• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 pvr kayıt problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 pvr kayıt problemi

zaman ayarlı kayıt yapamıyorum,yardımlarınızı bekliyorm......

22-8 yazılımından sonra sürekli kayıt problemi yaşıyorum. kayıt yapıyor fakat boyut küçük diyerek göstermiyor.

Yorum yap

arkadaşlar benim anlayamadığım ilk defa bir cihazda doğru düzgün bir yazılım çıkarılamıyor 9000 pvr cihazına çıkardıkları yazılımlarda henüz doğru düzgün yazılım çıkartılamadı yazılımlar çıkartılıyor ama bir yeri düzeltip bir yerleri bozuyorlar ben pişman oldum aldığıma sürekli problem yaratan bir cihaz goldmasterin 9900 pvr cihazı var arkadaşımda kayıt konusunda bir numaralı cihaz bir eksigi var oda eternet bağlantısının olmaması ne yapalım artık düzeltileceğini umut etmekten başka yapa bileceğimiz başka bir şey yok paramızla rezil oluyoruz
      next 9000 ulltra pvr motorlu çanak

Yorum yap

cihaz devamlı sorunlu
        ithalatcı firmaya iade edip paramızı alamazmıyız arkadaşlar..?
        sonucta cihaz sorunlu bizi kandirmaya ne hakları var acaba..?

Yorum yap

Malesef bende aldım

Bu cihazın kutusunun üstünde yazanlara kanıp aldım,ama son derece pişmanım.Geri alsalar hemen iade ederim.Eksikleri söylüyoruz,yazılım hatası yeni yazılım çıkacak deniliyor.Kardeşim,yazılımlarını tamamla öyle satışa çıkar.Bana ayıplı mal satmaya hakkın yok.

1.TIMER ayarlanıp kayıt yapmıyor.
          2.TIME SHIFT durumunda normalde durdurma tuşuna basıp,tekrar bastığınıza durdurduğunuz yerden devam etmesi gerekir(bende başka bir cihaz var o yapıyor)ken normal yayına gidiyor kendin geri kaydırıp seyrediyorsun.
          3.Çift TUNER olmasına rağmen LİG TV,PİP durumunda görüntülerin yerini değiştirince donuyor.
          4.Donmalarda ve elektirik kesintilerinde cihaz yeniden devreye sokulduğu için saat ve timer iptal oluyor,sistem şarj edilebilir bir pil ile takviye edilse sıkıntı yaşanmazdı.

Yorum yap

9000 ultra pvr piyasada en pahalı cihaz olmasına rağmen istenen verim yok. yazılım hep hatalı,özellikle son yazılım tamamen berbat! ne kayıt yapıyor,nede önceden yapılmış olan kayıtlar izlenebiliyor.cihaz değerine göre beklentilere cevap vermiyor. sorumlu kişilerin biran önce düzgün bir yazılım çıkarmasını bekliyorum.lütfen müşteri memnuyetini önemseyelim.

Yorum yap

SORUN1:

merhaba sevgılı arkadaslarım next 9000 ultra PVR aldım fakat bu cıhaz benı sınır ettı suan uzerınde 22 agustos 2007 yazılımı yuklu sw versıon 1.0a yuklu fakat hdd bıturlu aktıf olmuyor nezaman cekım yapmaya kalksaım fırst stop scramble recordıng uyarını verıyor cıhazı arkadan kapatıp acınca yada fabrıka ayarlarına getırınce kısa bır surelığıne sorun duzelıyor fakat engec 30 dakka sonra gene aynı uyarıyı alıyorum teknık servısle konustum yazılım enson dıyorlar ama okadar para verdım cıhazı kullanamıyorum sorunun nerden kaynalanmıs olabılecegını bılen bır arkadasın tavsıyelerıne ıhtıyacım var daha once goldmaster kullandım hıc bır sorun cıkarmadı o cıhaz tek tusla kayıta herzaman gectı ama next benı sınır ettı tps autoları gayet ıyı acıyor newcamd1 serverı de acıyor ama cekım yapmıyor.

SORUN2:

9000 ultra pvr da bulunan bır ayar var emaıl ayarları bu konudada nereyı arasam yada sorsam bır turlu ayarları yapamadım evde modem var fakat bılgısayar yok next teknık servıısde bana net cevap vermedı bu emaıl ayarlarını nasıl yapabılırım forumda aradım ama bulamadım.

yardımlarınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X