• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Merkezi Sistem Sinyal Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Merkezi Sistem Sinyal Sorunu

Merkezi sistem uydu sistemi kullanmaktayız uzun süredir hotbird uydusunda sinyal yok TÜRKSAT düzgün çalışıyor multiswitch'den bir kablo indirmiştik mutfak için hem mutfakta hemde salonda hotbird uydusunda sinyal yok çatıya çıkıp kontrol ettim çanaklardaki lnblerdeki kablolar sağlam multiswitchdeki kablolar sağlam ve 1 TÜRKSAT 2 hotbird e bağlı galiba sorun nerede olabilir?

ali0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merkezi sistem uydu sistemi kullanmaktayız uzun süredir hotbird uydusunda sinyal yok TÜRKSAT düzgün çalışıyor multiswitch'den bir kablo indirmiştik mutfak için hem mutfakta hemde salonda hotbird uydusunda sinyal yok çatıya çıkıp kontrol ettim çanaklardaki lnblerdeki kablolar sağlam multiswitchdeki kablolar sağlam ve 1 TÜRKSAT 2 hotbird e bağlı galiba sorun nerede olabilir?
    Arkadaşım nasıl neyle vakfında her şey sağlam oturduğun il nere

Yorum yap

Bağlantılar sağlam gözüküyor herhangi bir gevşeklik falan yok multiswitch ve lnbdeki kabloları kontrol ettim onlarda saglam ankara da oturuyoruz sorun lnb de olabilir mi

Yorum yap

Bağlantılar sağlam gözüküyor herhangi bir gevşeklik falan yok çanak ve lnb sinyal kontrolü yapılacak çanak ve lnb sinyalinde sıkıntı yoksa sanntrala gelen kablolar ölçülecek ordafa sıkıntı yoksa santral çıkışları kontrol edilecektir Ankara nın hangi semtindesin yönetici misin faceboxda tel var switch ve lnbdeki kabloları kontrol ettim onlarda saglam ankara da oturuyoruz sorun lnb de olabilir mi
        Arkadaşım öyle gözle elle kontrol olmaz uydu bulucu cihazla hotbirt uydusuna ait canak

Yorum yap

Hocam elimde cihaz yok başlıca sıkıntı nerede olur diye merak ettim en iyisi bir uyducu bulup yaptırmak ilginiz için teşekkür ederim.

Yorum yap

Hocam elimde cihaz yok başlıca sıkıntı nerede olur diye merak ettim en iyisi bir uyducu bulup yaptırmak ilginiz için teşekkür ederim.

Arkadaşım ankaraňın hangi semtindesin yönetici misin bizde ankardayız bu işlerle uğraşıyor uz uydu merkezi sistem kamera görüntülü diafom mevcuttur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X