• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OSCam WeTek Play2 [11704]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Anladımkı elecde tanberg kanallarının net geo olanlarında sınyal alamamamın sebebı settıngten oldugu anlaşılıyor.
    Droıdde aynı sınyal ıle sıkıntısız 7 kanaldanda sınyal alarak kanalları açıyor.
    Elecdekı sıkıntıyı sıfır elec kurarakmı çözmem gereklı.

çanaktan gelen sınyal ıle ılgısı yok gıbı.
    Teşekkurler
    WETEK Play 2 4K
    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Elecde sinyalleri web browserda görebilirsin.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• sayın ustatlar cihaz da kanallar yok 3 çizgiye basıp oradaki seçeneklerden birine uploud yaptım ondan sonra cihaz da kanal lar yok saygılar

Yorum yap

• Ne yaptın ki Furkan?

Sevgiler...

Yorum yap

• sayın ozkaradag hocam bir şey yapmadım wetek tv iken restore channel list e yıkladım ondan sonra kanal listesi silindi her halde cihazda kanal listesi gözükmüyor saygılar

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Rar içindeki dosyayı çıkartın.APK dosyasını wetek'e atıp kurun.Sonra config dosyasının içindeki dosyaları "mnt/sdcard/config" veya "storage/emulated/0/config" içine atın ve ana menüden oscama start verin.

http://s3.dosya.tc/server10/vzz0oo/O...11213.rar.html
              üstad ben zaten bunları yaptım ama açılmıyor bunu kaç defa denedim ma açılmıyor kanallar.frekanslarda doğru.

Yorum yap

• furkan 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın ozkaradag hocam bir şey yapmadım wetek tv iken restore channel list e yıkladım ondan sonra kanal listesi silindi her halde cihazda kanal listesi gözükmüyor saygılar
                Yeniden at.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                  Yeniden at.

Sevgiler...
                  sayın hocam attım olmadı nereye atacağız ben ftp ile direkt cihazın ana menüsüne attım doğrumu acaba saygılar

Yorum yap

• Restore diye bir bölüm var, oradan alacaksın.

Sevgiler...

Yorum yap

En sonunda droidi bugün kurdum ve Tanbergler çalışıyor.Bu oscamı "OSTool2_11213.apk" kurun depoda var."mnt/sdcard/config" içine gerekli dosyaları atın tanbergler okeydir.
                      Hocam "mnd/sdcard/config" yerini bulamadım.
                      Cihaza ES dosya yöneticisi ile bağlanıyorum.
                      SD card içinde config dosyası var içine kopyaladım.
                      Fakat çalıştıramadım.

Yorum yap

• durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hocam "mnd/sdcard/config" yerini bulamadım.
                        Cihaza ES dosya yöneticisi ile bağlanıyorum.
                        SD card içinde config dosyası var içine kopyaladım.
                        Fakat çalıştıramadım.
                        bu yol muhakkak vardır.bende sıkıntı yok sonunda açtık tanberg emu droıdde

"storage/emulated/0/config" içine atın ve ana menüden oscama start verin.
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          storage/emulated/0/config ve

ee36bin dosyası değişimi yeterlı oldu..

hepsı açık şuanda

zahmet verdık ustad.

droıdde kalıp gelışımıne katkıda bulunmak dıleklerımle..
                          sayın hocam storage/emolated/o/confing benim cihazın ana ekranında yok nasıl ana ekrana geliyorwetek2 android saygılar

Yorum yap

• sayın ustatlar bunları nasıl nereden bulacaz En sonunda droidi bugün kurdum ve Tanbergler çalışıyor.Bu oscamı "OSTool2_11213.apk" kurun depoda var."mnt/sdcard/config" içine gerekli dosyaları atın tanbergler okeydir.wetek2 versiyon 2.0.1 günlerdir uğraşıyorum bir türlü kuramadım kendi cccam server i saygılar

Yorum yap

• sayın ustatlar bu sorularıma cevap yok mu saygılar

Yorum yap

root olmakla ilgisi yok.Herhangi bir ayarada gerek yok.Apk yı kur içindeki config klaöründeki dosyaları yukarıda yazdığım yerlere gönder oscamı yeniden çalıştır veya restart yap açılacaktır.Kanal frekansları 12461 olanlar.Yanlış frekanslardaki kanallara bakmayın.
                                sayın hocam sizin dediğiniz klasörleri bulamadık ki cihazda wetek2 android saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X