaya calısıyor. 18 nisanı yine boottan yukledigimde ise acılırken 117A'dan sonra 1 yazıp oylece kalıyor

Yorum yap

DarkErhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          denedim hocam eski versiyonlarıda yukledim yukleme asamalarını sorunsuzca yapıyor. islem bittikten sonra on panelde -OFF yanıp sonuyor. power'dan kapatıp acıyorum. acılırken eski 117'den onceki versiyonlarda surekli boot olup kapanıp acılmaya calısıyor. 18 nisanı yine boottan yukledigimde ise acılırken 117A'dan sonra 1 yazıp oylece kalıyor
                          boottan yükleme bile cihazı kurtaramadıysa bence yetkili servisle irtibata geçmekte fayda var...

Yorum yap

biltek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşlar şuan Nova paketini seyretmenin bir yolu varmı acaba şimdiden teşekkürler..
                            kart paylaşımı ile izleyebilirsiniz..

Yorum yap

[QUOTE=karaoglan05;314248]cihaz bilgsinden baktim yazilim 18,04,2008 yaziyor. dediğin gibi eski olsa wievleri acmazdi. verdiğin bilgiler icin saol arkadasim bugune kadar tps auto yapamadan yasiyordum ayni sekilde devam edicem herhalde artık ama insanin aklinada neden olmuyor sorusu girdimi beynini kemiriyor sinyalim %de 41 di daha once sorunu ona bağliyordum simdi 60 a yuksellttim yine olmuyor.[/QUOTE
                              sorununu çözdünmü bilemiyorum ama cihaz üzerinde kart yada modül takılı ise açmamazlık yapabiliyor haberin olsun(tps)

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı
                                boottan yükleme bile cihazı kurtaramadıysa bence yetkili servisle irtibata geçmekte fayda var...
                                oyle yaptım hocam. flash arızası dediler. bu cihazlarda ilk defa boyle bir durumla karsılastıklarını soylediler. bakalım artık nezaman cıkarsa off off

bide benim icin en kötü durum ne olabilir acaba ? yani kaca patlar? cihazı alalı 1 ay olmustu. İzmir Çankaya'dan almıstım suan memlekette Hatay'dayım kutunun icindeki garanti belgeleri acılıp doldurulmadı bile bu sorun olur mu ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X